PDA

View Full Version : Промяна.



ShtrudeL
03-25-2013, 18:25
Понеже това е основното, за което си мисля от много време насам, реших че няма да е зле....... да пусна тема в този раздел. 8-)


Но сега сериозно:

Какви бяхте преди 5 години? х)
Какви бяхте преди 2?
А преди 1?
Какви бяхте преди 2 седмици?
Какви сте сега?
Какви искате да бъдете?

Като какъв човек се описвате?
Какво искате да промените у себе си?
Харесвате ли се?
Какво не си харесвате?
Какво ще правите, за да се промените?
Хората от обкръжението ви правят ли ви забележки за държанието ви? Критикуват ли ви? Смятате ли, че са прави? Поне понякога?



Тази тема всъщност ще ми бъде полезна и ще се радвам, ако има повече отговори.
/По късно и аз може да си отговоря. 8-)/

DisappointedDreamer
03-25-2013, 19:15
Какви бяхте преди 5 години? х)

- объркана, с ниско самочувствие, самотна, тъжна = нормално за 12 годишно

Какви бяхте преди 2?

- малка, но с по-ясна представа за себе си и хората около мен;

А преди 1?

- шматка, неорганизирана но твърда, разпиляна,

Какви бяхте преди 2 седмици?

- същата като в моммента.

Какви сте сега?

- решителни, с по-високо самочувствие, твърди, критични, студени,

Какви искате да бъдете?

- обичани.

Като какъв човек се описвате?

- Прекалено критична съм към всички. Трудно се доверявам, но пък този който допусна до себе си никога не предавам. Обичам да се шегувам, обичам да говоря, да разсъждавам. Страдам от нуждата за самостоятелност/независимост :Д спонтанна съм. лесно прощавам, трудно забравям. Не се тормозя с излишни тинтири минтири, лесно продължавам напред и лесно се адаптирам към нови среди/хора.

Какво искате да промените у себе си?

- Нуждата за екстремна независимост и прекаленото критично отношение.

Харесвате ли се?

- Бивам.

Какво не си харесвате?

- в характера? критичността, студенината, грубостта.

външен вид - нос, фигура, бузки :D

Какво ще правите, за да се промените?

- ще спортувам хаха :Д ще уча, ще се запознавам с хора, ще живея. ще се променям.

Хората от обкръжението ви правят ли ви забележки за държанието ви? Критикуват ли ви? Смятате ли, че са прави? Поне понякога?

- понякога, да. критикуват - не. споделят/споменават. прави са, да.

ShtrudeL
03-25-2013, 20:21
Много добре.

Някой друг?

( :

ShtrudeL
03-25-2013, 21:21
Какви бяхте преди 5 години? х)

Наивна, вярваща в традиционната обич, любвеобвилна, с първи любовни тръпки, адски срамежлива, изцяло зависима от близките си, което ми носеше някакво удобство, което не ми позволяваше да съм в положението, в което съм в момента. Сега също съм зависима, но това не ми носи грам удобство.. Преди 5 години бях на върха на сладкото, на любовното и се чувствах добре/щастлива, защото имах на кой да се радвам. Някак бях изпълнена с обич не мислех за нищо друго..

Какви бяхте преди 2?

Ужасна. Някак онова розовото се изпари и ставаха много драми, много рев, разочарования, стоях на едно място и това ме дразнеше всячески.. и ест това 'изби' по много лош начин, който няма да повторя повече.. толкова.

А преди 1?

Случи се нещо хубаво, което ме усмихва и до днес. Но може би преди 1 година бях много лутаща се и не знаеща какво ми се случва.. Пак ме хвана онази вълна, в която все си мислех дали съм достатъчно добра, дали ще се харесам и т.н., която ме държи и до днес и която.. не харесвам, защото се чувствам.. не особено добре.. някак под напрежение.. но ще го оправя..

Какви бяхте преди 2 седмици?

Мисля, че ми беше хубаво.

Какви сте сега?

