PDA

View Full Version : Следната ситуация ..?



kaili_mir
03-24-2013, 12:07
Представете си, най-добрата ви приятелка си има гадже, ходят да кажем - 1 месец. Вие харесвате момчето, одобрявате го за приятелката си, но само до там и след като късат той започва да ви сваля. Вие започвате да изпитвате нещо повече към него, обаче вашата приятелка ни би приела да имате нещо, не защото го обича, а защото не си дава своето ( все пак вие сте най-добри приятелки, а след това една тръгва с бившото гадже на другата? ) . Таа бихте ли имали нещо по сериозно с момчето при тази ситуация?

WohooMAD
03-24-2013, 12:59
След като те са скъсали, той вече не е неин! Как така не си дава своето ? Поговори с приятелката си, кажи и че имаш чувства към това момче! Не забравяй да наблегнеш над това, че те се появяват след като са скъсали, чак когато въпросното момче е почнало да те сваля, за да не си помисли, че ти си ги разделила за да бъдеш с него! Най-добре го направи очи в очи с нея и следи езика на тялото, защото ако сте наистина добри приятелки тя ще ти каже, че няма проблем но може и да има!

kaili_mir
03-24-2013, 13:02
В момента това няма нищо общо с мен, просто ми е интересно как мислите вие, аз бих се издразнила някоя моя приятелка ако реши да се занимава с мой бивш, не знам.. просто не го приемам

Violenza
03-24-2013, 13:12
Въобще няма да му позволя да ми се сваля, какво остава за нещо повече. И ще й кажа какви ми ги е разправял.

Ivaaaaa
03-24-2013, 13:14
хаха аз съм в подобна ситуация, само чее приятелката ми е луда по това момче, а той постоянно ми се натиска
аз никога, ама никога не бих тръгнала с него, защото ценя приятелството си с нея и знам какво изпитва към него
обаче лошото е, че май все по-често мисля за него...
объркана съм, ноо знам едно - няма да направя нищо, тя прекалено много ми вярва и ме цени, разказва ми за него
не бих могла просто..

kaili_mir
03-24-2013, 13:27
Все пак, тя не го обича, а вие искате да сте с него?

Violenza
03-24-2013, 13:31
Все пак, тя не го обича, а вие искате да сте с него?
Май точно ти си в такава ситуация. :D Сега какво искаш от нас? Да се съгласим, че няма нищо лошо? Е, има. Подло и долно е, не е постъпка присъща на хора твърдящи, че са приятели.

kaili_mir
03-24-2013, 13:42
ахахахахаха и защо да не кажа, че съм аз примерно? Просто искам да съм достатъчно ясна, за да дадете конкретни мнения. Самата аз го казах, че не го приемам, но това е от морална гледна точка, а всъщност защо да не си с един човек, ако и двамата го искате? Дори и при тази ситуация?

Ivaaaaa
03-24-2013, 13:46
ахахахахаха и защо да не кажа, че съм аз примерно? Просто искам да съм достатъчно ясна, за да дадете конкретни мнения. Самата аз го казах, че не го приемам, но това е от морална гледна точка, а всъщност защо да не си с един човек, ако и двамата го искате? Дори и при тази ситуация?

да от една страна е егоистично
като тя не го иска, защо не?
ама ти няма как да знаеш какво точно изпитва, май не сте чак такива близки приятелки

Violenza
03-24-2013, 13:47
защо да не си с един човек, ако и двамата го искате? Дори и при тази ситуация?
Тогава говориш за въпрос на приоритети. Момчето или "приятелката".

За мен в тази ситуация означава, че въобще няма приятелство между двете момичета.

sonda
03-24-2013, 13:49
Намирам се в подобно положение, но понеже не бих искала някоя моя приятелка да има отношения с момче, с което съм била съм решила да съм на ниво приятелство с момчето... при мен се получи така, че бяхме приятели с него и приятелката ми преспа с него, какво да правиш- съдба :D

kaili_mir
03-24-2013, 14:09
Точно, дали вие трябва да направите компромис или приятелката ви?

Ivaaaaa
03-24-2013, 14:10
много зависи

Tsukuda_Hiroshi
03-24-2013, 16:58
Принципно, ако едната не е причината за раздялата, няма нищо нередно в това. От друга страна, ако аз сЪм момиче и бившия на най-добрата ми приятелка ми се пробва, ще погледна на него като на курва. Ще реша, че ми се пуска, защото вече така и така се познаваме и си спестява цялата част по "Здравей, аз сЪм еди-кой си". бих решил(а), че гледа на мен като на лесна плячка. Ако трЪгна с него, ще гледам на себе си като на курва.

