PDA

View Full Version : Първата целувка



soytuduena2
03-23-2013, 17:23
Здравейте,тъй като не съм опитна много с връзките бих искала да знам нещо относно първата целувка....Брои ли се първата обикновена целувка ако да речем аз целуна момчето?Трябва ли да ми отвърне за да се каже че вече съм се целувала или не?До сега не съм имала приятел а ми е любопитно :)

marilyn
03-23-2013, 17:30
Брои ли се, ако ти си го целунала?? Това ли питаш? Да, брои се, няма значение кой кого е целунал.

tori
03-23-2013, 17:31
:д Сладурка. Първата целувка не е нищо страшно, всичко си идва от само себе си. Не се притеснявай, не се изсилвай. Остави нещата да се случват сами. Колкото до въпросите - аз лично броя обикновената целувка макар да не помня своята първа. За масата "първа целувка" е тъждествено на език. И не, не е нужно да ти "отвръща", макар че хич не ми се струва приятно.

Едит: Полека с лигите и зъбите... Знам го от личен опит и съвсем не е секси, възбуждащо или каквото трябва да бъде там.

Tyler The Creator
03-24-2013, 09:25
Той ако не ти е отвърнал, не го казвай на никой пхахуьа

MilicaPetrova
03-24-2013, 11:31
Бройки в леглото , бройки в целувките ще вземе да бройте вече и колко момчета сте срещнали на улицата хах :D
Всичко си идва от себе си за по-нататък разбира се ще трябва и синхром да не си удряте нослетата или най-бруталния начин главите ...

RebecKa_
03-24-2013, 18:59
Какво сега да не се притесняваш от първата целувка ?Няма защо да се притесняваш....Независимо , кой кого е целунал първата целувка, си е ЦЕЛУВКА

Magnolia13
03-24-2013, 20:49
Брои се! Но ако тръгне да бяга, не го гони :D

error92
03-25-2013, 00:41
На къде отива света...

HollyGolightly
03-25-2013, 02:35
Брои се! Но ако тръгне да бяга, не го гони :D
:lol:

CrazyLittleThing
03-29-2013, 21:58
На къде отива света...
Натам, че едно момиче което няма опит с целуването е любопитно на тая тема и иска да знае повече ? И не, не се заяждам, просто ми прозвуча странно как си го написал\а, все едно казва, че цял Младост я е минал и иска да се похвали...

Авторке, наистина няма нищо страшно. Ако не знаеш какво да правиш, просто се води по него, без да го лигавиш много или да си набутваш езика прекалено навътре. И да, брои се за целувка, независимо дали ти си била първа или той.. под обикновена предполагам имаш предвид без език, само с докосване на устните ? Ако е така, да, това също се брои. Мойта първа беше такава ( както май е било и при повечето, nvm :D ).

Al3ksandra
03-29-2013, 23:29
Oстави се той да те целуне, ако е по-опитен ще изживееш истинска наслада :)