PDA

View Full Version : Момичета, помощ!!!



RebecKa_
03-24-2013, 18:32
Здравейте за първи път пиша тук но няма как .... Така как да постъпя при следната ситуация- С едно момче бяхме гаджета но аз го зарязах.Така всичко си беше наред докато един ден не го срещнах по пътя учудих се колко по красив е станал направо си беше "Любов от пръв поглед".Той ме заговори, разказвахме се какво е станало след като сме се разделили и така той ме покани да изляза с него да се видим съвсем приятелски.Аз се съгласих и отидох, той много се закачаше с мен и се личеше ,че ме харесва, а най накрая си го призна потънах в срам ,но и аз си признах чувствата и в продължително време се виждахме и така той ми предложи и пак станхме добре, но след като ме изпращаше нещо беше различно в него, той си пусна музиката и си вървеше все едно, че съм някаква от улицата аз му говорих, а той само кимваше и вечерта когато очаквах от него да ми пише смс ,да ми се обади или да ми пише просто беше напразно ,аз му писах обаждах се ,но никой не вдигаше....Накарах един приятел да го пита защо не ми отговаря и дали ми се сърди, а единствения му отговор беше - ма*ната ти бе простак ! И така какво да правя, как да постъпя ??


P.S - Моля да ме извините ,ако има правописни грешки, просто много бързах :)

selenaa56
03-24-2013, 18:44
Да не би да си сгафила с нищо по време на срещата и той да си е помислил,че нямаш много голям интерес към него?Я върни лентата и си спoмни :)

RebecKa_
03-24-2013, 18:56
Не, нищо подобно всичко си вървеше по вода ...

selenaa56
03-24-2013, 19:46
Може би се е ядосал на приятелят ви,че ви се бърка и за това да е казал така...иначе не ми се вярва да сте си прекарали супер и после да не ти отговаря...остави го той да те потърси и му виж му държанието...Успех :)

shmatarok
03-24-2013, 19:48
на колко сте, на 10? :?

RebecKa_
03-24-2013, 19:54
Не, на 17 съм. ;) Мерси много selenaa56

selenaa56
03-24-2013, 19:58
Няма защо,пак заповядай :)

HollyGolightly
03-24-2013, 20:12
Поиграл си е, не си му била чак толкова интересна и е решил да не се занимава повече. Това, което може да направиш е да спреш да му звъниш, пишеш и да го отразяваш по какъвто и да било начин. Той ако иска знае как да те намери.

selenaa56
03-24-2013, 20:29
Поиграл си е, не си му била чак толкова интересна и е решил да не се занимава повече. Това, което може да направиш е да спреш да му звъниш, пишеш и да го отразяваш по какъвто и да било начин. Той ако иска знае как да те намери.

Не може от една среща да си вади изводите...трябва да излиза с нея по-продължително време,че да му стане скучна...щом по някакъв начин и е показал,че я харесва каква ще е ползата да я зареже?НИКАКВА...
Относно теб авторке ако наистина спре да ти пише и търси,може би чрез това ''зарязване'' е искал да ти отмъсти за това,че ти си го зарязала първият път и сега просто иска да се почувстваш както той когато си го оставила,но времето ще покаже :)изчакай малко и драсни ако всичко е наред :)

RebecKa_
03-24-2013, 20:32
Мерси много Сели :) беше ми нужно да ми го каже и друг човек и после обещавам ти че шще пиша как се е развила развръзката :* :D

selenaa56
03-24-2013, 20:37
Мерси много Сели :) беше ми нужно да ми го каже и друг човек и после обещавам ти че шще пиша как се е развила развръзката :* :D
Ще си радвам да ми споделиш какво е станало :) :* ии Няма за какво:)

Magnolia13
03-24-2013, 20:45
Може просто да е някой страничен фактор и пича да се е сдухал. Изчакай малко :)

RebecKa_
03-24-2013, 20:48
Мерсии :)

BlackEyedPeas
03-24-2013, 20:48
Нещо се е сдухал и вероятно е искал да си го "върне".

HollyGolightly
03-24-2013, 21:12
Не може от една среща да си вади изводите...трябва да излиза с нея по-продължително време,че да му стане скучна...щом по някакъв начин и е показал,че я харесва каква ще е ползата да я зареже?НИКАКВА...
Не ти е нужен повече от 1 разговор с някого, за да разбереш дали си струва времето или не. След като ти ги разбираш толкова нещата, хайде обясни защо не и отговаря, след като и е казал, че има чувства към нея? Както може от една среща да се "влюби" авторката, така може и младежът да реши, че не му се занимава.

Стефи Данчева
03-25-2013, 15:11
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/543916-%D0%9F%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%BC%D0%B8?p=10644328#post10644328 Моля ви помогнете ми , наистина ще съм ви много благодарна ! Съжелявам че не е по темата просто съм отчаяна ! Благодаря предварително и сори за спама !

Amore-Mio*
03-25-2013, 15:42
Винаги съм казвала, че веднъж не се ли е получило и втори път няма да се получи - да, връзката може да продължи седмици, месеци, година/и ако ще, но в един момент миналото се връща и идва края. И все пак: не го търси, не му пиши, не карай хората да го питат дали ти е сърдит или не. Ако иска - ще те намери. Но ако не те потърси в близките дни - знай, че не си заслужава.

Mary_Jane_69
03-26-2013, 12:23
А замисляла ли си се, че явно е заради факта, че си го отрязала първия път? Може би той е приел нещата доста лично, ако е имал нещо към теб. По-просто е, отколкото си мислиш.

iveetyy
03-26-2013, 12:30
^ Точно за това се сетих и аз. Може просто да е решил сега да те баламоса , за да ти го върне отпреди това , а може и просто да се е сдухал заради преди и несъзнателно да ти го връща. Остави го и като ти се отдаде възможност поговорете. ^ ^ Good luck.

WLBrown
03-26-2013, 13:29
Говори с него.Казал е така на неговият приятел може би,защото не мисли,че е негова работа да се меси във връзката ви.Обясни му всичко и ако след това няма никакво подобрение значи просто си играе с теб или както казаха иска да ти отмъсти