PDA

View Full Version : настроение



needhelp123
03-23-2013, 18:54
Здравейте, може темата да ви се стори доста тъпа и банална, но имам въпрос. С гаджето ходим от седмица и половина сигурно вече и предвид определени обстоятелства е в лошо настроение , абе гадно и е така на мен ми е по-гадно ,загрижено такъв човек съм, че много лесно се привързвам към хората и приемам чуждите проблеми за мои.
Не мога да разкрия обстоятелствата, но моля ви дайте идея как да и разведря настроението независимо дали ще е навън, или по телефона :)

granger
03-23-2013, 19:03
Пиши и смс , в който и казваш ,че я подкрепяш,че си до нея и тн.
Не и се натрапвай , така да се каже. Предложи и рамо ,ако има нужда,но не се блъскай ти да и решаваш проблемите,понякога това дразни повече.

needhelp123
03-23-2013, 19:09
Да , благодаря за съвет , това за подкрепата е така , знам че не бива да се натрапвам или някога да давам решения за проблемите на 1 момиче,но ми трябва нещо конкретно :S ще и изпратя смс че я подкрепям , давайте идеи защото съм много влюбен в нея, изобщо не си представям какво ще правя без нея тя е най-прекрасната на света. На СМС-и ще го караме защото като и се обадя и по някое време се омълчаваме и няма какво да си кажем. Давайте идеи :)

TheBobqk
03-24-2013, 11:37
Излезте на разходка, кино, излезте с приятелите си. Смс-ите също са прекрасна идея. Когато аз не съм добре, попринцип споделям с приятеля ми и дори да не ми помогне, ми става по-леко.

marilyn
03-24-2013, 15:51
То зависи и колко са ѝ сериозни проблемите все пак. Показвай ѝ подкрепата си, прави ѝ някакви малки изненадки за да се усмихне и такам.