PDA

View Full Version : Супер нетактична или… ?



lamer4e7o
03-24-2013, 21:33
Здравейте на всички. От няколко месеца „свалям“ едно момиче от даскало, от съседния клас (12-и). Няма да я описвам външно, само ще кажа, че е много ученолюбива, точна, „пекана“ (както се казва) и т.н. Пишем си всяка вечер, а в училище все още не сме стигнали до някакъв разговор, освен по едно „здрасти“, защото явно и тя е малко срамежлива, но няма значение… Явно и затова щеше да му дойде реда, докато тази вечер от едното нищо ми написа, че ме приемала като приятел и т.н. Не мога да опиша думите ѝ, затова ще ви постна няколко снимки, за да видите какво ми написа тази вечер:

http://store.picbg.net/thumb/30/96/f5d92e03c57b3096.jpg (http://picbg.net/img.php?file=f5d92e03c57b3096.jpg)

Малко след това ми написа, че, цитирам: „Досега с теб допуснах само една грешка“ и след това като я попитах каква е, тя ми каза това:

http://store.picbg.net/thumb/7C/A9/24364eab1ec37ca9.jpg (http://picbg.net/img.php?file=24364eab1ec37ca9.jpg)

Това да не би да е някакъв нов начин за свалки от срамежливо момиче или просто ме отряза по-болезнения начин, като сметнем и че е супер нетактична? Направих темата, за да иЗкажете вашето мнение какво е. Не искам да ме утешавате като първолак или нещо подобно… За вас какво означават нейните думи? ^^

weezy.
03-24-2013, 21:40
Има те като за приятел .. ако ти усещаш нещо друго направо и кажи, освен ако не искаш да си развалите приятелството де ;д

DragonLady
03-24-2013, 21:40
Според мен мацката се опитва да те сложи в графата "просто приятели". Пробвай да бъдеш по-директен и и кажи, че я искаш за гадже ( е не баш толкова директно ), не само за приятелка, отреже ли те, останете си приятели, или и тегли майната, както си прецениш.

arsenalllbaby
03-24-2013, 21:41
Ми според мен те възприема като приятел... И явно просто иска да го знаеш преди да се задълбочат нещата и да стане по-лошо.


Куул аватар, бро. :smt045

lamer4e7o
03-24-2013, 21:44
Мерси много за бързите отговори, приятели и приятелки! :)

Значи наистина е това, за което и аз си мисля… Жалко, наистина. Как човек да не се изнерви в такива моменти… В момента, ако питате мен, не заслужава нищо.

Аз знам какво да правя от тук нататък, просто исках вашето мнение, но явно наистина е така, както и аз си мислех…

arsenalllbaby, да взема да погледна някои готини снимки на любимия отбор, може да ми вдигнат настроението в този момент, как мислиш?

arsenalllbaby
03-24-2013, 21:54
На мен много ми помагат клипчетата..

Любимото ми - http://www.youtube.com/watch?v=zZcuiJQbGuE
http://www.youtube.com/watch?v=JaNqwFxuEow
http://www.youtube.com/watch?v=GSBRWBa2UGI

lamer4e7o
03-24-2013, 22:00
Росицки е брутален, както и Кралят, есте… Мерси все пак, но да не обръщаме темата в раздел Спорт. ^^

Ако имате някой ценен съвет или нещо да казвате по темата, слушам ви. :)

ameli
03-24-2013, 22:05
Отдръпни се да усети тя липсата ти и да почне да те иска не само като приятел :д

lamer4e7o
03-24-2013, 22:07
Точно това мислех и да сторя — да прекъсна всякакъв контакт с нея, да видим дали ще започне да ме търси някъде… Не че, ако ме потърси, това ще бъде гаранция за нещо де…

error92
03-25-2013, 00:30
Следващия път когато сваляш момичета от съседния клас, гледай свалката да не продължава няколко месеца, че после така става ^^ Инак ако имаш чувства към нея й ги кажи дайрекшън

HollyGolightly
03-25-2013, 02:40
Не искам да ти давам напразни надежди, но не е задължително да те постава във "Friend zone" може наистина да е по-срамежлива и да не знае как да ти го каже, че те харесва и да чака ти да кажеш нещо първи. И с моят приятел почнахме като приятелчета, а вече сме година и 3 месеца заедно. Просто сложи картите на масата, кажи и как се чувстваш, покани я да излезете и виж тя как ще реагира.

Tsukuda_Hiroshi
03-25-2013, 04:34
И двете мнения над мен са верни. От 1 страна може да те е сложила в графата "приятел", от друга не е задЪлжително. Всичко зависи от теб сега. Error92 ти го каза - свалката не трябва да продЪлжава няколко месеца!!!

Magnolia13
03-25-2013, 06:26
Не се знае с времето какво ще стане, но не я притискай. Тя ясно си ти каза, че незнае при теб как е, но че за нея сте просто приятели :)

Ospi
03-25-2013, 07:34
Такам, що е то графата приятели: Явление, срещащо се след като влезеш в близки отношения с някоя мадама, без преди това да си я привлякъл като нещо повече от приятел. Демек ти не си създал никакво сексуално привличане към твоя милост от нейна страна, а си скочил направо да се опознавате. Как се създава такова привличане ли? Ами доста е трудно по чат, на живо му е майката. Прави се като показваш колко си готин и уверен. В същото време трябва да правиш физически контакт с нея, като започнеш от леки, уж неволни докосвания и стигнеш до прегръдки, целувки и това онова. Целта на тая работа е да покажеш, че я искаш като нещо повече от просто приятелка, но не го изразяваш с думи, а с език на тялото. Да не си посмял да и се обясниш в любов, че тогава е изгубена кауза. :D Според мен я покани да излезете някъде. Бъди оригинален, ако може я заведи на някое необикновено местенце и я сваляй. Тя не те е виждала на живо много и не знае как се държиш, така че може би има шанс. Недей прибързва с докосванията, ако усетиш, че се дърпа, просто спри за малко и пробвай пак. И недей гледа да си залепен за нея постоянно, от време на време ги прави тия докосвания. Дръж се с нея както би се държал с приятел. Не я слагай на пиедестал и не и се мазни и ако не си съгласен с нея, кажи си мнението. Може да изглежда, че не и харесва това, но дълбоко в нея тя чувства точно обратното. Ходи изправен, рамената отпуснати назад, погледа винаги над хоризонта, гледай в очите когато говориш. Последното направо пищи, че си уверен в себе си. Не говори бързо, а високо и изразително. Не искай нейното одобрение за каквото и да е, недей и носи подаръчета и подобни глупости без причина, трябва да си ги заслужи. Възприемай се като пича, който я зарибява и и показва, че и се кефи, а тя трябва да се бори за да те спечели, не ти нея. Просто бъди супер уверен в себе си и не я възприемай като нещо божествено, ами поредната, дето ти се връзва. Та така, малко странно и необикновено е това, което ти казвам, знам. Все пак, ето че след куп психологически простотии дето ти написах, успех :D.

DisappointedDreamer
03-25-2013, 07:36
Разговаряйте на живо. Бъди мъничко по-настоятелен. Тя ще се спече. Може и да не те отреже.

Blitzcrank
03-25-2013, 07:47
Moment of silence

Violenza
03-25-2013, 08:14
Как човек да не се изнерви в такива моменти… В момента, ако питате мен, не заслужава нищо.

Изключително жалко от твоя страна. Какво ти е виновно момичето, че те възприема само като приятел? Като не те устройва да си само такъв, отдръпни се просто, определено ще й направиш голяма услуга.

cyclops
03-25-2013, 08:41
И според мен в момента си в графа приятел, НО това не означава, че това няма да се промени.

marin4itu
03-25-2013, 08:45
И не само че свалката не трябва да продължава месеци, ами трябва е да е на живо. Що не излизахте на кафенца, кино, разходки..
Според мен е усетила, че ти изпитваш нещо повече и ти натъртва това "приятел", за да се усетиш, че при нея е различно, отколкото при теб.

anonymous708973
03-25-2013, 11:12
и ти натъртва това "приятел", за да се усетиш, че при нея е различно, отколкото при теб.

Мхм. Повече от очевидно се опитва да ти го покаже. Какво доверие, какви глупости, като едвам сте почнали да си пишете?

lamer4e7o
03-25-2013, 11:41
Еми тя така ми казва… колко ми имала доверие и прочие и прочие.

Ще взема всички мнения, които написахте по-горе под въпрос и ще направя каквото мога.

Violenza, не съм те питал кое е жалко и кое не. Виновна е, защото можеше и малко по-рано да ми каже и също така не толкова директно, както снощи… От едното нищо започна да ми разправя неща, за които въобще не съм я питал, нито съм ѝ намеквал.

Ospi, мерси много и на теб! Но нямаше нужда от толкова дълъг пост, все пак. ^^

Pid
03-25-2013, 12:19
Violenza, не съм те питал кое е жалко и кое не
Сериозно, вземи се в ръце, питаш>отговарят ти. Това, че на теб не ти харесва отговора е друго, но и аз съм на същото мнение и беше доста жалко изказване от твоя страна. Както и да е, нека се опитам да ти помогна. Теориите, развити по-горе са възможни и единственото което можем да направим е да гадаем.. Възможностите:
1) Както казаха се опитва да те сложи в графата "приятели", като ти натъртва "приятел". Може би е усетила, че имаш някакви чувства, но все пак от няколко чат-а не може да кажем.
2) Срамежлива е, няма опит и се опитва да прикрие чувствата си, но не ми се вярва до е това.
Съветвам те да задвижиш нещата, започнете да се виждате, флиртувай и т.н. Няма нужда да повтарям, Ospi ти го е обяснял вече.

balu4ka
03-25-2013, 14:07
За твое съжаление,точно там си попаднал.Това всичкото трябваше да се пренесе в жив контакт,явно и очеизвадно е нейното отношение и дори и да има симпатии към теб,сам си прочел в каква посока са те.Нетактична,но отново ти си объркан,защото не си сигурен какво тя е имала в напредвив.Кой знае как е трябвало да ти покаже,че не иска нищо друго с теб освен приятелство..Натъртила го е доста пъти,но и аз не бих се досетила за друг начин.Усетила е ,че при теб се заражда нещо,но то е различно от нейните чувства,затова е всичко.
Спри контакт с нея,ако така ще се чувстваш ти самият добре.

lamer4e7o
03-25-2013, 14:45
Мерси за помощTа и на теб! Вчера си писах с нея до към 02:00 и каза, че тази вечер ще си продължим „разговора“.

Неведнъж съм ѝ правил намеци да си поприказваме в училище или буквално „да се видим в лафката“ примерно, но тя все не искаше и увърташе… Не си мислете, че съм чак толкова зле, въпреки че наистина нямам голям опит.

