PDA

View Full Version : Моля ви помогнете! ;(



selenaa56
03-23-2013, 19:19
Здравейте отново!Знам,че ще ме обиждате,защото поствам отново тази тема,но ме изгаря отвътре и ви моля да ми дадете съвет...Едно момче много ме харесваше,обаче аз него не и съответно го отрязах.Тогава аз си харесвах неговият най-добър приятел.В последствие и той почна да ме харесва...гледаше ме много и дори и моята приятелка забележи.Обаче си мисля,че този който отрязах ще бъде пречка.Дали ще му е неудобно(на това момче,с което се харесваме) да каже на приятеля си(този,който отрязах) ''харесвам я'' и съответно да НЕ си признае (да предпочете да си запази приятелството или това няма нищо общо,защото не е имало нищо между мен и първия?)Подчертавам,че м/у мен и първият не е имало нищо,просто той ме харесваше,писали сме си веднъж и веднъж си говорихме за около 10 мин и това е.Моля ви дайте ми съвет и ми кажете ще бъде ли пречка?Вие как мислите?Моля отговорете,защото много се измъчвам и не бих искала да си давам напразни надежди...сигурно трябва да мине малко време от първия и тогава НЕ ЗНАМ объркана съм.

HollyGolightly
03-23-2013, 19:37
Колко такива теми смяташ да пуснеш? Казваш, че много те е харесвал, а това си го разбрала, понеже те гледа и ти се усмихва. Приятелят му същото прави. Това да не ти е филм, поспри се малко с това Дисни, няма да ти е много от полза напред в живота.

selenaa56
03-23-2013, 19:44
[QUOTE=HollyGolightly;10642594]Колко такива теми смяташ да пуснеш? Казваш, че много те е харесвал, а това си го разбрала, понеже те гледа и ти се усмихва. Приятелят му същото прави. Това да не ти е филм, поспри се малко с това Дисни, няма да ти е много от полза напред в живот.Приятелят му вече нищо не прави,а и се извиних от самата начало,че ще я постна отново...ката не знаеш не говори,а вместо да ме критикуваш помогни...

HollyGolightly
03-24-2013, 01:29
Съжалявам, но не виждам как мога да отговоря на един и същи въпрос, по 2 различни начина. Не виждам и как точно някой може да ти помогне, няма как да знаем какво ще направи въпросният господинчо, дори не знаем и дали наистина те харесва или просто ти се усмихва от любезност.

Amore-Mio*
03-24-2013, 06:50
Реално аз не виждам да има едно наистина сериозно доказателство, относно това, че те харесва. Дай сега аз си се смея на всичко - означава, че всички ли харесвам? Я, стига.

Иначе ако са наистина приятели и ако втория иска да е с теб, ти искаш да си с него - първия ще разбере. Той няма какво да прави, освен да подкрепи приятеля си.

selenaa56
03-24-2013, 08:35
Не знам по погледа се разбира...гледа ме различно от др. момчета...времето ще покаже :) Благодаря ви много за мненията..те са истински приятели и си надявам да го разбере..

TheBobqk
03-24-2013, 11:41
Ако второто момче те харесва и сметне, че за неговия приятел няма да е добре да сте заедно, няма да предприеме нищо.

selenaa56
03-24-2013, 13:43
Да но м/у мен и първият не е имало нищо..само сме си писали 2 пъти и сме си говорили един път..а и като минат 1,2 месеца пречката може би ще е никаква

Tsukuda_Hiroshi
03-24-2013, 17:11
Ами ако пича си каже "заради путка, путка не ставай" и избере приятелството, тогава значи онзи, който те харесва ще е пречка. Ако пЪк реши, че все пак между вас не е имало нищо и няма нищо нередно в това да ходите, тогава, ще трЪгнете. Поне така гласовете Отгоре ми го спускат... Нещата са на кантар. Всичко зависи от това дали този, когото харесваш е идиот.

selenaa56
03-24-2013, 17:55
Не,не...момчето което харесвам е страшно свестен,кротък,мил,добър и срамежлив....този първият който ме харесваше също ..и си помислех,понеже нищо не е имало м/у мен и първият (по-дълго и от 10 мин ни сме си говорили) няма да е пречка..+това като отмине още 1,2 месеца още по-добре...сама сме си писали,отрязах го и толкова...защо и другият да не се пробва..

selenaa56
03-24-2013, 17:56
А и не знам какво има да избира...няма нищо общо м/у мен и приятелството му с онзи като не е имало нищо :)