Сега.. не се харесвам. Сякаш искам да забравя всичкото си старо Аз и да изградя съвсем ново.. Сега съм.. притеснителна, не можеща да направи първата крачка в много отношения, ревлива, прекалено обичлива, ужасно, ужасно обичлива и любвеобвилна.. имам чувството, че с времето ставам все повече и повече такава.. и това мноого ми тежи понякога, защото очаквам някак.. същото..
От друга страна пък мисля все пак.. че съм силна.. мисля си го винаги, когато.. 'тъжното ми' стигне до такъв предел.. че си казвам 'Аз мога. Това ще мине.'.. и истината е, че не обичам негативизма, дори ме дразни и в края на краищата си вдигам главата и си 'секвам' рева. Мислех си, че съм мекушава, но май не е точно така.. Вярно, че мога да се разрева за нещо ужасно малко, но.. мисля, че мога да мисля трезво в драматични ситуации все пак.. което е странно.. объркано ми е.. Някак се опитвам да балансирам чупливата си страна и онази, която знам, че ме крепи много стабилно.. но е някак по-подтисната.. И искам да им разменя местата..
Сега ..сега ми е тъжно.

Какви искате да бъдете?

Независима, оправяща се сама, по-твърда, по-малко мислеща за нещата, които ме натъжават.. Имам навика да мисля прекалено много за нещо, което ме е натъжило, а това ме съсипва.. Искам да съм и по-земна, а не хвърчаща постоянно в облаците.. Искам да порастна, без да губя детето в себе си. Искам порастналото ми Аз да контролира детското, а не обратното..

Като какъв човек се описвате?

ъм.. май казах по-горе..

Какво искате да промените у себе си?

всъщност и това казах..

Харесвате ли се?

Абе какви са тез повтарящи се въпроси, които съм задала.. ^^

Какво не си харесвате?

пак.. ^^

Какво ще правите, за да се промените?

Нямам представа.. По-скоро ще опитвам да правя неща, които преди съм си мислела, че няма да ги направя по този начин.. Ще започна с нещо малко, пък ще видим..

Хората от обкръжението ви правят ли ви забележки за държанието ви? Критикуват ли ви? Смятате ли, че са прави? Поне понякога?

ъм.. ами да.. но близките ми ме обичат/харесват..
всъщност най-близките ми май ми спестяват МНОГО и повече се вслушвам в тези, които не харесвам и не ме харесват.

EternalDream
03-25-2013, 21:38
Какви бяхте преди 5 години? - щастлива, позитивно настроена.
Какви бяхте преди 2? - целеустремена, амбициозна.
А преди 1? - наивна, целустремена, амбициозна, трудеща се.
Какви бяхте преди 2 седмици? - безотговорна.
Какви сте сега? - мързелива, безотговорна, немотивирана.
Какви искате да бъдете? - целеустремена, амбициозна...

Като какъв човек се описвате? - добричка съм, не съм спокойна/търпелива, падам си малко егоист, но пък съм доста добра приятелка, много обичлива, изпадам в крайности.
Какво искате да промените у себе си? - не знам, искам да пипна стила си малко и изцяло начина на живот.
Харесвате ли се? - не.
Какво не си харесвате? - в момента: "психичната ми криза", сполетяла характера ми. външния си вид.
Какво ще правите, за да се промените? - ще започна сериозно да правя живота си по-здравословен, да се целя по-нависоко
Хората от обкръжението ви правят ли ви забележки за държанието ви? Критикуват ли ви? Смятате ли, че са прави? Поне понякога? - не, на никого нищо не му прави впечатление, и по-добре.

Общо взето, започвам да се опитвам да стана "старото аз", каквато бях преди 1 година. :) ( + усъвършенстване)

KadifWerewolf
03-25-2013, 23:42
страшно трудни въпроси, аз не мога да отговоря :D

weezy.
03-26-2013, 00:09
Какви бяхте преди 5 години? - Нормално весело дете, което постоянно играеше футбол.

Какви бяхте преди 2? - Глупав, мързелив, мислех ден за ден ..

А преди 1? -Устремен и амбициозен.