Стефи Данчева
03-25-2013, 15:07
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/543916-%D0%9F%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%BC%D0%B8?p=10644328#post10644328 Моля ви помогнете ми , наистина ще съм ви много благодарна ! Съжелявам че не е по темата просто съм отчаяна ! Благодаря предварително и сори за спама !

fenastz
03-25-2013, 15:14
От километри се вижда, че няма да ти се отвори парашута.

lamer4e7o
03-25-2013, 15:29
За мен ли става въпрос, понеже имаше един пост по-горе, който не е по моята тема…?

Amore-Mio*
03-25-2013, 15:39
Нетактична и директна е, според мен.
И все пак, въпреки всичко, не можеш да бъдеш сигурен дали си просто приятел или те чувства като нещо повече. И по този начин да се опита да се направи на недостъпна, за да привлече вниманието ти. Така, че започнете разговаряте на живо, излизайте и така. За свалка - месеци са много.

fenastz
03-25-2013, 15:57
За мен ли става въпрос, понеже имаше един пост по-горе, който не е по моята тема…?

За теб.

bReAk3R
03-25-2013, 16:13
ААА , тфа е много кофти, човек.. Сори. Пък и да не говорим колко надежди може да си създадеш за някво такова време.. И накрая..

Ospi
03-25-2013, 17:17
Значи откъм предлагането има една тънкост. Наместо "Искаш ли да излезем до еди къде си" ползвай "Аре с мен до еди къде си". Не я питай, просто я покани да те придружи. Ако откаже, недей показва, че те интересува това. Демек, прави се, че ти е безразлично. Окей, няма проблеми тогава (с усмивка).

anonymous708973
03-25-2013, 17:21
Значи откъм предлагането има една тънкост. Наместо "Искаш ли да излезем до еди къде си" ползвай "Аре с мен до еди къде си". Не я питай, просто я покани да те придружи. Ако откаже, недей показва, че те интересува това. Демек, прави се, че ти е безразлично. Окей, няма проблеми тогава (с усмивка).

Аре с мен до *име на кафе* звучи странно, но като цяло си прав.

lamer4e7o
03-25-2013, 17:26
Ospi, още веднъж мерси за съветите. Ще гледам да се възползвам максимално от тях, както и от съветите на останалите, които се изказаха в темата. :)

lamer4e7o
04-04-2013, 21:21
Все още не съм задвижил много нещата, поради причините:

1. В училище винаги я гледам с приятелки или с най-добрата си приятелка хванати под ръка и не знам как по-точно да действам… Изпадам в някакво кофти положение и до там…

2. Във Facebook ѝ правя ГОЛЕМИ намеци за това да се видим и т.н., но тя винаги леко откланя темата… За какво ли не ѝ говоря вече, какво ли не ѝ пиша, но стане ли въпрос за някакво „срещане“ извън даскало, темата се откланя леко от нейна страна…

Все едно не го иска напълно, иначе в даскало винаги усмихната, винаги се поздравяваме и така. Мисля, че нямам много време за действие, понеже съвсем скоро и двамата завършваме, а искам поне до тогава да сме си изяснили нещата, но в такова положение съм, че не знам точно какво да правя…

Neftochimic
04-05-2013, 10:51
Има те като за приятел .. ако ти усещаш нещо друго направо и кажи, освен ако не искаш да си развалите приятелството де ;д

ако и казваш нещо и го кажи на живо, а не във фейсБОКа

lamer4e7o
04-05-2013, 13:11
Точно това искам да направя, но нали ви обясних по-горе… Все пак снощи ми каза, че ще си помисли и евентуално можем да излезем, но това зависи от нея… Казах ѝ, че и давам време и т.н. :)

lamer4e7o
04-05-2013, 13:20
Но ако евентуално излезем и всичко върви както трябва, да взема да „сложа картите на масата“, как мислите? Защото е видно, че това момиче не е от ония „лесните“, а аз искам да бъда с нея. :)

sneering
04-05-2013, 13:53
Въобще не те приема за приятел,просто е един вид начало и я е срам и смята че е рано да те квалифицира в нещо друго..Пък и така да е,имаш перфектната основа да превърнеш приятелството в нещо друго,ако не сгафиш и действаш по същия начин :D

lamer4e7o
04-05-2013, 13:54
Хм, мислиш ли, че наистина е така? :)

sneering
04-05-2013, 13:58
Супер увереното е ако кажа че 100 процента е така,но смятам че ако продължиш в тази роля която се харесва,сама ще се прерастне в нещо друго хубаво,без това нямаш друг вариант,пък и е най-правилното държане.След това ако се опиташ да пренесеш диалозите и това отношение на лайф ще е супер !

lamer4e7o
04-05-2013, 14:02
Мда, точно това се мъча да сторя, но както казах и по-горе, не ми остава много време, защото сме 12-и клас и май месец завършваме… Сега ще продължавам в същия дух, ще гледам да ѝ правя добро впечатление и ще почакам, за да видим какво ще каже и дали ще излезем.

Иначе мерси много за мненията ти! Много ми харесаха! :)

sneering
04-05-2013, 14:10
Това ти е играта :D Пък ако видиш че нещата се губят,пробвай с леки намеци по завоилиран път..Няма как да ги отхвърли,след цялостното хубаво впечатление повярвай ми ! За нищо,май се улях в мненията,просто съм имал подобен случай и се разви по много хубав път :))

lamer4e7o
04-05-2013, 14:13
Ясно. Ако искаш пиши и още, няма никакъв проблем, много се радвам, когато виждам подобни мнения. :)

П.С.: Помислих, че си момиче, защото в профила ти пише така… :D

sneering
04-05-2013, 14:17
Не мога да си сложа аватар,да си сменя пола и родния град..някъв яко рандъм потребител изкочих :D

lamer4e7o
04-05-2013, 15:05
Аха, ясно. ^^ Ако все пак се сетиш за още нещо важно, ще се радвам да го чуя. :)

lamer4e7o
04-06-2013, 18:36
Има и още нещо, което не е толкова важно, но забравих да го спомена: Когато е на линия във FB и аз съм на линия, много рядко се сеща да ми пише първа и ако не ѝ пиша аз, тя много скоро излиза от FB, но ако ѝ пиша аз и започнем с чата, можем да си изпишем и цял роман…

Знам, че това е от малко значение, но дали това е отново признак на супер срам (не знам как да го накера по друг начин…) или просто умишлено не ми пише с цел, че няма да се получи между нас…

Според вас?

П.С.: И бях задал един много важен (за мен поне) въпрос по-горе в темата, ще се радвам, ако отговорите и на него, приятели! :)

Ospi
04-06-2013, 22:06
Еми човек, ето за това наместо да правиш намеци казваш директно "аре с мен еди къде си". Изкарай я, по дяволите.

lamer4e7o
04-06-2013, 22:08
Страх ме е да не ме отреже. Ще я изчакам, както ѝ казах. Нека си помисли… ^^

JoLLiE92
04-06-2013, 22:23
Ми според мен те възприема като приятел... И явно просто иска да го знаеш преди да се задълбочат нещата и да стане по-лошо.

ахъм. :)
и което и е нетактично не можах да разбера?

lamer4e7o
04-06-2013, 22:38
Ми прочети темата от начало и ще разбереш.

Според мен е така. Всеки си има мнение. А и с този пост не ми помагаш кой знае колко… ;]

JoLLiE92
04-06-2013, 22:41
Именно, че я прочетох и не виждам нетактичност от страна на момичето. Просто ти е казала по-заобиколно, че няма химия между вас. И съм съгласна напълно с мнението на arsenalllbaby , та не разбирам какво друго има да се каже по темата. Ясно е като бял ден.

lamer4e7o
04-06-2013, 22:48
Ами не знам, защото просто това е форум и няма кой да е по-запознат с момичето от мен, та, това са само мнения, иначе мерси много! :) Ще имам и твоето мнение предвид.

Но не смятам, че ако нямаше да стане нищо между нас, щяхме да продължаваме да си пишем по тоя хубав начин и т.н. Вярно, това е само в интернет, но да се надяваме, че съвсем скоро ще излезем и после ще ви кажа какво е станало тук. :) Въпросът е скоро да ми каже дали е съгласна, ако ми каже „не“, значи работата е ясна… Въпреки, че не съм и длъжен да я чакам като принц за едно излизане, ще я почакам…

Но пак да ви попитам: Ако все пак излезем и отидем на някое спокойно местенце (като например някой парк…), да „сваля ли картите“ както се казва? Защото се вижда, че това момиче не е от „ония лесните“… :)

JoLLiE92
04-06-2013, 22:51
Предложи и да излезете само двамата, там се дръж внимателно към нея, но недей прекалено да разкриваш чувства, по-скоро направи някаква крачка като действие, вместо да и казваш, че имаш симпатии. :)

lamer4e7o
04-06-2013, 22:53
Ясно.

Както казах, в момента тя „мисли“ дали желае да излезне с мен или не… Предполагам, че няма да я чакам една година. :D

arsenalllbaby
04-06-2013, 22:58
Според мен не е лошо да споменеш темата за задълбочаване на отношенията ви, просто не съм сигурна дали да е точно на първата ви среща. Писали сте си доста, ама.. Не знам. Може да се уплаши. Ако все пак решиш да го направиш, гледай да не е съвсем в началото, а към края, когато ще се е поотпуснала вече. И го вмъкни елегантно така 8-) Не бъди рязък. Когато говориш за това очи в очи, ще можеш да й видиш реакцията, така че е по-добре от нета по принцип.

Все пак не прави големи планове преди още да е приела, защото ако не се получи, ще ти стане още по-тъпо.

Иии щях да казвам още нещо, ама забравих. ;д Както и да е, ако се сетя, ще кажа. Btw честита измъчена победа днес. 8-)

lamer4e7o
04-06-2013, 23:00
Мерси и на теб, колежке! Радвам се, че се сети и ти да помогнеш тук. :) Ще послушам и твоите съвети. :)

Иначе честита победа и на теб! COYG! :)

Ospi
04-07-2013, 00:13
Слушай брат, мисли малко. Ако те харесва поне мъничко, тя изобщо би ли си писала с теб толкова много? Е, разбира се, че не. Но както гледаш, на нея и допада компанията ти и те харесва. Ти трябва да си инициатора, защото ти си момчето. Тъпо, но факт. Имаш 2 избора:
1. Правиш нещо, поемаш риска и излизате. Ако те отреже, гледай да не е big deal, както се казва. Говори си пак по скайп, някой път отново я покани и така и така пробвай.
2. Стоиш, чакаш я тя да направи нещо. Шансовете са, няма да стане кой знае какво. Вече са минали... колко, 3 дни май. Е, с утре стават 3, хайде.
Гадно е да те режат, знам го, но няма друг начин. Поемаш риска и действаш. Послушай ме!

anonymous708973
04-07-2013, 07:53
Ясно.

Както казах, в момента тя „мисли“ дали желае да излезне с мен или не… Предполагам, че няма да я чакам една година. :D

И ти стоиш и чакаш да реши дали искала да излезете?
Мазохист ли си, какво.
Не си желан. Не те харесва. Приеми го и престани да обясняваш как само ти си запознат с момичето и как едва ли сте щели да си пишете по тоя хубав начин и не знам си кво.

