PDA

View Full Version : Несподелена&невъзможна любов



dehan179
03-25-2013, 16:45
Здравейте! Още ми е трудно да говоря за това, но ще опитам. Момичето което обичам, познавам я от около 4 години, преди бяхме близки и наблизо един от друг. Моите чувства се появиха по времето когато бяхме почти всеки ден заедно, после аз се преместих да живея на друго място, както и тя малко след това и постепенно започнахме да се виждаме по рядко, обаче като че ли с времето моите чувства се засилваха все повече и повече, не я бях виждал сигурно година, мислех, че всичко е приключило, че съм си изпуснал шанса като не и признах тогава, и съм я забравил, обаче грешах, преди няколко месеца се видяхме и като че ли всичко в мен се върна и забушува със пълна скорост и сила, оттогава откакто я заобичах минаха 3 години, и й признах преди около 3 седмици, беше ме страх но трябваше да опитам, защото бях зле, и бях започнал да взимам хапчета против депресия, тя реагира не знам, за мен нормално, каза ми, че сега не искала връзка, но поне не ме отхвърли, откакто и признах, започнахме да се чуваме по често, почти всеки ден, когато тя има време да посещава социалните мрежи, лошото, наистина лошото идва сега, защото съм пред избор, да я изключа от живота си, а не искам защото не си представям живота без нея, или да живея с мисълта че тя няма да е с мен или поне не сега, което ще е още по тежко, защото я обичам..помагайте!

ShtrudeL
03-25-2013, 17:28
молиМ те
Такова нещо като 'несподелена & невъзможна любов', която никога не се забравя, не съществува.
Ще видиш как утре по ирония на съдбата ще се отплеснеш по някое момиче, което е напълно възможно да е 'сродната ти душа' и да осъзнаеш колко глупаво е било това, което си мислиш в момента.

dehan179
03-25-2013, 17:54
Силно се надявам да е така, защото в момента ми идва да умра...

s40t4
03-25-2013, 18:10
Свиквай.. светът не свъшва с една несподелено любов. Дали някой ще хлътне по теб и ти ще го отебеш или ти да хлътнеш по някой и той ще го отебе все в гъз... за всеки влак си има пътник. Търпение да имаш...

marin4itu
03-25-2013, 21:12
Това "Не искам връзка" е докато човек не срещне такъв, с когото всъщност иска връзка..

WLBrown
03-26-2013, 13:37
Не мисля,че заради момиче си струва да умираш както каза ти.Наистина доста дълго време си я харесвал/обичал,но е време да минеш напред.В един момент ще ти писне от всичко това и просто ще се откажеш и не много след това ще срещнеш друга към която изпитваш същите тези чувства! Успех :)

Magnolia13
03-26-2013, 13:37
Това "Не искам връзка" е докато човек не срещне такъв, с когото всъщност иска връзка..

Точно така е...