Какви бяхте преди 2 седмици? - Мега изнервен.. :D

Какви сте сега? - Егоистичен за повечето хора, със голямо самочувствие и стремящ се за по-добър живот.

Какви искате да бъдете? - Искам да бъда до любимите си хора, да работя за себе си и така нататък ..

Като какъв човек се описвате? -

Може би само дето самочувствието ми е в повече и нервите, иначе съм нормален за едни и ненормален за други. :D

Какво искате да промените у себе си? - Нервите .. прекалено избухвам и за Най-малкото нещо .. макар, че бързо ми минава се стремя да не се нервя, но винаги ще се намери човек който да ме изнерви ..

Харесвате ли се? - Определено.

Какво не си харесвате? - Може би трябва да поработя върху тялото си ..

Какво ще правите, за да се промените? - Фитнес му е майката ..

Хората от обкръжението ви правят ли ви забележки за държанието ви? Критикуват ли ви? Смятате ли, че са прави? Поне понякога? - За държанието ми? - Нее .. Може да говорят зад гърба ми, но пред мен нищо не казват. :D

Мега накратко защото не ми се пише ;x

HarabeishoOrGoHome
03-26-2013, 12:58
Какви бяхте преди 5 години? - сериозен, амбициозен, див, слабичък и избухлив.

Какви бяхте преди 2? - мързелив, противопоставях се на родителите си, тренирах доста спортове и ми се отдаваха, имах и доста постижения в тях, но докато несериозността ми изби.

А преди 1? - малко по-мързелив :D, все още се противопоставях на родителите си, започнах да тренирам Street Fitness и започнах да отделям повече време за външния си вид.

Какви бяхте преди 2 седмици? - сравнително щастлив

Какви сте сега? - отзивчив, търпелив и много спокоен.

Какви искате да бъдете? - по-сериозен, амбициозен и по-открит.

Какво искате да промените у себе си? - несериозността ми

Харесвате ли се? - да

Какво ще правите, за да се промените? - ще тренирам тялото си и ще се мъча да ставам по-добър човек.

Хората от обкръжението ви правят ли ви забележки за държанието ви? Критикуват ли ви? Смятате ли, че са прави? Поне понякога? - само родителите ми понякога, което оценявам и ми помага. :)

Amore-Mio*
03-26-2013, 15:12
Какви бяхте преди 5 години? х)

Малка, наивна, слаба, с ниско самочувствие. Не видяла нищо от живота и тепърва започнала да изпитва разочарования, да изпитва неща, различни до тогава.

Какви бяхте преди 2?

Наясно със себе си. С целите си, с това, какво искам.

А преди 1?

Влюбена, наивно влюбена.

Какви бяхте преди 2 седмици?

Щастлива.

Какви сте сега?

Никак в емоционално състояние.
Иначе съвзела съм се с по-сериозни неща, които биха могли да бъдат полезни в бъдещето ми. Да участвам в разни състезания и конкурси, да се изявявам с талантите си и да ги утвърдя.

Какви искате да бъдете?

Щастлива, наистина щастлива. Да преодолея разочарованията, да върна времето назад. Да се почувствам човек, да бъда пълноценна, да съм по - търпелива.

Като какъв човек се описвате?

Добър, но казващ това, което мисли. Наранявам без да искам, не само околните, но и себе си.

Какво искате да промените у себе си?

Много неща.

Харесвате ли се?

И да, и не. Но се опитвам да се приема такава, каквато съм, защото това е важното.

Какво не си харесвате?

Че съм прекалено добра и се раздавам за хората. Недоверчива съм, но веднъж доверя ли се, губя си душата, раздавайки се за този човек, който е влязъл под кожата ми и боли, ако случайно си тръгне от живота ми.

Какво ще правите, за да се промените?

Ще се променя.

