PDA

View Full Version : И аз вече незнам



preslavafan5
03-23-2013, 17:56
Доста съм объркана.И така стана така ,че много харесах един свой съученик и незнам как стана до като се усетя вече бях хлътнала на 15 съм.И така ето какви признаци дава той: в час ме гледа понякога и погледите ни се срещат (признавам ,че няма равен на този момент). ,не само в час и в коридорите на ,училището ни става същото.Скоро когато го видях му намекнах че ми харесва ,тогава стана някак по-мил да речем.Започна да ме гледа по-често и да застанат някъде с някой негов приятел и да ме наблюдава от там ,а когато ме питат нещо в час ме изпива с поглед.До тук добре но незнам защо няма смелост да ме заговори първи дали защото другите се усетиха че нещо става между нас.И така за да видя дали изобщо му пука или не за мен се закачах нарочно с други момчета пред него защото той се правеше че не ме вижда понякога ,а след това което правих той дори не ме поглежда през целия ден почти и е някак сериозен и няма настроение.А когато веднъж чух един дето ни видя заедно го пита : - Какво става между вас ,харесваш ли я? той се направи че не чу изчери се леко и излезе от стаята.На скоро направи покана за приятелство на най-добрата ми приятелка ,с която сме заедно цял ден.Аз много го харесвам и нямам съмнения в чуствата си просто той е някак си променлив веднъж ме гледа толкова хубаво друг път се прави ,че ме няма просто вече и аз незнам...На скоро и той започна да се закача с която му се изпречи на пътя...

dianna1997
03-23-2013, 22:12
Знам какво е...тези на наща възраст и те не знаят какво искат. В един момент са така в друг друго и просто не мога и аз да ги разбера. Но при твоят случей си мисля, че въпросния господинчо има нещо към теб и не е безразличен. Просто не се вманиачавай в него, защото ако не отговори на чувствата ти ще те боли много!!! Казвам го от личен опит!!!!!!!!!;)

tori
03-23-2013, 22:17
Не е било нежно да се закачаш с други момчета, можело е просто да го заговориш и да му признаеш чувствата си. Нищо де, и сега не е късно да му кажеш.

HollyGolightly
03-24-2013, 01:26
Защо все правите така, не мога да разбера? Харесвате си някого и вместо да направите най-логичното- да поговорите с този човек, вие се опитвате да му привличете вниманието, флиртувайки със сулю и пулю. Говоря в множествено число, понеже това е поредната такава тема, най-вероятно няма и да е последната. В твоя случай мога да ти кажа едно "Каквото повикало, такова се обадило"

Amore-Mio*
03-24-2013, 06:53
Когато тръгна той да се закача с всяка - не е нормално, а когато ти го правеше, е нормално, така ли?
Всичко се връща.
Започни да говориш с него, да търсиш общи теми за разговор, да се опознаете и така нататък. Порасни поне за момент и мисли логично.