PDA

View Full Version : моята история



vesityy96
03-23-2013, 12:34
хмм .. значии аз съм момиче на 17 от София и искам да споделя историята си..
Всичко започна преди около 5-6 месеца когато се запознах с едно момче от моето училище.Първоначално не ми направи особено добро впечетление, държеше се кретенски и имаше странно чуство за хумор :) .Впоследствие го намерих във фб. ии разбрах че си има приятелка (не че тогава ми пукаше).Почнахме да си пишем всеки ден, караше ме да се смея постоянно, няколко вечери идваше пред нас и си говорихме, ходехме на кафета и.. почнах да го чуствам супер близък.
Един ден отново бяхме отишли на кафе и така се стекоха обстоятелствата, че в един момент почнахме да се целуваме.След това проведохме дълъг разговор за това,че тои си има приятелка от доста време ,но много ме харесвал, обеща ми, че това няма да продължи само 1-2 седмици и всякви такива глупости ..Целият този филм продължи точно 10 дена, но тези 10 дена бяха невероятни и изпълнени с много емоции(поне за мен).И всъщност той сложи уж край на отношенията ни като ме накара да обещая, че ще си останем приятели и всичко ще е както в началото когато се запознахме. Още същата вечер си говорехме по скайп.Пращаше ми целувки, говореше ми адски мило, правеше ми разни сладки физиономии ии по всичко личеше, че не иска това между нас да свършва.Но аз се държах тъпо и злобно (заслужаваше си го ) , но единственото което исках е да го прегърна силно и никога да не го пусна :).Минаха дни, седмици, месеци .. през които спряхме дори да се поздравяваме .. Преди месец - два разбрах, че е скъсал с приятелката си.. но наскоро почнах да ги виждам постоянно заедно и предполагам пак са се събрали.
През цялото това време постоянно мислех за него и за всичките ни моменти заедно.Липсваше ми.. и все още продължава да ми липсва адски много.След него останаха единствено неизпълнени обещания и празни думи.
Излизах с много момчета, но никое не ме накара да се чуствам така както той ме караше. Знам ,че звучи глупаво и наивно, но искам само него.. :)

HollyGolightly
03-23-2013, 12:38
Филмирала си се, повярвала си му, и си си наумила, че без него не можеш. Не се притеснявай- ще ти мине. От тук нататък просто не се забърквай с обвързани момчета.

marilyn
03-23-2013, 15:40
Излез от филма, много си му се вързала нещо. Живей си живота, гледай да ти мине, ще срещнеш друго момче, което си струва.