PDA

View Full Version : Болен или просто фанатик ?



iliopsoas
03-25-2013, 11:36
Казват че любовта и привързаността към някого с времето отшумяват , но уви за мен това твърдение определено не е вярно . Преди 4 години се запознах с едно момиче , момиче което ми въздейства по такъв начин че направо ме разтърси , не беше искра а цяла мълния влюбих се до такава степен че направо си изгубих ума , никога преди това не бях изпитвал подобно чувство. Витаех в небесата само при възможността да съм близо нея , но нещата бяха кратки , 2 месеца , най-хубавите от моя живот със сигурност ! Проблема беше , че тя не изпитваше същото и разбира се в крайна сметка си тръгна по своя път за което не я обвинявам разбирасе :) . Смятах , че няма да е проблем и за мен , но уви , опитах да продължа напред , но всичко беше толкова сиво и скучно , та не намерих покой . Цели 4 години немога да си я избия от главата , опитах всякак , запознах се с стотици момичета след нея , но те не бяха същите , те бяха просто част от сивата картинка . Така де с тези момичета нещата не са прераствали в нещо повече , просто си карахме на обикновен разговор все пак човек не може да обича на сила . В крайна сметка след толкова време напълно изгубих желание да се срещам с жени , може би просто защото знам какъв ще е изхода . Вече привикнах с начина ми на живот , в голяма част от времето си мисля за нея и за това как може би е могло да бъде другак .

Единствения голям проблем са близките и приятелите ми , които си мислят че съм гей , за което грешат , но какво ли друго да си помислят при положение , че не съм и докосвал момиче и те не са ме виждали с момиче . Та нападките от тях страна са доста драднещи , те просто подклаждат в мене една изпепелявща злоба която незнам докъде ще доведе .

Благодарско на хората които решат да го изчетат . Извинявам се и за правописа .

Pug_306
03-25-2013, 11:40
Няма смисъл от това, както сам казваш, щом не са се получили нещата, няма смисъл да се занимаваш повече, по-добре е за теб. Продължавай напред ;)

Cameo
03-25-2013, 11:55
^ така е.

iliopsoas
03-25-2013, 12:01
"Смятах , че няма да е проблем и за мен , но уви , опитах да продължа напред " но не стана

minchorna
03-25-2013, 12:03
запознах се с стотици момичета след нея , но те не бяха същите , те бяха просто част от сивата картинка .
Мисля,че от тук ти идва целия проблем..Търсиш в другите момичета,това което е била тя за теб.Няма да я намериш,всеки е уникален и колкото по-рано го приемеш,толкова по-бързо ще си намериш момиче,което да откликне на чувствата,които таиш в теб.

error92
03-25-2013, 13:37
Някои хора остават тръпка за цял живот ^.^

Magnolia13
03-25-2013, 13:53
Просто още си влюбен и това е... сигурна съм,че ще се влюбиш пак. Зарежи тъпите коментари на приятелите ти, просто приемай всичко като една безвкусна шега и това е :) Открил си в нея нещо специално, което липсва при другите момичета. 4 години са доста време, наистина, но просто не прави грешката да ги сравняваш с нея, желая ти успех и съм сигурна, че няма да е единствената специална в живота ти и ако отвориш очите си може да забележиш в момичетата около теб и други качества,които да те привлечат :)

fenastz
03-25-2013, 15:20
Вземи се в ръце.

iliopsoas
03-25-2013, 17:39
Мисля,че от тук ти идва целия проблем..Търсиш в другите момичета,това което е била тя за теб.Няма да я намериш,всеки е уникален и колкото по-рано го приемеш,толкова по-бързо ще си намериш момиче,което да откликне на чувствата,които таиш в теб.

Да опитвам се да го приема , но не ми се получава , колко пъти опитах . Как да го направя нямам и на представа !

minchorna
03-25-2013, 17:41
Спри да я идеализираш и започни да си спомняш косурите и лошите страни.Така ще ти е по-лесно да я забравиш:)

Ospi
03-25-2013, 18:38
Виж, ти сам трябва да намериш щастието. Никога не разчитай на момиче да те направи щастлив и никога не прави някоя център на вселената ти, понеже почти винаги ще бъдеш разочарован. Остави тази мома. Замисли се какви мечти имаш и още по-важното, изпълни ги. Лично аз бих искал като порасна още малко да пробвам skydiving или да посетя една камара места из света. Жените сами ще дойдат, приеми ги като глазурата на кекса, който е интересния ти животец :D. А доколкото приятелите ти, те да не би случайно да въртят по 5 момичета на ден, че ти се отварят така?

iliopsoas
03-25-2013, 19:12
Аз през повечето време от моя живот съм си бил сам , не се оплаквам , не ми е било проблем това нещо . Просто като намериш едно нещо , което те прави толкова щастлив и знаеш че ще се върнеш в старото положение ако го загубиш , ти просто не искаш да се откажеш от това нещо . Не съм тръгнал да се самоубивам , имам си цели гоня си ги , отделно имам хобита , които ме правят достатъчно щаслив . Това е , че съм си харесал една черешка на тортата , а не признавам други . Deal ?

Приятелите ми въртят достатъчно мацки да ти кажа , не им завиждам , има достатъчно жени които ми се предлагат , имам избор , просто не намирам това което желая в тях .

iliopsoas
03-25-2013, 19:16
Спри да я идеализираш и започни да си спомняш косурите и лошите страни.Така ще ти е по-лесно да я забравиш:)

Виждаш ли тука срещам проблеми , не я познавах чак до такава степен, че да мога да и видя достатъчно негативни страни . Затова може би е толкова идеална за мен , защото беше успяла да прикрие повечето ( може би ) и имаше малко неща дето ме дразнеха в нея . За какво да се хвана . Ако имах възможност да я опозная по-добре , сигурно нямаше да е така .

Ospi
03-25-2013, 19:34
Но виж, ти това нещо, дето те прави щастлив, го нямаш. Вие не сте били нещо повече, не си бил в различно положение, че да се връщаш към старо. Ти не искаш да се откажеш от нещо, което не си имал. Дори не знаеш дали ще те направи щастлив. Занимавай се с момичета, зарибявай дори да не ти харесват, ще те опомни предполагам.

iliopsoas
03-25-2013, 19:43
Имах я , дори не за много , но беше достатъчно да разгърне една нова страница непозната за мен до тогава :) , която да ме направи истински и напълно щастлив ! Е опитах , реално съм решил да чакам , ако ми падне нещо по особенно от небето се надявам поне да го забележа .

Ospi
03-25-2013, 19:49
А тя въобще знае ли, че все още я чакаш? Това са 4 години! Зарибявай си за спорта и за самочувствието. Също и няма да ти викат гей, пък ако случайно попаднеш на нещо по-особено, готов си :D.

marin4itu
03-25-2013, 20:58
Именно, не си я познавал! Не си знаел малките тъпи навици, които биха те изнервяли до полуда.. Може би дори е боклук, може и да е свястна.. това няма значение, защото са минали 4 години! 4! Недей живя в миналото, ПОЙСКАЙ да си в настоящето..

zeleniq_domat
03-26-2013, 01:58
Нали си гледал "Роки". Не е толкова важно колко силно удряш, по-важно е колко удари можеш да понесеш и да продължиш напред. :) Аз поне се опитвам.