PDA

View Full Version : Самотно ми е



chilltothebone
03-24-2013, 21:49
Аз съм на 16 и не съм си имал приятелка досега. Пробвах се с няколко момичета от който с първите нищо не беше истинско и така и не успях да намеря желание за действие, а последната ме прецака по супер гаден начин, въпреки че това беше единственото момиче с което истински съм искал да бъда повече от приятел. И да проблема ми е следния: Доста често ми става супер самотно и осъзнавам че имам точно 3ма човека който са до мен( като не бройм родителите) и че имам нужда от приятелка. Ама не мога така, като повечето плейбойчета на моята възраст, да отивам и да свалям мацки към който нямам чувства. Рядко изпитвам привличане към някое момиче а имам нужда от такова, понеже се чувствам доста сам. Има с какво да ги впечатля, скромен съм, казват че съм доста забавен, но не съм от най-социалните типове. Леко затворен съм докато ме опознаеш. И да проблема ми е че искам да си намеря приятелка, която да не залъгвам че я обичам, а просто всичко което правя да ми идва от вътре. А това става само когато успея да опозная момичето срещу мен а рядко ми се дава тази възможност. С други думи имам тонове любов който мога да дам на някое момиче, но просто намирам момиче към което съм истински привлечен един път на високосна година, а повече не ми се чака защото самотата убива бавно и мъчително. Моля дайте ми някакъв съвет.

ameli
03-24-2013, 22:06
Още си на 16, не я търси - тя сама ще дойде.

chilltothebone
03-24-2013, 22:10
Това си го повтарям от бая време насам :/

s40t4
03-24-2013, 22:55
Още си на 16, не я търси - тя сама ще дойде.
Точно и ясно го каза, но ще добава също,че колкото повече я търсиш,толкова повече ще чакаш.

error92
03-25-2013, 00:25
Единственото което ще дойде само ако чакаш е един голям *** в устата....по-скоро действай : )) .. Ето един съвет - работи над себе си, развивай се...вместо да търсиш приятелка се хвани да правиш нещо, каквото те влече..примерно спортувай ?! Намери си компания, хора, с който да си допаднеш, да имаш общи интереси, излизай навън, прави квот ти скимне..бъди по-общителен и по-отворен към света ^^

HollyGolightly
03-25-2013, 02:43
Това, което казаха преди мен, + намали драмата, никое момиче не харесва мрънкалници.

Magnolia13
03-25-2013, 06:29
Няма какво да направиш любовта или ще дойде, или не. Не можеш да тръгнеш да обикаляш улиците "Здравей, аз съм Жоро и съм доста самотен,искаш ли да си ми гадже?". Може някъде там да те харесва някоя мацка,но да е срам да ти признае. Просто бъди себе си, бъди малко по-оптимистичен, не толкова нещастен. Момичетата на твоята възраст сега доста драматизират, не искат някой като тях :) Успех ти пожелавам, само да знаеш,че за всеки влак си има пътници,няма винаги да си сам!

chilltothebone
03-25-2013, 07:45
Развивам се много, имам 8-9 хобита от който 3 включват спорт. Тренирам да направя тяло, свиря на китара от 2 години и още един тон други. Излизам често, въпреки факта че съм леко затворен, си имам хората с който да излизам и се забавляваме доста.

chilltothebone
03-25-2013, 07:49
Няма какво да направиш любовта или ще дойде, или не. Не можеш да тръгнеш да обикаляш улиците "Здравей, аз съм Жоро и съм доста самотен,искаш ли да си ми гадже?". Може някъде там да те харесва някоя мацка,но да е срам да ти признае. Просто бъди себе си, бъди малко по-оптимистичен, не толкова нещастен. Момичетата на твоята възраст сега доста драматизират, не искат някой като тях :) Успех ти пожелавам, само да знаеш,че за всеки влак си има пътници,няма винаги да си сам!
Опитвам се да бъда себе си и в повечето време ми се получава. Все пак мерси
:) Успех ти пожелавам, само да знаеш,че за всеки влак си има пътници,няма винаги да си сам!- надявам се и ще гледам малко по оптимистично от сега нататък :)