RebecKa_
03-24-2013, 19:06
Ами то по държанието се разбира ,ако е държал много на теб(първият)може би се очаква че ще е пречка ,но пък не можеш ли да избягваш да излизате и с него ... и аз съм била в такива моменти, но съм увладявала ситуацията , просто се дръж естествено и то ще си покаже ако вторият държи на теб ..:)

selenaa56
03-24-2013, 19:43
В смисъл ? :) Как да избягвам ? първият много го беше яд,че не съм му дала шанс,но в последствие ме забрави ...смисъл то като минат няколко месеца и първият ме забрави и вече почне да си харесва друга,на вторият(този с който се харесваме) няма да му бъде никаква пречка...сега може би изчаква да мине време...:)

RebecKa_
03-24-2013, 20:04
Абе какво я нападате момичето се интересува и иска съвет к`фо значи е забранено да питаме по няколко пъти или да публикуваме подобна тема :D ,смешни сте ;)\\Ами виж сега то зависи и от възрастта и от теб най вече, била съм така, пак казвам и единственото което можеш да направиш ,просто му кажи ,че го харесваш или излизай само с него и така стъпка по стъпка :)

selenaa56
03-24-2013, 20:05
Много ти благодаря RebecKa_ :)

RebecKa_
03-24-2013, 20:06
Няма защо рпитай каквото те интересува по всякакви теми .Дано съм била полезна :)

selenaa56
03-24-2013, 20:07
Ами аз въобще не поздравявам първия(този където ме харесваше) още повечe пък да излизам ...просто са най-добри приятели и когато засека мойто момче засичам и него но си гледам само моето момче :)

selenaa56
03-24-2013, 20:08
Наистина много ти благодаря страшно полезна си ми...питай и ти ако имаш нужда :)

RebecKa_
03-24-2013, 20:13
Опитай се да излезете двамата с втория и се опознайте :)

selenaa56
03-24-2013, 20:21
Него го е срам да ме погледне ще има да си чакам докато ме покани на срeща :D Но все пак много ти благодаря за съвета и за търпението и най-вече че не ме нападна(както повечето) :)

RebecKa_
03-24-2013, 20:24
То няма смисъл да те нападна няма за какво:) Е ако той не те покани ти предложи да излезете просто ;P Пиши по ЛС

Magnolia13
03-24-2013, 20:42
Еми... според мен си признай чувствата и ако и той те харесва може да помислите за връзка. За това дали ще избере приятеля си и дали това ще е пречка - не мога да ти кажа. Моята най-добра приятелка имаше подобен случай. Влюби се в нея един Иван, който тя не харесваше, и веднъж пича си доведе приятел Стефан на един купон. Моята приятелка и въпросния приятел Стефан се харесали. След купона Стефан споделил на възлюбения Иван, че си е харесал, Иван му отвърнал, че е влюбен в нея от няколко седмици. На следващия ден Стефан се държа адски студено с нея и тя разбра от други хора от компанията,че той е казал "На мен Ванко ми е по-важен, с него съм от дете, а нея дори не я познавам" Това не значи, че ще стане и при теб. Просто ти давам пример, за да си подготвена за всичко :) Успех

selenaa56
03-25-2013, 07:36
Еми... според мен си признай чувствата и ако и той те харесва може да помислите за връзка. За това дали ще избере приятеля си и дали това ще е пречка - не мога да ти кажа. Моята най-добра приятелка имаше подобен случай. Влюби се в нея един Иван, който тя не харесваше, и веднъж пича си доведе приятел Стефан на един купон. Моята приятелка и въпросния приятел Стефан се харесали. След купона Стефан споделил на възлюбения Иван, че си е харесал, Иван му отвърнал, че е влюбен в нея от няколко седмици. На следващия ден Стефан се държа адски студено с нея и тя разбра от други хора от компанията,че той е казал "На мен Ванко ми е по-важен, с него съм от дете, а нея дори не я познавам" Това не значи, че ще стане и при теб. Просто ти давам пример, за да си подготвена за всичко :) Успех
Благодаря ти :) Но първият не ме харесва вече,но и да ме харесва той все някога ще ме забрави,ще почне да си харесва друга и вторият вече няма да има пречка....само трябва да мине малко време...от гледна точка на момчето мисля следното:''моят приятел се пробва,не станаха нещата,забрави я,сега като на мен ми се отваря възможност и двамата се харесваме защо да не се пробвам?Моят приятел ще ме разбере''...аз така мисля :)

Blitzcrank
03-25-2013, 07:41
Ти май не искаш никакъв отговор а искаш да ти кажат нещо което не е вярно...

selenaa56
03-25-2013, 07:51
Ти май не искаш никакъв отговор а искаш да ти кажат нещо което не е вярно...

