PDA

View Full Version : Mnogoto Benki !!



musicswaggirl
03-23-2013, 10:03
Hora, pomognete mi ... imam strashno mnogo benki i imam kum 5,6 golemi ... dori i po gurdite ... hodim 2012 i mi mahnaha dve golemi i postoqnno se maja sus skupi kremove,no produljava da se vijdat belezi ... ednoto mqsto dva puti me shiha,zashtoto koncite ne izdurjaha ... kajete mi molq kude da otida za da mahna drugite benki no da nqma koi znae kakuv beleg ... ?! Mnogo e vajno,zashtoto se chuvstvam ujasno i se pritesnqvam che horata i drugite nqma da me priemat. imam kompleks i ne iskam tozi jivot za men .. iskam da se chuvstvam dobre ... no za sega ne se poluchava ako gi nqma shte sum mnogo po-spokoina !!! :///

ameli
03-23-2013, 12:15
Аз пък знам, че не е хубаво да се махат бенките, освен ако не е наистина наложително.
А и бенките на теб са ти чара, няма как някой да не те приеме, само заради тях. :)

kalpazanka
03-23-2013, 12:19
^Редно е да се махнат, особено ако са над повърхността на околната кожа и са на места, които предразполагат триене в дрехи.

Освен дерматолозите и хирурзите, не знам кой друг специалист може да маха бенки.


Моме, вместо да си насаждаш комплекси, междувременно може да си инсталираш Flex Type и да пропишеш на кирилица- не е смъртоносно, гарантирам.

ameli
03-23-2013, 13:33
^Редно е да се махнат, особено ако са над повърхността на околната кожа и са на места, които предразполагат триене в дрехи

Да де, нали и аз това казах. Да ги махаш, когато трябва, а не просто, защото не ти харесват.

kalpazanka
03-23-2013, 13:43
Мацко, писах, че е редно да се махат. Не си ми прочела изречението.

vladyman
03-23-2013, 15:00
Няма нищо страшно, нито нередно в това да се махат бенки, по каквато и да е причина. Просто трябва да се направи като хората, а не за 10 лева в местният козметичен салон. Но да, белези винаги има, имай го в предвид.

musicswaggirl
03-23-2013, 19:52
вече ми махнаха две но имам още които искам да махна но ме е вече страх с тези белези ... и затова ако има друг начин освен оперативно !!?

tori
03-23-2013, 20:09
вече ми махнаха две но имам още които искам да махна но ме е вече страх с тези белези ... и затова ако има друг начин освен оперативно !!?
Магическа пръчица?

draid
03-23-2013, 20:37
вече ми махнаха две но имам още които искам да махна но ме е вече страх с тези белези ... и затова ако има друг начин освен оперативно !!?

Страх те е от белези ? Wtf ?

Blab
03-23-2013, 20:46
ако трябваше да си махна всички бенки... кожа нямаше да ми остане:Д