PDA

View Full Version : Камера.Проблем с драйвери.



mey_si
03-23-2013, 19:05
Хора имам проблем с камерата...Преинсталирах си windows-а (xp си е).И ми изчезна всичко съответно и камерата..
GEMBIRD CAM66U е..теглих драйвери за нея,но нищо не става.Иначе тя си работи ,защото лампичките и светят,но след като ги инсталирам нито иконка ми излиза нито нещо,и ми търси нов софтуер..

npp
03-24-2013, 08:48
тук в support (http://gmb.nl/item.aspx?id=3534) има два драйвера за windows xp, пробвай първо да инсталираш първия, ако не стане пробвай с втория

mey_si
03-24-2013, 17:10
Не стават.. изписва "found new hardwere" и иконката на камерата долу при часовника e задраскана с червено кръгче..

icobug
04-16-2013, 06:04
първо от деинсталирай тия твойте драйвери намери и драйвер от компютъра даваш контрол панел там принтерите дето стоят и камери и фотоапарати и от там му дай да търси и ако ти намери ще разбереш като ти намери като дадеш в моя компютър и там трябва да се вижда камерка и после вече инсталираш тия твоите драйвери ама то сигорно като ги инсталираш в папка и после щи пише че ги имаш за хп там за няколко линдолса влизаш в папка за хп и пак ги инсталираш незнам от нета ли ги търсиш или от диск както и да е дано не съм те объркал ами има и друг вариянт тая програма трябва на сто да ти намери драйвер DriverPack Solution и аз имах проблем с камерата и тая програма ми намери драйвера и после инсталирах вече на самата камера драйверите там с опциите бе пробвай кво те бърка