Magnolia13
03-24-2013, 20:53
По принцип не трябваше да си позволяваш да се случи това (да харесваш гаджето на приятелката си), но хората не могат да си избират какво да чувстват. Казваш, че сте най-добри приятелки... ако моята най-добра приятелка тръгне с мой бивш ще съм бясна, предполага се, че ще съм и разказала какво се е случило, с какво ме е наранил и т.н. и тя да тръгне с него...................................ммм не!

xXxPETYAxXx
04-06-2013, 09:01
Хич няма да се занимавам с него при такава ситуация. Не толкова заради приятелството ми с момичето, а за това, че веднага след като са скъсали той започва да ме сваля. Бих си помислила, че се опитва да ѝ прави мръсно на нея, а не че му пука за мен.
Айде, ако не е непосредствено след раздялата им, а мине доста време от тогава може и да му дам шанс, ама така веднага след раздялата им - абсурд.

Amore-Mio*
04-06-2013, 12:02
Какво означава "тя не дава своето" - той вече не е неин и щом ще парадира, че ми е добра приятелка, значи ще се съгласи с моето решение и просто ще одобри това, което се е случило. Както примерно съм постъпила аз, когато съм харесвала даденото момче, но въпреки това - приятелството ми с нея ми е било важно и съм оставила чувствата (или по-скоро симпатиите) настрана, и съм приела връзката им.

БожиятАгнец
04-06-2013, 12:48
Във филмите на Уди Алън хората си остават приятели винаги. Защото са зрели и интелигентни. И знаят, че има и по-важни неща от това с кого се ебе другарчето ти и дали случайно и ти не си го ебал преди 10 години... 'Щото нали, ако са минало по-малко от 37 години, човекът все още си е неин.

Едно от нещата, които харесвам при мъжете приятели е че единият, ако наебе някоя и тя става/пуска лесно хората се агитират един друг да я наебат същата.И това само ги сплотява, нищо лошо не става между тях.

(Има един филм, където един педофил излиза с една психично болна и на края на срещата тя му обяснява колко е мил и колко се радва, че е намерила някой, който да я приеме. И той си разкопчава ципа и почва да мастурбира. Тя се разплаква, а той й казва, че ще я убие. Това няма връзка, но е много весело.)

Fisherman
04-06-2013, 13:39
Едно от нещата, които харесвам при мъжете приятели е че единият, ако наебе някоя и тя става/пуска лесно хората се агитират един друг да я наебат същата.И това само ги сплотява, нищо лошо не става между тях.

сбъркана на n-та степен

sneering
04-06-2013, 14:50
Според мен не сте истински приятели,щом някакво момче успява да замести толкова бързо вашия свят..Самия факт че някои е ходил с някои приятел,би ме инжектирало да не усещам нищо към въпросния човек..Тоя хаос-единия ходи с бившата на третия,не го разбирам..Не разбирам понякога и всичките тия хора,дето използват думата Приятели постоянно,без да знаят истинското значение на думата.

Minwu
04-06-2013, 16:54
Не!

Ospi
04-06-2013, 17:19
Представете си, най-добрата ви приятелка си има гадже, ходят да кажем - 1 месец. Вие харесвате момчето, одобрявате го за приятелката си, но само до там и след като късат той започва да ви сваля. Вие започвате да изпитвате нещо повече към него, обаче вашата приятелка ни би приела да имате нещо, не защото го обича, а защото не си дава своето ( все пак вие сте най-добри приятелки, а след това една тръгва с бившото гадже на другата? ) . Таа бихте ли имали нещо по сериозно с момчето при тази ситуация?

Nigga please, той вече не е неин.

ivcheto0o
04-07-2013, 10:31
Въобще няма да му позволя да ми се сваля, какво остава за нещо повече. И ще й кажа какви ми ги е разправял.

На същото мнение съм.Свикнала съм си да не възприемам половинките на мои приятелки,как да кажа като момчета.От самото начало си знам че това не е човек към когото мога дори в бъдеще да изпитвам нещо.

xdreamerx
04-07-2013, 15:54
Зависи, но мисля, че не бих. :)