PDA

View Full Version : Как така я наранявам без дори да искам??



speedemon5
03-23-2013, 12:34
Странна история.Бях половин година с едно момиче.Няма съмнение че беше момичето което обичам най-много.Правил съм какво ли не за нея,и въпреки че нито съм и изневерявал ,нито съм се държал гадно с нея,нито съм си играл с чувствата и нарочно пак намерих начин да я нараня.Най-сериозната ми грешка беше че скъсах с нея ,защото имах много причини да си мисля че тя ще бъде по щастлива без мен!Е сгреших.Друга грешка че съм си заминал след като сме правили секс и тя се е чувствала използвана.В момента не знам защо го пиша това тука.Може би просто споделям болката или търся други хора минали през същото.Намирам го за страшна ирония това че единствената ми цел беше да направя това момиче щастливо и обичано а накрая се оказа че ме намрази...

lonelyheart11
03-23-2013, 15:34
А откъде си сигурен, че те мрази? Всъщност на колко си?

tori
03-23-2013, 22:22
Ами спал си с нея, след което си я зарязал. Нормално да се чувства гадно, недооценена и използвана. Седнете и и обясни всичко както сега на нас.

sexa_na_kompleksa
03-24-2013, 04:58
Понякога мъжете правят неща, които им се струват съвсем нормални и естествени, но жените ги разчитат по много по-различен начин. Това се дължи на естествените разлики между мъжете и жените и често се случва. За да се избегнат неловките ситуации, обсъждайте нещата по-често и се изяснявайте на момента.

Amore-Mio*
03-24-2013, 06:48
Човек се учи от грешките си.
Седни и поговори с нея, обясни й същите неща и си оправете взаимоотношенията, т.е. поне да си запазите приятелски отношения.

Magnolia13
03-24-2013, 20:25
Почувствала се е използвана може би... това чувство е неприятно за всички. Кажи й какво чувстваш и как са стояли нещата, може да не ти повярва на 100%,дори не знам дали това ще промени нещо, но поне ще се замисли и ще чуе истината :)

error92
03-25-2013, 00:43
Мисля, че трябва да поговориш с нея и да й обясниш как стоят нещата...

HollyGolightly
03-25-2013, 02:34
Това "Оставям те, понеже ще си по-щастлив/а без мен" винаги ми се е струвало като едно от най-егоистичните изказвания. Все едно, че си и казал "На мен не ми се занимава, писнала си ми, намери си някой друг", нормално е да е наранена и да не си и много приятен сега. Просто поговори с нея, най-малкото което можеш да направиш е да и се извиниш.