Wednesday666
04-07-2013, 08:52
И ти стоиш и чакаш да реши дали искала да излезете?
Мазохист ли си, какво.
Не си желан. Не те харесва. Приеми го и престани да обясняваш как само ти си запознат с момичето и как едва ли сте щели да си пишете по тоя хубав начин и не знам си кво.

Ндам, и моето мнение е такова.
Заслужава ли си да стоиш и да я чакаш, при положение, че те мотае вече достатъчно време?
Аз разбрах, че според теб е много свястна, не е лесна, дефакто е готина и искаш да имаш нещо с нея.
Обаче защо е нужно да търпиш това?
Много е възможно след цялото това търпение, което си имал, накрая просто да ти каже "Не".
И тогава ще е много кофти.
Надявам се да сме в грешка, хубаво си говорите, обаче смятам, че ако Тя искаше нещо такова от теб, колкото и да е срамежлива, щеше да е откликнала поне на една от поканите ти за излизане.

JoLLiE92
04-07-2013, 08:56
Тъпото е, че като момичето просто не те желае, ти разсъждаваш, че тя не знае какво иска, нетактична е, кучка е и т.н. , а тя ясно ти е показала, че не те желае. :)

Niakoitam
04-07-2013, 08:59
И аз мисля,че го има варианта да те нарича приятел или да отклонява срещите ви,както и да не ти пише първа от срамежливост. Все пак ти си пишеш с нея,а не ние и поне би трябвало да си разбрал неща като доколко е срамежлива(още повече и в училище се засичате) и до каква степен вярва в съществуването на приятелство между момче и момиче и евентуалното му преобразуване.Та ако е наистина по-срамежлива просто трябва да действаш по дейно и за предпочитане на живо,защото в чата за много неща са ти вързани ръцете.Пък и даже наистина да те приема само като приятел имаш няколко варианта.Може да и признаеш и тя евентуално да се отдръпне.Или пък да ти обясни,че не споделя чувствата ти и ти да се отдръпнеш.Може и да си останете приятели.А може и да си действаш без значение какво ти се говори рискувайки да я отблъснеш.Разбери дали не си харесва някой друг или направо дали не е обвързана.Ходи и я заговаряй в училището.Шегувай се с нея.Ако е податлива може да включиш и действия.Ако премахнеш срама си е още по-добре.Направи така че компанията и или приятелката и, с която движи в главата ти изобщо да не съществуват въпреки,че е малко трудно.А може дори и да ги включиш в играта така че даже без да искат да ти помагат.Покани я някъде или пък ако не е от тези дето изобщо не ходят по купони по заведения разбери някакси някой път къде ще ходи и кога.Отиди там уж случайно и уж случайно я засечи.По възможност седни на някоя по близка маса до тяхната или направо при тях ако имаш познати и приятели сред компанията и Чукни се с нея някои и друг път,че и повече ако си на тяхната маса.Покания я на танц,поздрави я с песен и т.н. и т.н. :)

Violenza
04-07-2013, 09:01
И аз мисля,че го има варианта да те нарича приятел или да отклонява срещите ви,както и да не ти пише първа от срамежливост.
Това само мъжко може да го сътвори като вариант. Няма такова нещо, момци, примирете се.

Wednesday666
04-07-2013, 09:04
Това само мъжко може да го сътвори като вариант. Няма такова нещо, момци, примирете се.

Yup, обаче им е по-лесно да се самозаблуждават, че са неустоими..

Niakoitam
04-07-2013, 09:22
Това само мъжко може да го сътвори като вариант. Няма такова нещо, момци, примирете се.

Сега ще си противоречим ли? :D

Точно пък аз като малко по-срамежлив на моменти и още много по-срамежлив някога мога да го гарантирам със себе си. И сега ще кажеш,че това може би да бъде само при момчетата/мъжете. Ами не, само един куп теми съм прочел от типа:"Аз го харесвам,но му казах,че не е така,защото ме е срам и може той или другите да ми се смеят" Пък и си представи,че като я покани на кафе в главата и изниква някаква подобна случка. Поканиха ме веднъж преди години на кафе едно момиче дето все още си мисля,че ме харесваше и приятелките и.Приятелката и постоянно натъртваше как искала да ходя на кафе с тях и ето,че станало.Нямах никакъв проблем с разговорите и бъзиците с това момиче въпреки,че тогава бях влюбен в друго,което и аз не знам защо тогава се стараех да не нараня пък тя после нарани мен.Нищо за урок да ми е.Та отидохме с другото момиче на кафе даже и през целият път си ходихме прегърнати и се бъзикахме.Отидохме в кафето и там какво стана като запецнах няколко думи казах за през цялото време.Дойдоха някакви с една кола.Седнаха на съседната маса.Повечето отидоха нещо при тях,а аз си стоях на мястото и постоянно една седеше при мен да не ме оставят сам.После се разотидохме.Това момиче всеки ден не пропускаше да ме заговори като ме види.След тази случка една седмица в училището ме подминаваше като пътен знак забола поглед в земята,докато един ден не я спрях и не и казах:"Аз май в кафето малко се поизложих.",а тя ми отвърна:"Не,всъщност аз се изложих."След този разговор си продължихме отношенията както преди.Та представи си ако момичето вдействителност е по-срамежливо може точно такива сценарии за излагане пред момчето постоянно да и се въртят в главата или пък да не може поради семейни причини.Не казвам,че е така,но...варианта си го има.А да, и скоро едно момиче искаше да се запознае с братовчед ми много, а сега едвали не иска иниациативата да е само негова често пъти :)


Yup, обаче им е по-лесно да се самозаблуждават, че са неустоими..

И с теб ли ще си противоречим :D

Violenza
04-07-2013, 09:29
Сега ще си противоречим ли? :D

Авторът е писал, че са 12ти клас, това прави 18-19 годишни. Това, което ти описа е присъщо на 6-7-8 клас. На по 19 да са и да са чак такива случаи, трябва да са расли в някое затънтено село.

Погледна ли снимките от първия му пост? Момичето въобще не се срамува, а тактично му отказва, наблягайки силно на "ПРИЯТЕЛ".

Niakoitam
04-07-2013, 09:39
Авторът е писал, че са 12ти клас, това прави 18-19 годишни. Това, което ти описа е присъщо на 6-7-8 клас. На по 19 да са и да са чак такива случаи, трябва да са расли в някое затънтено село.

Погледна ли снимките от първия му пост? Момичето въобще не се срамува, а тактично му отказва, наблягайки силно на "ПРИЯТЕЛ".

Изненада,но при онази случка и аз бях 12ти клас е вярно,че момичето беше 8ми,но чак пък да съм расъл в саксия въпреки,че не бях от най-отворените. :D А постовете на снимките определено ги прочетох и пак си държа на същото.Как ли ще го нарече момиче,което не иска да се издава по друг начин? :)

Violenza
04-07-2013, 10:02
Е, хубаво, давайте си надежди като ви е мерак. Изредихме се бая момичета да обясним, че я няма тази опция, ама не вярвате. Надеждата умира последна все пак.

Niakoitam
04-07-2013, 10:14
Е, хубаво, давайте си надежди като ви е мерак. Изредихме се бая момичета да обясним, че я няма тази опция, ама не вярвате. Надеждата умира последна все пак.

Е,защо пък ако момчето толкова му е мерак да не му дадем малко надеждица.Пък той ще си реши какво да прави.Отделен въпрос,че все повече се наглеждам на момичета/жени дето едно говорят,второ мислят, а трето вършат. :)

lamer4e7o
04-07-2013, 10:33
Тъпото е, че като момичето просто не те желае, ти разсъждаваш, че тя не знае какво иска, нетактична е, кучка е и т.н. , а тя ясно ти е показала, че не те желае. :)

Не си спомням да съм я нарекал кучка, недей си измисля само. Има разлика между изразите, които споменаваш.

Ами не знам дали съм мазохист или не, просто нямам кой знае какъв опит. Не мисля да се отказвам, ще видя какво мога да направя и така… Да се надяваме в близко бъдеще. ^^

И мерси на всички! :)

JoLLiE92
04-07-2013, 10:54
Това само мъжко може да го сътвори като вариант. Няма такова нещо, момци, примирете се.
дам. :) Ако е срамежлива, няма да му пише първа - да. Но това, че му казва, че го има като приятел, говори, че не иска да е с него. :) Както казах - няма химия явно.
п.с. за кучката - не говоря за теб, че ти си я нарекъл така, но като ви отрежем, изведнъж ставаме кучки, които не знаят какво искат и нямат вкус. ;) Момичето напротив - точно тактично ти е обяснило, че не те харесва, но още не се е родил мъж, който да разбира от намеци.

gabe
04-07-2013, 11:27
Офф, олеле, случва се това, което често се е случвало и на мен (и ще ми се случва). Ти си влюбен в мечтите си и в измислената си представа за отсрещния човек. Няма как да си изградиш представа за някой и дали става за твое гадже само от писаници по скайп. Физически контакт трябва. Не знам кой от вас е по-срамежливият, но щом като се притесняваш да я дръпнеш настрана когато е с приятелките си, те прави да изглеждаш неуверен в нейните очи, и тя няма как да те хареса. Напротив, смело, докато се държат и се хихикат на женските си глупости, прегръщаш я през рамото и с най-уверения глас, който имаш, й казваш "ела за малко нещо да те питам". Ще направиш впечатление. И помни, това е само първата преграда.
Втората, и далеч по-важна, е ако не си допаднете сексуално. Много от жените са пълни дървета в леглото. Ако и тази се окаже такава, в рамките на няколко секунди ще развенчае митовете, които си изградил за нея. Без значение дали и двамата сте дебютанти, ако през цялото време стои панирана като пън и не влага поне малко чувство и желание, ще й биеш дузпата без да се усетиш колко бързо.

Ако е срамежлива, няма да му пише първа - даОгромна грешка. Срамежливите хора набират смелост, когато са вкъщи пред скайпа. Няма го стресът от това да трябва да действаш бързо и на момента.

JoLLiE92
04-07-2013, 11:33
Срамежливите момичета винаги са на мнение, че мъжът трябва да е инициатор на връзка, излизане, отношения, каквото и да е. :) За тях ако тя му се обади или пише първа, това я прави "лесна" ..

anonymous708973
04-07-2013, 17:49
Погледна ли снимките от първия му пост? Момичето въобще не се срамува, а тактично му отказва, наблягайки силно на "ПРИЯТЕЛ".

Точно.

Дори няма да чета чаршафите.
Срамежлива била... ако е толкова срамежлива и въпреки това го харесва, щеше да приеме. Какво е това мислене дали иска да излязат? о.О

Аз ако съм мъж и поканя някоя, при което тя ми каже "ще си помисля" и НЕ се шегува, веднага ще й кажа да не си прави труда. Как ли пък няма да допусна да ме постави в толкова неизгодна за мен ситуация, в която АЗ трябва да докажа на принцесата, че заслужавам нейното внимание и време. Хах.

