PDA

View Full Version : Страх ме е, че ще я загубя....



monika__9797
03-24-2013, 19:09
Не е любов каквато очаквате... Значи аз съм момиче на 15г. и не искам да загубя леля си. Имам много проблеми в семейството си, който са твърде дълги за разказване. На кратко ще ви кажа, че когато съм се родила съм била писана на друг мъж който не ми е биологичния баща. Майка ми е била скарана с биологичния ми баща а не е искала да ме пише на себе си. (не я виня)... В последствие те се събират след раждането ми. Да но аз растях като "копелето" в семейството. Собствената ми "баба" се държеше така.. Само пра-баба ми и лелята на баща ми ме приемаха. Така аз си намерих роднини като всички нормални деца. За жалост преди 3г. пра-баба ми почина... След това разбрах колко кратко е времето за най-близките хора. Сега при месълта, че мога да загубя и леля си се побърквам не знам как ще го приживея (тя е на 58г.). Знам, че времето ни заедно изтича. Имам си и майка но това не е достатъчно искам си и леля..

П.П. Той ми е истинския баща ЗНАМ ГО!! има тест направен ...
Та ако може съвет..

xoxi
03-24-2013, 19:26
Какъв точно съвет искаш?
Да, леля ти рано или късно ще умре. Всички ще умрем.
Ако не е болна от нещо сериозно, тогава няма за какво да се притесняваш в момента.
Радвай се на времето прекарано с нея, показвай й колко е ценна за теб и не мисли за неща, които могат да станат и след 30 години, защото просто не си заслужава.

Magnolia13
03-24-2013, 20:48
Ох, миличка, за това няма как да ти помогнем, нито може да ти дадем някакъв съвет. Никъде не си писала, че леля ти е болна. "при мисълта, че мога да загубя леля ми направо се побърквам", ами всички ще си отидем, може да загубиш някой друг преди леля ти, възрастта й не е фактор. Радвай се на живота докато го имаш, не мисли какво може да стане утре!

RebecKa_
03-26-2013, 14:31
Спокойно ти се наслаждавай на моменти прекарани с нея защото никой не е казал кога какво ще стане тя може да си отиде след 10 години може и след 40 .... Бъди с нея помогай й във всичко ти не си мисли глупости :)

HollyGolightly
03-26-2013, 16:28
Леля ти е на 58 години, аз имам набори, чийто майки са на толкова. Не си споменала и да е болна от нещо, така че не си набивай такива мисли в главата.
И да, колкото и лошо да звучи, има 100% шанс леля ти да умре един ден, понеже тя е човек като всички нас, но не я отписвай все още, млада е жената.

Amore-Mio*
03-26-2013, 20:57
Всички, рано или късно, ще умрем - от това спасение няма.
Просто приеми, че това е правилото на природата и няма как да попречиш. Единственото, което ти остава, е да се радваш на миговете с нея и да я цениш.

GluPAV
03-27-2013, 07:20
Няма да загубиш леля си....а ти почвай да живееш самостоятелно до колкото е възможно, а нея няма да я загубиш спокойно...