Хората от обкръжението ви правят ли ви забележки за държанието ви? Критикуват ли ви? Смятате ли, че са прави? Поне понякога

Разбира се, което го оценявам, наистина. Но когато са казани от важен за мен човек.

paradosou
03-27-2013, 10:35
Какви бяхте преди 5 години? х)
Оо, доста различно беше всичко 8-). Наивността ми беше в промишлени количества, лесно се обиждах и като цяло бях много по-сензитивна, прекалено се влияех от мнението на хората край мен, предимно в негативен план, бях по-затворена и имах адски развинтено въображение...
Какви бяхте преди 2?
Вечно се колебаех за нещо и течеше супер активна промяна в мен и край мен. За пръв път изпитах тръпка към момче и в началото всичко тръгна добре, обаче после успях да го съсипя с несигурността си.
А преди 1?
Почнах съзнателно да изглаждам директността в характера си, понеже често преливаше в грубост и ме караше да се чувствам зле. Като цяло се харесвах.
Какви бяхте преди 2 седмици?
Супер ентусиазирана и влюбена по някакъв много особен начин. :---)
Какви сте сега?
Критична. И страхотно амбицирана.)
Какви искате да бъдете?
Искам да не мисля толкова, искам и още по-стегнто тяло :д, искам да съм по-организирана, по-търпелива, по-дисциплинирана, по-усмихната.
Като какъв човек се описвате?
Има много енергия в мен и хаосът ми е в повече. Откровена съм и може да ми се разчита;; вечно измислям някакви небивалици, които разсмиват и минават за нетипично чувство за хумор :д.
Какво искате да промените у себе си?
Отговорих.
Харесвате ли се?
Мхм.
Какво не си харесвате?
И тва се подразбира от горните отговори.
Какво ще правите, за да се промените?
Ще вървя срещу слабостите си и ще се самопредизвиквам, ще си поставям волята на изпитание, ще вниквам повече в чуждите гледни точки, ще анализирам и ще ме анализират, ще пътувам, ще трупам впечатления...
Хората от обкръжението ви правят ли ви забележки за държанието ви? Критикуват ли ви? Смятате ли, че са прави? Поне понякога?
Сравнително рядко се случва. Адски малко хора имат обективна преценка по моите критерии и общо-взето чувам само тях, останалите почти не са фактор.

Chacho
03-27-2013, 12:23
Какви бяхте преди 5 години? х)

На 15-16 години, тоееест... 9-10 клас някъде. Много повратен период. Първата ми несподелена любов с една съученичка. Реших, че искам да съм различен и общо взето тва ми занимаваше ума тогава. Поне се гордея с проницателността си, щото мислех, че като се хвана да уча, ще стана много як и необикновен. Хвърлях се на всякакви неща тогава - журналистика, бойни изкуства, фитнес, рисуване, програмиране. Все още цъках игрички по 7-8 часа в деня, тъкмо бях почнал да ходя по гъзарските домашни купони и така. Като цяло се борех за вниманието на другите.

Какви бяхте преди 2?

И тогава беше ключов момент. Завършил вече даскало, минал през бала, минал през най-пиянското си лято, похарчил всички спестявания покрай последните училищни месеци, с желание за отговорен самостоятелен живот. Та ме изпокъсаха първи курс на едни изпити, та се шашърдисах и оттам насетне учи братче, че верно сме били тъпички. И така, почнах да уча. По тва време пропуших душманската коз. Шит хепънс. И първата по-неангажираща връзка, пфах, кви филми бяха. А и чувството ми за хумор беше мноо по-яко.

А преди 1?

Преди една...карах си по плана от преди 2. Учех, пафех, чуках и се правех на много готин. Бати проспаната година. Аре без ученето, от мене да мине. И тва кибичене във фороня ептем се влоши тогава.

Какви бяхте преди 2 седмици?

Епа те..

Какви сте сега?

Те ма е. Много нещо се забих в работата и ми липсва свободното време. Ма иначе съм ток и жица. И съм се разхубавил. Много. Сигурно щото си обръснах тримесечната брада.

Какви искате да бъдете?

Засега ми харесва в каква насока вървя, така че за момента искам да съм си такъв.

Като какъв човек се описвате?

Спокоен, амбициран, но мързелив. И съм умничък, бе, да не са ми уроки.

Какво искате да промените у себе си?

Да кача едно 10 кила, че ще се скръша от неядене и недвижене.

Харесвате ли се?