ShtrudeL
04-07-2013, 17:53
прекалено много натъртва на 'приятел', което значи, че те реже.. ^^

lamer4e7o
04-07-2013, 19:33
Точно.

Дори няма да чета чаршафите.
Срамежлива била... ако е толкова срамежлива и въпреки това го харесва, щеше да приеме. Какво е това мислене дали иска да излязат? о.О

Аз ако съм мъж и поканя някоя, при което тя ми каже "ще си помисля" и НЕ се шегува, веднага ще й кажа да не си прави труда. Как ли пък няма да допусна да ме постави в толкова неизгодна за мен ситуация, в която АЗ трябва да докажа на принцесата, че заслужавам нейното внимание и време. Хах.

Ами нали все пак се мъча да ѝ направя добро впечатление и я оставих да си помисли малко… Но няма да я чакам една година, да не си помислите… Просто се опитвам да ѝ направя възможно най-доброто впечатление, за да излезем и тогава вече да действам…

ShtrudeL, мерси и за твоето мнение! :)

strawberry88
04-07-2013, 19:49
Не си желан. Не те харесва. Приеми го и престани да обясняваш как само ти си запознат с момичето и как едва ли сте щели да си пишете по тоя хубав начин и не знам си кво.

Напълно съгласна.

lamer4e7o
04-07-2013, 20:11
PinkPan7her, чак сега виждам този твой коментар…

Е сега какво, ще тръгнем да спорим, че само по интернет вие познавате по-добре момичето от мен или пък, че сте я виждали и знаете какво представлява?

Приемам коментарите ви, но не и простотии от този тип.

anonymous708973
04-07-2013, 20:21
Ние не я познаваме, следователно сме по-обективни.

lamer4e7o
04-07-2013, 20:44
Няма логика според мен, но щом казвате…

Жените в тази тема като гледам сте на едно мнение, а мъжете на друго… Ще видим какво ще излезне накрая, иначе ви благодаря на всички, че ми отделихте толкова време за помощ! :)

Ospi
04-08-2013, 07:47
Ахахах няма логика. Много ясно, че няма логика. Не търси логика в жените! Нали, не казвам, че не могат да мислят с главите си. Мислят, но не действат логично. Те правят това, което чувстват. Затова съди една жена по това, което прави, не по думите и. Не ти е казала да излизате, не е ставало нещо по-сериозно, останалото са приказки. Или не, даже там казва колко добър приятел си и. : )

bilqnavod
04-08-2013, 08:17
Може да е влюбена в друг - това да е причината за нейното поведение...

Niakoitam
04-08-2013, 08:45
Точно.

Дори няма да чета чаршафите.
Срамежлива била... ако е толкова срамежлива и въпреки това го харесва, щеше да приеме. Какво е това мислене дали иска да излязат? о.О

Аз ако съм мъж и поканя някоя, при което тя ми каже "ще си помисля" и НЕ се шегува, веднага ще й кажа да не си прави труда. Как ли пък няма да допусна да ме постави в толкова неизгодна за мен ситуация, в която АЗ трябва да докажа на принцесата, че заслужавам нейното внимание и време. Хах.

Да, да знаем тия приказки от 1001 нощ на мацки дето като теб разправят как щели да кажат на някого да не си прави труда,но реално се скъсват да му търчат по задника после. И понеже нещо ме кара да си мисля,че тези чаршафи,които няма да ги четеш са моите мога да ти кажам,че ама грам не ме интересува.Не си прави труда да го съобщаваш повече.Ако имаш нещо да ми казваш ми го казвай директрно,ако трябва дори на ЛС дори и да си теглим по една, а не ми пускай разни подхвърлянки и после да зачезваш. И без това имам нужда да си изкарам върху някого "хубавото" настроение. Отделен въпрос е че преди да проимаш гадже едни ги банташе, а сега съвсем други.В общи линии сегашното ти мислене ми допадапа малко повечко от предишното с леки изключения.Ако си готова на разправии с мен действай.Ако не не ми подхвърляй подличко по някое изреченийце с надеждичката да ме обидиш. Става ли? :)

lamer4e7o
04-08-2013, 11:39
Може да е влюбена в друг - това да е причината за нейното поведение...

Съмнява ме… Това момиче е толкова скромно и симпатично, че ми се струва, че е нямала досега сериозен приятел, даже мисля, че са ми го казвали едни пичове от моя клас… Не е някаква надута или нещо подобно…

Ospi, не знам жените с какво мислят и как го правят, но в случая се нуждая точно от такава надежда и съм оптимист, пък да видим… ^^

ForzaFelipe
04-08-2013, 12:03
Брат,много се чудиш ;) Очевадно е,че в момента те смята за just a friend,познато ми е до болка тва просто :) От 2 седмици се чудиш какво да правиш и тва допълнително те задълбава.Ясно е че ти харесва,тогава какво се чудиш и и правиш намеци само..Ако искаш да останете приятели само,ок продължавай така,но едва ли го искаш,а ако си решил това,то ще е огромна грешка ПОВЯРВАЙ ми.За да получиш конкретния отговор който търсиш,трябва конкретен въпрос,накарай я да излезете да поговорите насаме,ако не пиши и че чувстваш че я приемаш като нещо повече от приятел,за да ти отговори тя какво мисли,защото иначе никога няма да получиш отговор и ще стигнеш до още по болната ситуация,когато вече си влюбен в нея,а тя вече тотално те е отписала и си в графата приятел..Ако не поговорите на тази тема с нея,няма как да си отговориш на въпросите ;)

И,казвам ти го като човек който не веднъж е попадал в тази ситуация и който е обичал момиче което го приема само за приятел...грешката си е и твоя,явно си пишете от доста време и през това време ти не си и намекнал сериозно за това че я харесваш,така че няма какво да се чудиш защо се е случило така.Наша работа е да намекнем на момичетата,че ги харесваме,ако чакаш момиче някое момиче да започне да говори за чувства между вас,доста ще почакаш,а ако си говорите само приятелски,може и да не дочакаш :)

lamer4e7o
04-08-2013, 13:30
Колко намеци да ѝ пусна, бре, човек… Тя реагира позитивно на тях — плези ми се във FB и т.н., но нищо повече… По някой път знам, че и тези усмивки не са кой знае какъв „жокер“, но… Не си пишем от много време, така е, но не съм пък и длъжен постоянно аз да ѝ пиша първи. Тя никога не се е сетила за мен първа.

Не сме си писали от петък някъде и не защото не искам, а защото чакам тя да се сети веднъж за мен, а това не става, въпреки че тя влиза във FB главно вечерта след 21:00. Дори вчера следобед се сприятелих с най-добрата ѝ приятелка във FB и преди да стана от компютъра ѝ казах да ѝ предаде много поздрави, тя ми каза „добре“ и не знам дали ѝ е предала или не, но никаква реакция няма от момичето… Струва ми се, че ако не ѝ пиша в близко бъдеще, тя няма да се сети въобще за мен!

ForzaFelipe
04-08-2013, 17:00
Дам и тва ми е познато,на скоро си писах с едно момиче с което уж ни е забавно да си пише,но само аз и пиша,не съм и писал от месец и тя така и не се сети да ми пише,даже и за рд-то ми...Тъй че нищо не е знак а квото и да е,докато не зададеш конкретен въпрос,с намеци само няма да получиш това което чакаш :)

lamer4e7o
04-08-2013, 17:19
Ясно ми е и това, затова се надявам да излезем скоро. :)

lamer4e7o
04-13-2013, 18:08
Поредното ми up-ване на темата… Предполагам, че е излишно, но все пак бях ви казал, че ще ви споделям, докато не приключи тази „драма“ с добро или с лошо. ^^

Все още няма нищо и нищо по-конкретно не се е случило. Отново си пишем в скайп главно вечер, в даскало се поздравяваме, когато се видим, усмихва ми се и дотам… ^^ Вчера мислех да я заговоря по една тема в даскало, но пък нея тогава я нямаше (отсъстваше цял ден) и т.н.

Иначе през седмицата ми сподели, че ме гледала как през един час съм ритал и подобни простотии, но нищо конкретно. Пускам ѝ намеци, когато си пишем, но тя не отговаря кой знае как на тях… И когато ѝ намекна нещо хубаво, тя някак си връща темата ѝ казва, че се шегувала… :/

И преди два дни, отново в поредния вечерен чат, от нищото както си писахме, ме пита кога съм щял да взимам колата (да я купувам…), при положение, че не си спомням откакто си пишем, да съм ѝ казвал, че ще си купувам кола… Също така ме пита и кога съм щял да взимам книжката и че искало да бъде по-скоро… И всичкото това ме навежда на една много странна мисъл, мисля, че се досещате… Някʼво объркано ми е, не ми изглежда на някакво момиче, което търси само парите и хубавите коли, въпреки че за нищо не мога да бъда сигурен.

Другото странно нещо, което забелязвам откакто си пишем, е, че сяда на компютъра само вечер и то след 21:00 (лично ми го каза преди седмици) и ми е много интересно през целия ден — да речем от 14:00 до 21:00 какво толкова прави, че примерно не може по-рано да седне, да се уговорим за някакво излизане през този слънчев пролетен ден и да излезем. Намеквах ѝ многократно, че времето сега е супер, че има парк до нас и някакви атракции там и всичко е точно за едно излизане между момче и момиче, ама тя „щяла да мисли“ и т.н. И така като гледам нищо не е измислила и нищо не ми е споделяла за излизане.

Знам, че сега ще кажете, че сам съм си виновен и т.н., но и на мен ми е доста трудно… Опитвам се да я впечатля по всякакъв начин, каза ми, че съм я разсмивал във FB, че съм я развеселявал, не знам дали това е някакъв добър знак, но само с подобни пишлегарски истории няма да стигнем до никъде и мисля, че тя го знае. Не е на 15 години, че да ѝ вадя думите с ченгел от устата, но много ми е странно поведението ѝ. Дадох ѝ време да помисли за това очаквано излизане, мина една седмица и повече, но нищо не ми е споделяла. Остава малко време, докато завършим и това леко ме притеснява. Мисля окончателно в близките дни през тази седмица да я заговоря в училище и да си поприказваме с нея относно някакво излизане или това дали е размислила…

Ако имате някакви съвети, приятели, ще се радвам да ги чуя! Поздрави! :)

anonymous708973
04-13-2013, 18:17
Какви съвети... То е просто досадно вече. Не за нас, де. За момичето.
Защо толкова държиш да я накараш да е груба и да те отреже? Повярвай ми, разбрала ти е намека и НЕ ИСКА ДА ИЗЛЕЗЕТЕ.

lamer4e7o
04-13-2013, 18:19
Е да ми го каже тогава, какво чака… Защото аз не мисля да я чакам повече.

lamer4e7o
04-13-2013, 18:34
PinkPan7her, аз пък ще ти кажа, че забелязвам откакто съм пуснал темата, ти говориш някакви абсурдни неща и на няколко пъти ти го казах, но ти не обърна внимание. Имам чувството, че нарочно ги пишеш тези негативни изречения с целта окончателно да ме убезвериш, но нЕма да стане… Може и да греша, но как поне веднъж в смешните си мнения не каза нещо положително…

anonymous708973
04-13-2013, 19:35
Какво положително искаш да ти кажа? Правиш намеци, тя не отговаря. Ставаш и си заминаваш като мъж.
Нищо абсурдно не съм казала, нарочно игнорирах един твой пост с надеждата да се сетиш какво съм имала предвид.

lamer4e7o
04-13-2013, 20:46
Защо да си заминавам, а не се боря, както се казва? Нищо конретно не ми е казала, а само по това, че не отговаря на намеците ми, няма да си правя никакви изводи.

