PDA

View Full Version : Онлайн пазаруване



runway27
03-23-2013, 12:52
Мисля да си поръчвам кецове, че има по-голям избор, а и цените са по-ниски та имам няколко въпроса.
Кажете някои по-сигурни сайтове, смисъл не искам да поръчам нещо оригинално, а да ми донесат реплика ?
До колко време горе-долу е доставката ?
И най-вече - ако не ми станат мога ли да ги върна и да платя само доставката примерно ?

Deni_028
03-23-2013, 18:59
Препоръчвам ти sportsdirect! Имат хубави, оригинални и евтини неща (стига да не поръчваш сам!!) . Доставката от там е десетина дни, а за объркване на номерацията не знам какво се прави, но си има начин точно да изчислиш номера, така че е малко вероятно да го объркаш. :)

runway27
03-24-2013, 10:19
А плащането, като ти ги донесат на ръка ли е или с карта предварително ? И през кой сайт да поръчвам - спортсдирект или българския спортсдирект-бг ?

И ако някой му се е случвало да обърка с номера или размер на някоя дреха да пише каква е процедурата и връщат ли се, че това най-много ме спира да си поръчам :D

Deni_028
03-24-2013, 14:50
^Ами трябва да намериш хора с които да поръчате заедно. Разпитай познати, обикновено има такива, които се наемат да правят големи поръчки. Всмисъл показваш им какво си си харесал, те ти го поръчват и ти им даваш парите на тях. Иначе ако поръчваш сам излиза много скъпо. :)