Ми... не се мразя. Може би повече се харесвам, макар че харесвам е силна дума. Понасям се.

Какво не си харесвате?

Показността ми. Ма й викам "шшт" сравнително успешно напоследък.

Какво ще правите, за да се промените?

Другия месец смяна на яденето и малко тренировки. Само да ми дойдат паричките. А и ше взема да почета още малко. И квартира ме чака, там ще си се битовизирам на воля.

Хората от обкръжението ви правят ли ви забележки за държанието ви? Критикуват ли ви? Смятате ли, че са прави? Поне понякога?

Много рядко чувам някви забележки, по-често ме дават за пример. Ма съм разбран човечец. Е преди седмица всъщност последно си спомням да са ме критикували. "Чачо, фани идвай най-накрая на време". Чак пък за закъсняването нема са разберем. :D
[/QUOTE]

Макар че нямам навика да се описвам много точно.

bilqnavod
03-27-2013, 13:49
Какви бяхте преди 5 години? х) Абитуриентка :) :D
Какви бяхте преди 2? Студентка
А преди 1? Сгодена
Какви бяхте преди 2 седмици? Болна с 39.2 темп.
Какви сте сега? Енергична и амбициозна в първата ми работа по професията... :)
Какви искате да бъдете? Добра майка един ден, да израстна в кариерата, да съм доволна от парите, които печеля.

Като какъв човек се описвате? Деликатно-агресивен!
Какво искате да промените у себе си? Леко съм избухлива, искам да се владея повече, с времето смятам, че ще го преодолея!
Харесвате ли се? Да, определено.
Какво не си харесвате? Искам да наддам на килограми, нещо не ми се получава...
Какво ще правите, за да се промените? Слаботата си прикривам с подходящи дрехи, мисля, че се справям :)
Хората от обкръжението ви правят ли ви забележки за държанието ви? Критикуват ли ви? Смятате ли, че са прави? Поне понякога? Не съм чула забележки в лицето си. Когато започнах работа, една колежка казала, че съм надута, което разбира се не е вярно. Надявам се, че ме е опознала и си е променила мнението. В крайна сметка устата на хората не е чувал да я вържеш... :-P

nevermind...
03-27-2013, 17:14
Какви бяхте преди 5 години?

Ахахах... Преди пет години бях доста досадно дете, с абсолютно грешни представи за бъдещият ми живот.. Бях адски наивен, тлъст и най-вече досаден. :lol: Ако имах шанс да срешна моето Аз от преди 5 години определено бих го пребил..

Какви бяхте преди 2?

Преди 2 години се опитвах да се приобщя към обществото. Опитвах се да бъда като останалите хора на възрастта ми, да харесвам сходни неща като тях, да слушам същата музика, да изглеждам като тях, но в последствие разбрах, че няма да се получи и, че съм прекалено различен и се отказах.

А преди 1?

Преди една година осъзнах, че трябва да почна да следвам мечтите си, да взема нещата в свои ръце, и че ако не го направя, никой няма да го направи вместо мен. Омразата ми към масата се усили. Да бъда себе си беше целта на живота ми, гледах да избягвам лицемерието.

Какви бяхте преди 2 седмици?

Не съм се променил за последните 2 седмици.. :D

Какви сте сега?

Вече сам мога да си финансирам мечтите си, което означава че достигам възможно най-близо до тях. Все още мразя обикновенните хора, но вече гледам да извличам полза от тях и също така съм леко лицемерен. Мога да преценявам от кои хора имам нужда и се държа с тях добре, а останалите ги игнорирам. Естествено има и хора, с които приятелството ми е напълно чисто и безкористно, но те не са от масата... На този етап се познавам адски малко и съм почти мистерия за себе си..

Какви искате да бъдете?

Искам да се опозная по-добре. Искам да стана по-целеустремен, по-мотивиран, по-добър ученик.

Като какъв човек се описвате?

Като странен човек, който едвам познава настоящето си "Аз"...

Какво искате да промените у себе си?

Мотивацията..

Харесвате ли се?

Да.

Какво не си харесвате?