А сега, ако обичаш, спри да коментираш в темата, искам да чуя и други мнения.

bloodfrozen
04-13-2013, 21:22
Намираш мнението на PinkPan7her за абсурдно само защото по никакъв начин не съвпада с твоето.
Аз пък, от гледната точка на страничен и обективен наблюдател, смятам, че е права. Все си мисля, че за толкова време, ако наистина имаше някакви по-особени чувства и намерения към теб, е щяло да си проличи. А фактът, че избягва подобни теми на разговор и тактично се опитва да отклони срещатата ви, е доста красноречив за нейното отношение. :)

lamer4e7o
04-13-2013, 21:29
Мерси и за твоето мнение! Все пак не мога да оставя нещата така…

anonymous708973
04-13-2013, 21:36
Защо да не се бориш ли? Защото поставяш себе си в неизгодната позиция на молещия, търсещия, искащия. Поставяш нея на пиедестал, превръщаш я в награда. Така се доказваш само ти, а тя е в ролята на принцесата, която кима важно с глава и одобрява. Щяла да си помисли, моля ти се, дали искала да излезете. Веднага трябваше да я съпикясаш.
Защото мислиш, че ще си много щастлив, като получиш наградата ли? Нея, единствената, великолепната, различната? Като започнете връзка ли? Не. В каквито роли сте тръгнали, в такива ще бъдете - ти ще си угаждащия, търсещия, инициативния. Ще чувстваш нейното висше благоволение, че е започнала връзка с теб. В един момент е напълно възможно на нея да й писне да има кученце и да те разкара.

Затова не се бори и не преливай от пусто в празно. Искаш нещо конкретно ли? Добре, само после не обвинявай момичетата, че не знаят какво искат, като бъдеш отрязан грубо.

Доколкото съм запозната с настройките на форума, моето писане на мнение не заключва темата за други потребители с други мнения.

Зайче..
04-13-2013, 22:11
Намираш мнението на PinkPan7her за абсурдно само защото по никакъв начин не съвпада с твоето.
Аз пък, от гледната точка на страничен и обективен наблюдател, смятам, че е права. Все си мисля, че за толкова време, ако наистина имаше някакви по-особени чувства и намерения към теб, е щяло да си проличи. А фактът, че избягва подобни теми на разговор и тактично се опитва да отклони срещатата ви, е доста красноречив за нейното отношение. :)

+1
тва, че на теб не ти отърва не значи, че задължително мнението е грешно. особено в този случай.
много пъти съм била в такава ситуация и направо съм се чудела как по най-деликатен начин да обясня на момчето да не ме занимава и повярвай хич не е приятно това, особено ако да си груба е изключен вариант, поради еди си какви причини.. ;д

Ospi
04-14-2013, 00:13
Защо да не се бориш ли? Защото поставяш себе си в неизгодната позиция на молещия, търсещия, искащия. Поставяш нея на пиедестал, превръщаш я в награда. Така се доказваш само ти, а тя е в ролята на принцесата, която кима важно с глава и одобрява. Щяла да си помисли, моля ти се, дали искала да излезете. Веднага трябваше да я съпикясаш.
Защото мислиш, че ще си много щастлив, като получиш наградата ли? Нея, единствената, великолепната, различната? Като започнете връзка ли? Не. В каквито роли сте тръгнали, в такива ще бъдете - ти ще си угаждащия, търсещия, инициативния. Ще чувстваш нейното висше благоволение, че е започнала връзка с теб. В един момент е напълно възможно на нея да й писне да има кученце и да те разкара.

Затова не се бори и не преливай от пусто в празно. Искаш нещо конкретно ли? Добре, само после не обвинявай момичетата, че не знаят какво искат, като бъдеш отрязан грубо.

Доколкото съм запозната с настройките на форума, моето писане на мнение не заключва темата за други потребители с други мнения.

Мда, "Единствената". Така ще е като я приемаш за наградата и и ходиш по гъза. Осъзнай се малко! Накарай я да излезнете!!! Ама не, кво да се прави, страх те е да не те отреже. Прави си намеци, чакай тя да поеме инициативата и да те изкара навън... В крайна сметка ако изобщо те приема като нещо повече от приятел, пак няма нищо да стане. Как да стане, ти не правиш нищо. И да, правенето на намеци и ходенето по гъза и буквално е нищо. От теб само се иска да си мъжа и този, който води, нищо повече. Или какво, тя случайно да не е мъжа а ти жената, че да я питаш дали ще излезете? Влез малко в реалността, седмица вече ти "обмисля" предложението.

Ospi
04-14-2013, 00:15
Ама и вие сега му влизате с идейките, че няма шанс с нея. Не това е проблема, ами че той самия не рискува и така само чака и чака... Да пробва, може и да му се радва пък.

Stray
04-14-2013, 01:49
Съдейки единствено по първия ти коментар - СЛЕДВАЩАТА!

askadas
04-14-2013, 07:09
разквий и свойте чувства :)

lamer4e7o
04-14-2013, 10:11
Знаех, че ще си избиете комплексите върху мен, но това не е учудващо, след като пишем тук, трябва да сме готови на коментари от всякакъв вид.

Не ви искам повече мненията и темата може да се заключва.

PinkPan7her, аз не съм казал, че мнението ти заключва другите, просто спри да си избиваш комплексите в темата ми, казах ти по-горе, че не желая да слушам абсурдните ти мнения. Ако се водех само по тях, досега щях да съм в много по-лошо положение.

anonymous708973
04-14-2013, 10:36
Какъв комплекс бе, Боже... Аз имам връзка и знам как се е получила. Има много общо с твоята история.
Щеше да си я забравил досега, ако беше послушал мен и останалите на това мнение.

lamer4e7o
04-14-2013, 11:55
За какво ми е да я забравям? Ти въобще май не четеш моите постове, а си лафиш каквото искаш. Спри, моля те! Спри да ръсиш бисери в темата ми!

JoLLiE92
04-14-2013, 13:04
За какво ми е да я забравям?
Защото очеизвадно нямаш реални шансове с момичето. :) Явно ще ти е по-леко да го осъзнаеш и да се откажеш, отколкото да си вярваш, че тя те приема за "приятел", защото я е срам да ти каже, че тайно е влюбена в теб и вечер си отваря твои снимки и се пипа. :cool: Но иначе трябва да се откажеш сам, а не хората да ти повтарят "тя не е за теб" или "тя не те харесва" , трябва сам да го осъзнаеш.

lamer4e7o
04-14-2013, 13:59
Ми честно казано никой досега не ми е казвал подобно нещо.

Иначе тези глупавите шеги не вървят (това с пипането и т.н.).

JoLLiE92
04-14-2013, 14:18
Ми честно казано никой досега не ми е казвал подобно нещо.

Никой? Пантерата само това ти разправя.

lamer4e7o
04-14-2013, 18:23
Не може да вярвам на хора, които ми пишат само във форума. Това е абсурдно, както и нейните философски мнения.

Ако тръгна да вярвам на всеки един от форума, смятай какво ще стане…

fenastz
04-14-2013, 18:55
С това детско мислене ще си стоиш на сухо още много години.

ForzaFelipe
04-14-2013, 19:19
Аз ти казах нещо,но пак ще кажа,колкото и да не ти е приятно :) Казваш че ще се бориш,ама нищо не правиш,с намеци ала бала до 2020 още ще пишеш в темата и ще питаш какво да правиш и че няма да се откажеш.Като няма да се отказваш действай по активно,не само с намеци,кажи и го директно,говори с нея вече,а не само на догатки...няма какво да я чакаш,няма какво да се чудиш,ако искаш нещо повече ДЕЙСТВАЙ,а не прави намеци само,ако те е страх че ще те резне,няма смисъл просто,решавай какво искаш,да разбереш какво чувства и какво може да се получи с риска,че ако не те харесва ще спрете да си говорите или я карай на гатанки още 2 години като тогава ще ти е най-добрата приятелка и тогава и да искаш ще ти вика "не искам да си разваляме приятелството".Знам колко ти е трудно,ама ако не действаш нищо няма да стане и да не кажа,че ще стане и още по-зле ! ;)

anonymous708973
04-14-2013, 19:54
Най-готино и плавно нещата стават именно с намеци, а не с директни неудобни разговори, ама авторът явно държи да бъде отрязан грубо.

Ospi
04-14-2013, 19:55
Аз ти казах нещо,но пак ще кажа,колкото и да не ти е приятно :) Казваш че ще се бориш,ама нищо не правиш,с намеци ала бала до 2020 още ще пишеш в темата и ще питаш какво да правиш и че няма да се откажеш.Като няма да се отказваш действай по активно,не само с намеци,кажи и го директно,говори с нея вече,а не само на догатки...няма какво да я чакаш,няма какво да се чудиш,ако искаш нещо повече ДЕЙСТВАЙ,а не прави намеци само,ако те е страх че ще те резне,няма смисъл просто,решавай какво искаш,да разбереш какво чувства и какво може да се получи с риска,че ако не те харесва ще спрете да си говорите или я карай на гатанки още 2 години като тогава ще ти е най-добрата приятелка и тогава и да искаш ще ти вика "не искам да си разваляме приятелството".Знам колко ти е трудно,ама ако не действаш нищо няма да стане и да не кажа,че ще стане и още по-зле ! ;)

И аз това повтарям от сума ти време. Прави нещо или остани напълно разочарован. Ако те резне, ще се кефиш, че поне си опитал. И още нещо, като казваш, че няма как да вярваш на нещо, само защото е написано в форум, защо изобщо пишеш тука?

JoLLiE92
04-14-2013, 20:20
Най-готино и плавно нещата стават именно с намеци, а не с директни неудобни разговори, ама авторът явно държи да бъде отрязан грубо.
Тук съм много съгласна с теб. Особено ако мацката му е показала, че няма желание, той си проси студения душ. Няма по-грозно от нагъл мъж, когото режеш, а той продължава да нахалства.

lamer4e7o
04-14-2013, 20:33
Ospi, е все пак форумът е за това, да, но не мога да прима, че трябва да слушам всеки от тук и да се подчинявам на всеки, особено на двете дами, които не престанаха да си избиват комплексите в темата ми, въпреки че едната я помолих 10 пъти да спре да ми лафи, ама… нЕма спирка.

