PDA

View Full Version : Обилен цикъл



mocca09
03-24-2013, 23:10
Здравейте! Въпросът ми е относно месечния цикъл. За пръв път като ми дойде ми тече толкова обилно. Вече ми е 5 ден, а тече супер много.. Една моя приятелка ме наплаши, че и тя била така и като отишла на лекар и казали кръвоизлив а у... и не знам какво да правя..

ameli
03-25-2013, 14:01
Ми иди и ти на лекар бе, не сме в теб да знаем какво ти има

RebecKa_
03-25-2013, 14:14
Виж какво ще ти кажа мила .Винаги на всеки са различни хормоните така че не се притеснявай и на мен ми беше много но все пак така се чисти тялото много пъти съм си цапала и нощницата но си е нормално зависи на колко си и от много други фактори почти на всичките ми фр - та им тече по много ако си срамежлива първо се съветвай с мама и татко и тогава прави каквото ще правиш все пак майка ти е минала през този период и няма как да не ти помогне :) ;) Успех :*

Anonys
03-25-2013, 17:20
Значи ще раждаш големи мъже!!! :D

evellinee
03-25-2013, 17:36
Значи ще раждаш големи мъже!!! :D

хаха ... :D :D
Иначе лекар!

Mirchu
04-03-2013, 20:44
еми според мен не е нужно лекар, защото, когато на мен ми дойде преди 3 години, през 1вата годината беше някакъв кошмар. 5 дни направо кървях като заколена и вечер особено, абее беше ужасно. Ама след 1вата годината ми стана нормален и сега ми е добре. Но примерно майка ми е била така и има големи проблеми с яйчниците и казва, че приличам на нея, ама споко

be.mine.forever
04-05-2013, 21:30
можеш да вземаш Витамин Ц. той заздравява тъканите включително и тези на матката, но не вземай чак ударна доза

Amore-Mio*
04-07-2013, 15:35
В началото, когато ми беше дошло първите няколко месеца имах обилен цикъл, особено вечер, и направо - ужас си беше. След това се нормализира и сега съм си добре.

Иначе посети гинеколог, за да си спокойна.

fresh31
04-11-2013, 10:42
Нормално е да ти е така в началото. Според мен няма от какво да се притесняваш.
Бих искала да ви попитам и аз нещо. Случвало ли ви се е след като ви свърши да продължава да ви тече още дни, но само около 1-2 капки на ден? Ако да колко време е продължавало? Благодаря предварително :)

IcanFeel
04-15-2013, 07:49
Нормално е да ти е така в началото. Според мен няма от какво да се притесняваш.
Бих искала да ви попитам и аз нещо. Случвало ли ви се е след като ви свърши да продължава да ви тече още дни, но само около 1-2 капки на ден? Ако да колко време е продължавало? Благодаря предварително :)
ДА!И аз съм така..не стига ,че е обилен и болезнен пък и 8 дена ...