Не е така искам да знам дали е пречка...и повечето хора ми казаха,че не е пречка като отмине време и първият ме забрави и на вторият се отвори шанс...a защо да не е вярно нищо не се знае времето само ще покаже..

marin4itu
03-25-2013, 08:51
Пречка е!
Аз на моите приятелки не мога да погледна дори бившите гаджета като нещо повече от приятел, просто ми е странно.. Не знам извратена ли съм, какво...
Авторке, едно и също повтаряш, искаш определен отговор, който е в главата ти и който не получаваш...
Не можеш да знаеш какви са мислите на момчето и какво го притеснява..
Стига се къхари.. и без това трудно ще бъдете повече от месец заедно...

selenaa56
03-25-2013, 08:57
Но защо да не сме повече от месец заедно?Какво е основанието...Просто много се ядосвам и не искам да си давам напразни надежди...Един приятел момче ми каза,че момчетата са различни...те никога няма да се скарат за едно момиче и за това от групичката им пробват се и който изпревари и спечели момичето и въобще не се карат..този ме е харесвал пропуснал си е шанса сега продължава напред с друго момиче и съответно на вторият се отдава възможност и защо да не се пробва като неговият приятел вече ме е забравил и е продължил...ти също не си се влюбила в някой бивш приятел на приятелката ти не си го взела за гадже...приятелката ти отдавна го е забравила и е продължила с друго момче..много зависи от това обаче дали първият ме е забравил АКО не значи ще бъде пречка известно време но все някога ще ме забрави и ще спре да е пречка...благодаря ти все пак :)

selenaa56
03-25-2013, 09:06
marin4itu ти бъркаш и май си си наумила твойто...твоят случаи с бившите на приятелките ти е съвсем друг...приятелките ти все пак са били с дадените момчета,а този първият не е бил с мен и не е имало абсолютно нищо м/у нас даже един път сме си говорили с него...това е съвсем друго нещо

Pug_306
03-25-2013, 09:16
А що не вземе да поговориш с тях, за да си дадеш сама отговор на въпроса ??? Няма ли да е по-лесно ??

selenaa56
03-25-2013, 09:29
Срам ме е ...

marin4itu
03-25-2013, 09:42
Дори и така да е.. тя да го е харесвала, аз пак не съм си позволявала..
Да права си, момчетата са различни, но коя си ти, че да се бъркаш в тяхното приятелство?
Едва ли ще сте повече от месец заедно го казах хипотетично, не приемай думите ми буквално.. Нали не смяяташ, че ще се омъжиш за него и ще имате деца и ще живеете в спретната къщурка.. все пак на 15 си.. Случаите на такава любов са малко...
Имам чувството, че за това мислиш всяка минута, остави нещата просто да се случват.. със срам до никъде няма да стигнеш..

Pug_306
03-25-2013, 09:48
Е от какво те е срам ??? Иначе не те е срам да тръгнеш с него, пък те е срам да зададеш един два максимум въпроса ? По-добре питай този там вторият, който си си харесала и с него обсъдете нещата :) със срам няма да стане работата

RebecKa_
03-25-2013, 11:56
Спрете се !! Тя може да очаква друг отговор от нас, но какво да направим така, може би сама се опитва да се успокои. Но мила пробвай пък виж какво ще излезе, никой не е казал че вие ще сте заедно ,но никой не го отрича .От опит глава не боли ;)Всички обстоятелства ще си покажат.

selenaa56
03-25-2013, 15:44
Аз никога не съм се бъркала в тяхното приятелство :) просто го харесвам и ме е страх онзи да не е пречка,да права си често мисля за това,но вече ще оставя нещата сами да се подредят ... всичко с времето си...ти може би си различна моята приятелка би го направила,както и аз питала съм и други хора

selenaa56
03-25-2013, 15:45
Много ти благодаря ребека :* да трябва да опитам или да оставя нещата сами да се развият...но не издържам той да ме гледа по този начин аз също ... и при мисълта,че онзи е пречка ии :@

marin4itu
03-25-2013, 21:15
Ама то харесването не е само погледи... Теб те е срам 2 приказки да си кажеш с него...