JoLLiE92, не казвай кой е нагъл и кой не, след като не ме познаваш лично, OK? Какво желание да ми е показала „мацката“? Я я видя на даскало, я не, в интернет същата работа. На даскало всеки ден трябва да я издирвам като куче, понеже тя не излиза от там (примерно да излезне малко на двора, все пак е 20+ градуса…). Не може да се каже, че ме е отрязала по лесния начин, но не може да се каже и другото… В момента аз въобще не си слагам никакви надежди, защото може и нищо да не стане, както казвате повечето, но все пак се мъча да постигна нещо, а вие тука, някакви си момиченца, ми лафите как нищо нямало да стане и как трябвало на мига да съм се откажел (разбираш ли…). Това, че си имате приятели, не значи, че сте хванали папата за шлифера и че трябва да си избивате комплексите в теми като моята, особено след като нямам голям опит. Опитайте се да го проумеете това и не пишете повече малоумщини в темата ми!

JoLLiE92
04-14-2013, 20:37
Сладур, не съм казала, че ти си нагъл, просто казах, че е грозно. Комплекси за избиване нямам, както и другото момиче, което се опитва да ти обясни как разсъждаваме ние жените. Повече от ясно е, че момчетата/мъжете не ни разбирате понякога и ние сме ти от много по-голяма полза, отколкото момчетата, които от мъжка солидарност се опитват да ти дадат някакви напразни надежди. :)

anonymous708973
04-14-2013, 20:40
На 100% съгласна за напразните надежди.

Готин, айде посочи ми какъв комплекс избивам тук? Просто съм солидарна към мацката, защото и мен са ме сваляли неразбиращи от дума господа.

lamer4e7o
04-14-2013, 20:43
Това, че ме храниш по тоя начин и ме наричате иронично с епитети като „сладур“ и „готин“, означава колко ограничени сте. Комплексите са след това… ако ме разбирате. ;]

JoLLiE92
04-14-2013, 20:45
Аз пък се опитвам да ти го обясня по-леко, за да не изнервиш мацката и да те нареди мъжката и после неизбежното "всички жени сте курви" или "не знаете какво искате". :D И в интерес на истината се подразних от заглавието на темата ти, че е "супер нетактична", а момичето най-вероятно точно не те е отрязала по-грубичко, за да не те нарани. :)

lamer4e7o
04-14-2013, 20:45
Ами и аз се дразня на много неща, ама си трая, за разлика от вас.

anonymous708973
04-14-2013, 20:48
И баба знае да каже "ако ме разбираш", когато сам не се разбираш.
Нвм. Ще следя темата - единствено и само, за да си докажа, че пак ще съм права.

lamer4e7o
04-14-2013, 20:53
PinkPan7her, какво не се разбирам… По постовете ти в темата се вижда ясно колко си ограничена, по-горе ти го казах. Помолих те 10 пъти да спреш да ми лафиш, ти не спря. Е това какво е? Че и си нахална. Накрая единствено и само аз ще знам кой е прав и кой не. И не мисли, че постоянно ще пиша в тази тема. По-добре следи някой приятел, когото познаваш лично, не моята тема, която осра.

JoLLiE92
04-14-2013, 21:05
Мъжете все си мислите, че като ви кажем нещо по-накриво, това значи да опитате пак. Не знам майките ви или филмите ви карат да разсъждавате така, но не е правилно. Особено пък любимото ми - като кажа на някое момче "имам приятел", което или значи, че имам приятел и да не ме занимава, или че нямам приятел и че го лъжа, че имам, за да не ме занимава, защото ми е досадил до Н-та степен. И тогава чувам една от двете ми най-любими реплики - "той няма да разбере" или "ама аз не съм ревнив"... значииии по-селяндурско изказване сигурно няма.

lamer4e7o
04-14-2013, 21:08
Нищо от това, което каза, не е по темата и не ме интересува какво си казвала на мъжете.

JoLLiE92
04-14-2013, 21:14
По темата - мацката не те ще. :) Иначе досега да е направила нещо.

gabe
04-15-2013, 03:51
Не спирайте! Не спирайте! Отивам за пуканки!

Малък, тя е твоята принцеса, тя е момичето от сънищата ти, бори се за нея, обичай я, обичай я, обичай я! Тя не ти се признава в либофф щото е много срамежлива.
Знам как ще свърши цялата работа. Ще идете заедно на купон, където ти цяла вечер ще се опитваш да я достигнеш, за да й разкриеш чувствата си. Ще чакаш диджеят да пусне блусче, за да я поканиш на танц. Но блусчето все не идва. Пред очите ти ще се появи лошото момче, което ще я свали от раз, тя ще танцува с него, а по време на блусчето той ще я обарва. После ще я отведе вкъщи и ще стори с нея това, за което ти толкова много си мечтаеш, а твоето сърце ще падне в гащите и един месец няма да можеш да дойдеш на себе си.
Всичко това, за което говоря, съм го изпитвал на гърба си. Да, и аз съм смотаняк като теб, но поне се опитвам да те предпазя да не бъдеш същия смотаняк. Жените също обичат да правят секс и въобще не им е до пикльовци, които с месеци им правят намеци, но все не им стига куража да ги поканят на среща. Лошото момче те превъхожда, защото той ще пръсне гените си в мого момичета, а ти ще си останеш сам без секс и без наследници, виещ от страдание по своята принцеса.

lamer4e7o
04-15-2013, 11:46
gabe, прочете ли изобщо повечето мои постове от темата или лафиш, колкото да има нещо написано?

В случая не става дума нито за секс, нито за купонче, нито за някакви блусчета и т.н. Още повече пък за някакво лошо момче, след като тя дори междучасията не излиза от училище и е доста срамежлива. Много сте ми забавни като започнете да приказвате като някой циркаджии подобни селски лафове.

Нищо не знаеш как ще завърши, нито пък аз, но това, което написа, е пълна глупост (с тоя купон, с това „лошо момче“ и т.н.). Прекалено много романтични филми си изгледал, ми се струва. ;)

Ospi
04-15-2013, 11:49
Наместо да слушаш кой кви комплекси избивал, обърни внимание на "направи нещо по въпроса" частта.

lamer4e7o
04-15-2013, 11:50
Добре, шефе.

balu4ka
04-15-2013, 12:50
От доста време следя темата.Познаваме се с теб,преди дадох мнение,сега отново мисля да го направя.Грешиш,дори ужасно много.Вслучая няма да защитя момичетата от солидарност,а защото намирам казаното за много вярно.Ти искаш позитивни и мотивиращи съвети,които да държат илюзията ти жива,но понякога от истината боли.На нас хората,понякога ни се иска нещата да не стоят просто така,а иначе,ако разбираш какво ти казвам.Толкова сме заслепени,че си въобразяваме и внушаваме някои неща,доста далеч от реалността.Мисля,че точно в женската аудитория трябва да се вслушаш,тук си за съвети и коментари от двете естества,едни които ще те окуражат,другите ще разбият всичките ти надежди,но понякога има смисъл да видиш мнението на някой необвързан със случая.Който като страничен наблюдател би могъл да ти даде по обективно мнение.Момичето може и да е срамежливо,аз също съм в такова отношение,но когато харесвам някой едва ли ще му пиша по 3 реда вечер,колкото да убивам време и да се правя на приятно разсеяна щом става дума да имам шанса да се срещна с него наживо.Чисто и просто нещата не са така както на теб ти се иска,хубаво ще е да помислиш върху това и да стиснеш зъби ,ако ти откаже.Просто си имай едно наум и не си давай напразни надежди.

lamer4e7o
04-15-2013, 13:26
Не си пишем по три реда, а си пишем с часове. Но не мисля да пиша повече в тази тема и се надявам скоро да бъде заключена.

Stray
04-15-2013, 14:33
Според мен ти мислят единствено доброто момичетата и са прави, но ако се опариш веднъж ще се научиш и ще си вземеш поука. Няма защо да се нервиш, просто отстрани погледнато изглежда много трудно да имаш шанс с нея. Нямаш много време до май месец и предполагам се чувстваш притиснат. Казвай до къде сте стигнали, какво правиш, как реагира, запозна ли се с нейните приятелки и т.н.

lamer4e7o
04-15-2013, 14:48
Защо да казвам, като тия момиченца отново ще започнат да си избиват комплексите в моята тема и да ми лафят как трябвало на мига да съм я оставил. Нищо повече няма да пиша в тази тема.

balu4ka
04-15-2013, 14:55
^Никой не си избива комплексите,всеки се опитва да даде мнението си и да ти бъде полезен с нещо.От теб зависи дали ще се вслушаш,дали ще си отвориш очите или ще си караш по твоята. :)

Stray
04-15-2013, 15:17
Ти избираш в крайна сметка, какво ще правиш, но с нищо няма да ти помогне в момента да спориш с тях. Ще говориш с нея довечера нали? Още ли избягва намеците ти?

lamer4e7o
04-15-2013, 15:19
За какво да ѝ говоря, като ще влезне във FB и ще започне да ми лафи само за даскало… Не съм си писал с нея от петък, защото явно е била някъде през тия хубави почивни дни и не можах да я открия никъде.

balu4ka, никой не говореше за теб. :)

JoLLiE92
04-15-2013, 16:49
Комплекси нямам пак ти казвам, но осъзнавам, че трябва сам да го решиш, за да се откажеш от момичето и ние тука може да си лафим до догодина, но това няма въобще да те накара да го направиш. Знам, защото и аз съм такава. Като си харесам някого, приятелките ми като кажат "тоя не е за тебе" и нямаме си ги такива :cool: трябва аз сама да го реша, той да направи нещо, с което да ме откаже от себе си.

lamer4e7o
04-15-2013, 17:57
Ама аз пак ти казвам: Ако ми бяхте приятели в реалния живот, можеше и да ви послушам, ама ние нито се познаваме, нито нищо, просто си лафим в някакъв форум… :)

Иначе като нямаш комплекси, поне не иронизирай обръщенията, които използваш към мен! Така ще докажеш, че наистина нямаш. :)

Niakoitam
04-16-2013, 07:44
Тук съм много съгласна с теб. Особено ако мацката му е показала, че няма желание, той си проси студения душ. Няма по-грозно от нагъл мъж, когото режеш, а той продължава да нахалства.


Добави ме във Facebook и беше супер нахален, само ми пишеше, а аз само го режех и се държах лошо с него, понеже ми изглеждаше досаден и съмнителен 8-)
Накрая се оказахме заедно на някакво парти и той дойде и ме заговори и така си говорихме няколко часа. Оказа се, че имаме доста общи теми за разговор. Разменихме си телефоните, започнахме са си пишем и да се чуваме всеки ден, той ме взимаше от даскало, ходехме по паркове, градинки и кина т.н и на Коледа 2011 ми предложи, аз разбира се казаха да, и ето, още сме заедно.
Moral of the story: не бъдете лоши към никого в интернет пространството

Та да се чуди вече човек полезно ли е да бъде нахален понякога или не.Все пак макар и понякога да смятате че сме много различни и ние не сме усвоили още четенето на мисли.