Липсата на мотивация :D

Какво ще правите, за да се промените?

Ще гледам да оправя проблема ми с мотивацията.. :lol:

Хората от обкръжението ви правят ли ви забележки за държанието ви? Критикуват ли ви? Смятате ли, че са прави? Поне понякога?

Не, не ми правят забележки за държанието. Може да се е случвало да ме критикуват, но в момента не мога да се сетя за такъв случай. Може и да са били прави, не съм перфектен, не смятам че съществува такъв човек..

paradaiz
03-28-2013, 18:46
Какви бяхте преди 5 години? На 15-доста недоверчива, мълчалива и много срамежлива.
Какви бяхте преди 2? С доста по-оправено самочувствие, приятели и цел.
А преди 1? Абитуриентка-последна година с класа, кандидатстване, изпити и страх.
Какви бяхте преди 2 седмици? Вероятно по-доверчива, романтична и наивна, отколкото е трябвало.
Какви сте сега? Знам си интересите, на кои хора мога да разчитам и от кои трябва да се пазя.
Какви искате да бъдете? Не искам да се променям.
Като какъв човек се описвате? Зодия везни съм а везните са двойнствена зодия, така че е трудно точно да се определя. Има моменти, в които съм много общителна и словоохотлива и други в които съм мълчалива и не ми се говори с никой.
Какво искате да промените у себе си? Не искам да се променям.
Харесвате ли се? Горе долу;
Какво не си харесвате? Винаги има какво още да се желае. Може би това, че понякога говоря прибързано и после съжалявам.
Какво ще правите, за да се промените? Ще се опитвам да преосмислям повече нещата, преди да действам.
Хората от обкръжението ви правят ли ви забележки за държанието ви? Критикуват ли ви? Смятате ли, че са прави? Поне понякога? Не ме критикуват. Само враговете ми може да ме критикуват, но от такива хора нямам желание да приемам съвети.

ledenakrasota
03-28-2013, 18:59
Какви бяхте преди 5 години? - Момиче на кръстопът.
Какви бяхте преди 2? - Взела правилното решение и безкрайно щастлива от това.
А преди 1? - Осъзнала правотата на това решенията си и да следвам мечтите си. Тогава разбрах, че отдавна съм спечелила войната.
Какви бяхте преди 2 седмици? - Нервна.
Какви сте сега? - Удовлетворена.
Какви искате да бъдете? - а не съжалявам за нищо след време.

Като какъв човек се описвате? - Позитивна, дейна, силна, усмихната.
Какво искате да промените у себе си? - Да не спирам да работя върху себе си. Още увереност в собствената ми преценка и а се боря със страховете си.
Харесвате ли се? - Да.
Какво не си харесвате? - Недостатъците, но вече ги приемам.
Какво ще правите, за да се промените? - Ще се развивам.
Хората от обкръжението ви правят ли ви забележки за държанието ви? Критикуват ли ви? Смятате ли, че са прави? Поне понякога? - Винаги съм приемала критиката, но в повечето случаи е било грешка, защото често не е градивна, нито уместна, но се отучих да слушам неправилните хора. :D

psychopath
03-28-2013, 20:39
Какви бяхте преди 5 години? х)

-Живота ми беше по-безгрижен, откривах много нови неща. Иначе бях малко келеш. :D

Какви бяхте преди 2?

-Прекрасен баланс между безгрижие и улегналост.

А преди 1?

-Тогава бях неадекватно налудничаво и болестно влюбен и по-щастлив от всякога.

Какви бяхте преди 2 седмици?

-Какъвто и сега.

Какви сте сега?

-Чувствам се добре. Харесва ми това, което правя и личността, която съм изградил.

Какви искате да бъдете?

-Щастлив и обичан.

Като какъв човек се описвате?

-Енергичен, общителен, интелигентен, критичен, обичащ живота, малко антисоциален, усмихнат, понякога мързелив в някои отношения (на фона на цялостната енергичност), малко краен. Накратко - прекрасен и ужасен, в зависимост от отношението към мен.

Какво искате да промените у себе си?