Относно любимите ти реплики: 'той няма да разбере" или "ама аз не съм от ревнивите" съм сигурен че 99% от тези мъже дето ти ги казват просто искат да ти се намърдат в гащите. :)

anonymous708973
04-16-2013, 07:55
Има разлика между нахален и настоятелен и леко арогантен, като комбинацията е доста неустоима :)
Нахален е човек, който просто си проси грубото отрязване, което си е травматично за момиче, което не обича да реже грубо.

lamer4e7o
04-16-2013, 07:58
Да не коментираме кой какъв е, ако обичаш… :) Голяма философка излезе.

Niakoitam
04-16-2013, 08:51
Има разлика между нахален и настоятелен и леко арогантен, като комбинацията е доста неустоима :)
Нахален е човек, който просто си проси грубото отрязване, което си е травматично за момиче, което не обича да реже грубо.

Да има разлика...огромна. Само дето е май само във вашите глави вярвайки,че ние можем да четем мисли.Ако ви кефи обаче и искате да ви се доказва е настоятелен и леко арогантен.Обаче ако не ви кефи, а не искате да ви се доказва,което няма как един мъж да го знае вече става адски нахалният.
Друг е въпроса,че в този цитат все пак се споменава: "Беше супер НАХАЛЕН,само ми пишеше, а аз само го РЕЖЕХ и се държах ЛОШО с него, понеже ми изглеждаше ДОСАДЕН и СЪМНИТЕЛЕН."

ranieri
04-16-2013, 09:23
^ Много добре го каза жените не могат да разберат , че все още не можем да четем мисли , и филмите стават само в техните глави

JoLLiE92
04-16-2013, 13:08
Относно любимите ти реплики: 'той няма да разбере" или "ама аз не съм от ревнивите" съм сигурен че 99% от тези мъже дето ти ги казват просто искат да ти се намърдат в гащите. :)
Е, това искат, ама няма никога да го получат по тоя начин. ;) То е ясно, че само това търсят.


Има разлика между нахален и настоятелен и леко арогантен, като комбинацията е доста неустоима :)

Ей това е. :) Както при всичко друго и тук тайната е в златната среда. Мъжът трябва да бъде леко настоятелен и със самочувствие, а не да го е страх да ме заговори, но не и да се държи като .... айде да не споменавам имена, всички знаем кого. :cool: Оня с 8миците и 9ките. :D

girlwithblueeyes
04-16-2013, 13:15
Приятел момичето просто не те харесва ! Има те за приятел и това е не прави така, че да спре да ти бъде и приятелка . И не сдосждай няма по отблъскващо нещо от досадника .
Иначе съм съгласна с Пантерата , че мъжат трябва да е леко араготнен но трябав да знае кога трябав да се оттегли .

lamer4e7o
04-16-2013, 13:17
А ти влизай малко по-често в часовете по БЕЛ.

P.S.: Нещо много започнахте да заповядвате…

girlwithblueeyes
04-16-2013, 13:26
Никой не ти заповядва щом си пуснал темата значи си очаквал и такива коментари . Като нещо не ти изнася просто да не беше пускал темата . Изказахме нашите гледни точки но на теб просто не ти изнасят

Niakoitam
04-16-2013, 13:26
Е, това искат, ама няма никога да го получат по тоя начин. ;) То е ясно, че само това търсят.


Ей това е. :) Както при всичко друго и тук тайната е в златната среда. Мъжът трябва да бъде леко настоятелен и със самочувствие, а не да го е страх да ме заговори, но не и да се държи като .... айде да не споменавам имена, всички знаем кого. :cool: Оня с 8миците и 9ките. :D

Аз пък си мисля че от мъжка гледна точка на един необвързан мъж,който не гледа в друга посока ситуацията е следната.Решава да насочи вниманието си към приятелките на даденото момиче,за което тя като негова приятелка може да му додаде точки пред тях или да се бори за нея докрай рискувайки да го приеме за пълен досадник и да я изгуби както и пътя към първата опция.Тук визирам момче/мъж,който търси любовта на дадена мацка, а не просто секса с нея. :)

П.П. В случая с цитата,който дадох момичето не говори за никаква "златна среда", а просто за променени възгледи от началната и позиция просто,защото в началото от инат,предубеденост и т.н. не е искала да даде шанс на момчето и замалко е щяло да се подминат :)

JoLLiE92
04-16-2013, 13:31
Решава да насочи вниманието си към приятелките на даденото момиче,за което тя като негова приятелка може да му додаде точки пред тях\
тоест ако не стане с нея, да тръгне да сваля приятелките и??

lamer4e7o
04-16-2013, 13:34
Никой не ти заповядва щом си пуснал темата значи си очаквал и такива коментари . Като нещо не ти изнася просто да не беше пускал темата . Изказахме нашите гледни точки но на теб просто не ти изнасят

Погледни си мнението по-горе и виж сама. Не ми изнасят мнения, чийто характер са с цел хейт или просто избиване на комплекси. Кʼва гледна точка си изказала, я си виж мнението само… И тия епитети ще ги използваш върху някое приятелче, не върху мен.

Niakoitam
04-16-2013, 13:45
тоест ако не стане с нея, да тръгне да сваля приятелките и??

Ами защо не.Ако реши да тръгне по този път, а не по вторият просто се слуска по веригата на новите запознаства разширявайки ги чрез допълнителното посредничество И на приятелката си.Като тя не му се кефи сексуално или по някакъв друг начин винаги може друга да го направи,че даже и да е споделено.Тя просто увеличава процента на случайните запознаства,които може и да са потенциална връзка.:)

JoLLiE92
04-16-2013, 13:46
Най-нетактичното и малоумно нещо на целия шибан свят.

Niakoitam
04-16-2013, 13:55
Най-нетактичното и малоумно нещо на целия шибан свят.
Защото....?
Или какво тя не може,защото не го харесвала по тоя начин (явно си има някаква причина),приятелките и не може,защото са и приятелки т.е. и те са с катинарче за него поради разни неведоми причини. А за какво пък му е тогава това приятелство.Нали приятелите уж са за да си помагат.От което следва логиката,че трябва да се замисли какво точно печели от това приятелство и дали е наистина такова.От там нататък си пресмята хубаво.Дали направо да се отдръпва,да си седи на дупето или да си действа както му душата иска пък каквото стане.И кое му е нетактично и малоумно нещо на тоя свят.Невинния добряк цял живот да си го бара докато лошите батковци се харесват на мацките и понякога им изневеряват с приятелките,но пак са готини.Та кое по-скоро е нетактичното и малоумно в това.

JoLLiE92
04-16-2013, 13:57
Пф, да бе! Ако аз съм преценила за себе си, че този мъж не става, дай да го запознавам с приятелките си? Още повече ако аз не го познавам достатъчно добре, как да го запозная с хора, на които държа? Абсурд.

lamer4e7o
04-16-2013, 14:01
Пф, да бе! Ако аз съм преценила за себе си, че този мъж не става, дай да го запознавам с приятелките си? Още повече ако аз не го познавам достатъчно добре, как да го запозная с хора, на които държа? Абсурд.

Стига лафи, без да знаеш, моля те.

Момичето снощи ми каза, че сме се били поопознали и т.н., освен това как така ще е преценила, че не ставам само по един чат и няколко разменени погледа в даскало + някакви смешни поздрави?

Спрете да говорите глупости.

JoLLiE92
04-16-2013, 14:03
Аз мога да преценя става/не става по два погледа. Въпрос на химия.
А ако преценя, че е простак, смотаняк, олигофрен, говедо, няма да тръгна да го пробутвам на приятелките си, сещаш се. ;) Това мъжете въобще не мислите преди да говорите понякога.

Niakoitam
04-16-2013, 14:05
Пф, да бе! Ако аз съм преценила за себе си, че този мъж не става, дай да го запознавам с приятелките си? Още повече ако аз не го познавам достатъчно добре, как да го запозная с хора, на които държа? Абсурд.

Ситуацията е такава. Ако си преценила за СЕБЕ СИ,че този мъж не става това са си твоите критерии и това не означава,че критериите на някоя твоя приятелка не са различни.Все пак хората сме различни.Едни харесват едно,други друго.Ако не го познаваш добре ще е да се постараеш да го опознаеш преди да му лепнеш етикета просто приятел, а ако толкова не те кефи просто ще се отдръпнеш и ще си останете най-много просто познати.Говорили сме за приятелството между мъж и жена Нали правиш разликата,че приятелство и познанство са две различни неща.Иначе и двамата по тоя въпрос знаеш сме на едно мнение.:)

lamer4e7o
04-16-2013, 14:06
JoLLiE92, В случая не говорим обаче за теб. И никой не е тръгнал да ме пробутва на приятелките ѝ.

Въобще не четете мненията ми…

П.С.: Хубав речник с вулгарни думи имаш. ;]

JoLLiE92
04-16-2013, 14:12
Ако моя приятелка ми каже "този ми харесва, привлича вниманието ми", бих им помогнала да се съберат, хипотетично, но това не се е случвало никога. Но никога не бих погледнала със сериозно око на "запознай ме с някоя твоя приятелка" ..... няма по-жалък опит да си намериш приятелка.

lamer4e7o не съм казала нещо такова ;) Niakoitam отвори темата :)

lamer4e7o
04-16-2013, 14:13
Ами тогава си поприказвайте двамата, аз изобщо нямам нещо подобно предвид.

Niakoitam
04-16-2013, 14:24
Ако моя приятелка ми каже "този ми харесва, привлича вниманието ми", бих им помогнала да се съберат, хипотетично, но това не се е случвало никога. Но никога не бих погледнала със сериозно око на "запознай ме с някоя твоя приятелка" ..... няма по-жалък опит да си намериш приятелка.

lamer4e7o не съм казала нещо такова ;) Niakoitam отвори темата :)

Ами то това си е малко сватовничество.Няма как да разбереш с коя твоя приятелка ще си допаднат. Други имах предвид.Мога да ти дам например пример за такива случайни запознаства при мен.Един приятел се сгаджоса с едно момиче от София.Води я няколко пъти тук,но тя идваше с една своя приятелка,с която и аз се запознах покрай тях.Втората взе,че нещо си хареса брат ми и излизахме с двете.После пък втората дойде с една нейна приятелка,с която също се запознах.Да речем,че хипотетично бях започнал да се обяснявам в любов на първата,която си има вид забравяйки за момент,че си има взимане даване с моят приятел.Обаче дотолкова,че страшно и досадя и тя изобщо не иска да ме вижда.Веригата се прекъсва до тук,а аз с вторто и третото момиче просто няма как да се запозная ако премахнем приятеля и брат ми от схемата и приемем че тя е единствената ни допирна точка.Ето това имах предвид.Колкото до хайде да ме запоознаеш с някоя твоя приятелка си значи това,а не да хванеш да ги сватосаш.От едно запознаство нито теб нито нея ще ви заболи.:)

Иначе lamer4e7o аз моето мнение си го исказах.Бори се за нея дори и с риск да я загубиш.Това е твърде вероятно и без това да стане след като завършите и всеки си тръгне по своя път.Внимавай само да не попаднеш в капана,в който аз попаднах в 12ти клас,защото после ме боля няколко години. :)

girlwithblueeyes
04-16-2013, 14:28
Погледни си мнението по-горе и виж сама. Не ми изнасят мнения, чийто характер са с цел хейт или просто избиване на комплекси. Кʼва гледна точка си изказала, я си виж мнението само… И тия епитети ще ги използваш върху някое приятелче, не върху мен.