-Ами имам цели, които искам да постигна. Искам да се развивам, да мога и знам още повече неща, да се запознавам с още хора и да запазя всичките си хубави черти, както и лошите (поне повечето), все пак съотношението между двете ме прави това, което съм...това ми е чара. :Д

Харесвате ли се?

-Доста :Д

Какво не си харесвате?

-Понякога лошотията в мен е в повечко. ;д

Какво ще правите, за да се промените?

-Защо трябва да се променям? Ако има нещо - просто ще се променя.

Хората от обкръжението ви правят ли ви забележки за държанието ви? Критикуват ли ви? Смятате ли, че са прави? Поне понякога?

-Рядко се случва, понякога са прави, в повечето случаи не са. :D

Да не решите, че съм нарцис и егоцентрик. :D
Просто изпитвам уважение към себе си и живея в хармония със себе си и света около мен. :Д

Mary_Jane_69
03-28-2013, 20:58
Аз .


Какви бяхте преди 5 години? дете.
Какви бяхте преди 2? объркана, раздразнителна, депресия, търсеща себе си.
А преди 1? все още объркана, но с една идея по - свеж и адекватен поглед.
Какви бяхте преди 2 седмици? смесени чувства. предимно. но дори не помня с точност, това, което мога да потвърдя е апатията и липсата за хъс и мотивация за живот.
Какви сте сега? една идея по-добре.
Какви искате да бъдете? искам да върна стария си мироглед, навици и характер. превърнах се в куха черупка, а аз не съм това, което се получи случайно. и не смятам да лъжа себе си и другите, носейки черно перде пред очите си. смятам да оставя щорите отворени, за да изгрее слънце и на моята улица, но макар и вече поканено, слънцето никак не идва.

Като какъв човек се описвате? борбен, хамелеон, предан, щедър, обичлив, агресивен, горд.
Какво искате да промените у себе си? сегашното си настроение, тоест сега чувствам всичко обратно, на това, изписано горе.
Харесвате ли се? да. обичам си се.
Какво не си харесвате? че забравям да обичам предимно себе си.
Какво ще правите, за да се промените? ще продължа да повтарям на себе си и на околните, че с пролетта всичко ще се оправи, но нека следващата есен и зима не развалят изграждащите се в бъдеще шедьоври.
Хората от обкръжението ви правят ли ви забележки за държанието ви? Критикуват ли ви? Смятате ли, че са прави? Поне понякога? Да. Редовно. Понякога ту така, ту иначе, но това е предимно защото ме познават добре, и знаят, че това не съм аз. А за другите, които си позволяват правенето на такъв тип нежелани коментари, не са запознати с нищо от самата мен. Аз знам какво и от кого трябва да чуя, а за другото - слушалки с приятна музика.

girlwithblueeyes
03-28-2013, 23:22
Какви бяхте преди 5 години? Озлобена към околните и много самотна . Бях дете търсещо обич , на което се наложи бързо да поресне .

Какви бяхте преди 2? Бях започнала да притъпявам онази злоба към околните и да откривам хубавите неща в живота .

А преди 1? По различен човек от преди 5 години

Какви сте сега? По щастлива


Какви искате да бъдете? Малко по искрена с хората ,по-малко лицемерна и лоша. Иска ми се да съм по-малко емоционална и агресивна .

Като какъв човек се описвате? емоционална съм до болка , но в същото време не съм искренна много често. Научила съм се да лъжа без да ми мигне окото за щяло и нещяло . Имам си много ама наистина много трески за дялкане , мога да бъда много лоша и отмъщителна .

Какво искате да промените у себе си? Искам да съм повече искрена към хората и една идея по- малко емоционална

Харесвате ли се? Да

Какво не си харесвате?избухливоста ми, не искреността ми , жаждата за отмъщение

Какво ще правите, за да се промените? Ще се уча от грешките си .

Хората от обкръжението ви правят ли ви забележки за държанието ви? Критикуват ли ви? Смятате ли, че са прави? Поне понякога?

Да има такива хора. Някой са прави ,други не са . Зависи от ситуацията и конкретният човек .