Абе какво ме късае мен дали момичето те харесва или не ?! Просто споделих мнение , май нещо коментарите просто не са ти удобни . Защо я пусна тая тема въобще като се дуеш на всяко неизнасящо ти мнение а ? Мога да си изказа мнението и с 1 израчение ако искам ,а мога и с 20 .

lamer4e7o
04-16-2013, 15:14
Ами след като не те касае, не пиши в темата. Темата е точно с този замисъл, ако не си разбрала, не да ми лафиш кой какъв бил.

Niakoitam, по-интересното обаче е, че ще учим след 12-и клас на едно и също място (почти сигурно), дори снощи ме пита каква специалност съм щял да бъда и т.н. Не че това е голям плюс де… :)

girlwithblueeyes
04-16-2013, 16:33
Добре . Тя те харесав много , обаче се чуди как ад ти го каже . И затова се държи така :lol:
Дано тоя отговор те устройва . Спирам да си губя времето в тази тема .

anonymous708973
04-16-2013, 17:23
"запознай ме с някоя твоя приятелка"

Леле, МРАЗЯ ГО, мразя го, мразя го!! Дори не мога да дам смислена причина - не е ревност в никакъв случай, не е завист, не е жалко, не знам какво е, но е отвратително. Дори приятел да ми го каже, пак е гадно.

Някойтам, един пич безкрайно ще ми падне в очите, ако тръгне да се сближава с моите приятелки - независимо дали е тактика или не. Малоумно ми е.

lamer4e7o
04-16-2013, 17:55
Този вариант и аз не го приемам като цяло и не съм го споменал. :)

JoLLiE92
04-16-2013, 18:00
знаех си, че ще ме разбереш. :cool:
lamer4e7o да, и не го прави никога!

Niakoitam
04-16-2013, 18:01
Леле, МРАЗЯ ГО, мразя го, мразя го!! Дори не мога да дам смислена причина - не е ревност в никакъв случай, не е завист, не е жалко, не знам какво е, но е отвратително. Дори приятел да ми го каже, пак е гадно.

Някойтам, един пич безкрайно ще ми падне в очите, ако тръгне да се сближава с моите приятелки - независимо дали е тактика или не. Малоумно ми е.

Аз знам,аз знам. :) На това му се вика накърнено его.Хем ме боли,хем ме сърби.Не ме кефи пича нещо обаче пък не ме кефи и да гледам как се зарибява с приятелките ми.Всъщност може би и това е една от причините т.нар. лоши момчета да са толкова вървежни сред някои жени.Защото както се казваше в оня виц често им е през гащите на къде ти гледа китката. :)

bitchezz9
04-16-2013, 18:02
Мили момчета,това че една мацка е МИЛА с вас не означава,че ви харесва.Ние момичетата можем външно да се правим на невинни,но отвътре злобата се пробужда в нас и сме готови да пратим някой ,,хубавец,, по дяволите,така че ВЪЗПРИЕМАТЕ САМО КАТО ПРИЯТЕЛ ! 8)

fenastz
04-16-2013, 18:20
Това, че ме храниш по тоя начин и ме наричате иронично с епитети като „сладур“ и „готин“, означава колко ограничени сте. Комплексите са след това… ако ме разбирате. ;]

Така е, аз бих използвал думи като "женчо" и "мекотело".

Ти си всичко лошо, което може да се случи на мъжкия пол - губиш часове, дни, месеци от живота си, хранен от празни надежди, че някой ден ще бъдеш с момиче, което би забравило за теб ако изчезнеш за 3-4 дни. "Борбата" ти се изразява в това, че сам се навиваш, че ако постоянно ѝ пишеш тя те зачита за нещо. Можеш да ѝ станеш най-много гей-приятел.

JoLLiE92
04-16-2013, 18:21
Аз знам,аз знам. :) На това му се вика накърнено его.Хем ме боли,хем ме сърби.Не ме кефи пича нещо обаче пък не ме кефи и да гледам как се зарибява с приятелките ми.Всъщност може би и това е една от причините т.нар. лоши момчета да са толкова вървежни сред някои жени.Защото както се казваше в оня виц често им е през гащите на къде ти гледа китката. :)
напротив, просто говори, че момчето не може да се урежда сам и има нужда от сводник. :)

lamer4e7o
04-16-2013, 18:29
Така е, аз бих използвал думи като "женчо" и "мекотело".

Ти си всичко лошо, което може да се случи на мъжкия пол - губиш часове, дни, месеци от живота си, хранен от празни надежди, че някой ден ще бъдеш с момиче, което би забравило за теб ако изчезнеш за 3-4 дни. "Борбата" ти се изразява в това, че сам се навиваш, че ако постоянно ѝ пишеш тя те зачита за нещо. Можеш да ѝ станеш най-много гей-приятел.

Ела ме виж дали съм мекотело или гей. Пиши ми на ЛС, ако си навит, че гледам много знаеш пред монитора, а такива като теб са ми ясни.

Niakoitam
04-16-2013, 18:55
напротив, просто говори, че момчето не може да се урежда сам и има нужда от сводник. :)

Напротив тази твоя логика превръща абсолютно всеки твой приятел или познат който те е запознал с някое момче в сводник Ако те затворим в една празна стая шанса ти да си намериш половинка го няма,ако има много хора се увеличава, а ако има и познати и прители още повече.Просто истината,че има жени,които им е трудно да приемат,че единствени и неповторими хора не съществуват и им е много гадно,когато виждат,че човека,който е точи лиги по тях вече ги е заменил и точи лиги по друга :)

JoLLiE92
04-16-2013, 19:08
Просто аз винаги съм била леко overprotective относно приятелките си и не бих ги запознала с някого, когото аз не смятам за достоен за себе си. Ако момчето си заслужава, аз бих опитала да излизам с него, дори да не е точно това, което съм си представяла. Знам примерно и какво харесват приятелките ми, но как да ти обясня, че няма шанс да запозная едва познато момче с моите приятелки?! Ако случайно се засечем някъде би могло, но не и "запознай ме с някоя твоя приятелка" и "имаш ли свободни приятелки" ..... точно като сводник. Въобще не става въпрос за ревност, ние ревнуваме приятелките си, не вас!

klimatronik
04-16-2013, 19:12
За кво става въпрос? Някой да ми разкаже сюжета , моля!
Аз също като съм влюбен не мога да се държа адекватно с даденото момиче, но с всички други - съм си ок.
Та в една истинска връзка не трябва да има притеснения... явно е така за едно възможно продължение.. кви раоти и аз квича извън темата :D

fenastz
04-16-2013, 19:12
Ела ме виж дали съм мекотело или гей. Пиши ми на ЛС, ако си навит, че гледам много знаеш пред монитора, а такива като теб са ми ясни.

Направо се разтреперах :D дай си адреса, посерко и може да се видим

Romero :}
04-16-2013, 19:14
Според мен иска по някакъв по-лек начин да ти намекне, че си и само приятел и иска да останете така :)

klimatronik
04-16-2013, 19:16
Направо се разтреперах :D дай си адреса, посерко и може да се видим
Ей душикчи кво се правите на изверги , че аз да не дода :Д

klimatronik
04-16-2013, 19:37
Сега разбрах,че автора върви по заблудена любов на някоя принцеса...
Пич... не се занимавай с тази работа...
Аз 5 години от живота си провалих заради това.

gabe
04-16-2013, 19:50
Хахаха, пич, е това ми хареса. Влюбен до уши, пък не ставало въпрос за секс. Ясно ни е на всички, искаш да я изчукаш, и те е яд, че не ти обръща достатъчно внимание. Ти какво, да не се опитваш да ни убедиш, че ще стоиш на сухо до сватбата и до тогава ще й подаряаш всеки ден букети от рози и ще й сваляш звезди от небето.
Съвсем скоро ще се убедиш в правотата на моите думи. Ще я видиш хваната за ръка с някое друго момче, или по-лошо, ще я видиш как друго момче я обарва, или още по-лошо, ще видиш как я оправя в клозета на училището. Точно тези срамежливите стават лесно плячка, защото нямат опит в общуването с момчета и е много лесно да им влезеш под кожата.

anonymous708973
04-16-2013, 20:18
Аз знам,аз знам. :) На това му се вика накърнено его.Хем ме боли,хем ме сърби.Не ме кефи пича нещо обаче пък не ме кефи и да гледам как се зарибява с приятелките ми.Всъщност може би и това е една от причините т.нар. лоши момчета да са толкова вървежни сред някои жени.Защото както се казваше в оня виц често им е през гащите на къде ти гледа китката. :)

Не, честно, наистина не мисля, че е това.
Не е по причината на Джоли...

Ако приятелка ми каже "запознай ме с някой готин пич" - веднага ще се израдвам дори да своднича.
Обаче каже ли ми го момче... гадно е. Като се замисля, най-лесно обяснимата причина за това е, че ми е някво неестествено... все едно той не може да си свърши работата, та я върша аз.

lamer4e7o
04-16-2013, 21:07
Направо се разтреперах :D дай си адреса, посерко и може да се видим

От Горна Оряховица съм, адреси не давам. Предпочитам проблемите да ги решавам на улицата, не в нас. ;]

Като не знаете кой какъв е, не хранете пред компютрите. Големи рейнджъри се извъдихте.

JoLLiE92
04-16-2013, 21:09
^Аз точно това казах. :D

lamer4e7o
04-16-2013, 21:15
Хахаха, пич, е това ми хареса. Влюбен до уши, пък не ставало въпрос за секс. Ясно ни е на всички, искаш да я изчукаш, и те е яд, че не ти обръща достатъчно внимание. Ти какво, да не се опитваш да ни убедиш, че ще стоиш на сухо до сватбата и до тогава ще й подаряаш всеки ден букети от рози и ще й сваляш звезди от небето.
Съвсем скоро ще се убедиш в правотата на моите думи. Ще я видиш хваната за ръка с някое друго момче, или по-лошо, ще я видиш как друго момче я обарва, или още по-лошо, ще видиш как я оправя в клозета на училището. Точно тези срамежливите стават лесно плячка, защото нямат опит в общуването с момчета и е много лесно да им влезеш под кожата.

Ми за момента никой не ти говори за секс, да. Нищо не ти е ясно, ама нищо. И още повече, че не ме е яд, просто направих темата с друга цел, а вие я обърнахте на битак.

Ще ти кажа, ако я видя с някой друг, спокойно. :)

Sh@d0w
04-17-2013, 02:43
Заключва се по желание на автора