PDA

View Full Version : Какво да правя?



Wirse
03-25-2013, 18:16
Преди няколко дена добавих в фб момиче от старото ми училище което е с 3 години по - голяма от мен(не се познаваме). Хареса ми но незнам какво да правя преди когато още бях в старото дскл не я виждах. Въпроса ми е какво да правя да и пиша в фб ли навън когото съм не съм я виждал за да се запозная с нея.

granger
03-25-2013, 18:20
Момичетата много рядко, да не кажа никога не се занимават с по-малки от тях. Точно в тийн възрастта си търсят по-големи.
Пиши и ,ако искаш , но не се надявай. Не обръщат внимание на по-малки.

evellinee
03-25-2013, 18:20
пиши й и се опознайте :) пък по-нататък ще прецениш какво да правиш :)

selenaa56
03-25-2013, 18:21
Момичетата много рядко, да не кажа никога не се занимават с по-малки от тях. Точно в тийн възрастта си търсят по-големи.
Пиши и ,ако искаш , но не се надявай. Не обръщат внимание на по-малки.

+1

Magnolia13
03-26-2013, 14:02
granger е права, но пишете си в ФБ на всякакви теми, излезте на кафе и т.н

Amore-Mio*
03-26-2013, 14:18
Пиши й, но не храни особено голяма надежда за нещо повече от приятелство. Рядко момичетата тръгваме с по-малки от нас дори с една година, камо ли пък с 3.

balu4ka
03-26-2013, 14:46
^Така е ,но съм свидетел и на такива аномалии.Всеки човек е различен ,всеки приема възрастовата граница по по-различен начин.Аз също не съм позитивна,що става дума за 3 години,то дори вече е наложително силната страна да е по-голяма от нежната.Тъй като вие момчетата се развивате по-бавно,а ние си търсим някой на нашето вече интелектуално ниво,без да се засягаш.Но,ако разликата ви е 15-18...шанса е да не казвам минимален,но както казах за всичко си има хора.Пиши и,покажи заинтересованост,а ако можеш поискай евентуална среща,ако вече не е заета.

DisappointedDreamer
03-26-2013, 14:56
Ох, много 15 годишни дори не изглеждат като такива.

Пиши, покани я да излезете, ако те отреже - недей да се занимаваш.

Chacho
03-26-2013, 15:01
Просто не коментирай възрастта. Ако ти личат годините, ще те отреже.

chushkopek
03-26-2013, 15:14
Просто не коментирай възрастта. Ако ти личат годините, ще те отреже.

Това, пиши и, ако не те отреже направо излезте и така.

Tyler The Creator
03-26-2013, 15:17
Просто не коментирай възрастта. Ако ти личат годините, ще те отреже.

Дори физически да не му личат, ти на 15 годинки така ли мислил и говорил, както на 18, примерно ? ...

Няаш шанс братленка, няаш шанс...

DisappointedDreamer
03-26-2013, 15:19
^Да, 'щото нали всички 18 годишни са възрастни и размишляват като 40 годишни.

Chacho
03-26-2013, 15:22
Дори физически да не му личат, ти на 15 годинки така ли мислил и говорил, както на 18, примерно ? ...

Няаш шанс братленка, няаш шанс...

Аз за мисленето говорех.

granger
03-26-2013, 15:28
То и на нея ще и личи акъла. Само да кажа , че масата момичета , дори и да харесат някого по-малък , то от тъп предразсъдък няма да задълбочат нещата. Поне едно 90% са така.

Chacho
03-26-2013, 15:32
И туй вярно.

granger
03-26-2013, 15:34
Но , това в повечето време вАжи за тийн годините. След тва,когато и двамата са малко по-така , на едно друго ниво , не е такъв проблем.
Чачез, ти нЕма ли да хващаш некоя кака?

sexa_na_kompleksa
03-26-2013, 15:34
По-добре я заговори като я видиш на живо, а не като я видиш он-лайн. Така ще изглеждаш една идея по-зрял и различен от масата.

Chacho
03-26-2013, 15:46
Чачез, ти нЕма ли да хващаш некоя кака?

Имат предразсъдъци :/

А и чакам принцесата ми на бял кон да ме целуне и да ме спаси от замъка с лошата драконка. А не да се хвърлям на първата бройкаджийка..

granger
03-26-2013, 15:53
Жалко...а уж по-големите имат по-малък умствен дефицит

Tyler The Creator
03-26-2013, 16:02
То и на нея ще и личи акъла. Само да кажа , че масата момичета , дори и да харесат някого по-малък , то от тъп предразсъдък няма да задълбочат нещата. Поне едно 90% са така.

Добре е мацка, не знам на колко години си, ама на 18 би ли хванала 15 годишен ? При к'вито и да са обстоятелства ? Пораснал, непораснал....

granger
03-26-2013, 16:07
За това говоря. Едва ли бих го направила, дори и да отговаря на умственото състояние на мой връстник,което не е много ,но... моите интереси и тези на момчетата на 15 са съвсем различни. Има го и варианта да са на един акъл , но тя пак да не тръгне с него, заради предразсъдък.
Затова разликата в годините важи над определени години,когато и двамата са поне малко зрели хора. Щото прав си , едно е на 16 и 19, друго е на 20 и 23.

sneering
03-26-2013, 16:08
По-добре я заговори като я видиш на живо, а не като я видиш он-лайн. Така ще изглеждаш една идея по-зрял и различен от масата.

Пълни глупости...Идеята на зрелите и различните не е да разчупят контакта на живо,а в естеството на разговора..Варианта за заговаряне на живо е по-добър от виртуалния,но зависи за какво приказваш и какво може да се чуе от теб. ;

Tyler The Creator
03-26-2013, 16:53
За това говоря. Едва ли бих го направила, дори и да отговаря на умственото състояние на мой връстник,което не е много ,но... моите интереси и тези на момчетата на 15 са съвсем различни. Има го и варианта да са на един акъл , но тя пак да не тръгне с него, заради предразсъдък.
Затова разликата в годините важи над определени години,когато и двамата са поне малко зрели хора. Щото прав си , едно е на 16 и 19, друго е на 20 и 23.
Именно. И дори да си представим че тоя 15 годишен мисли като 18 годишен (дъъълбоко се съмнявам)... Представи си, тръгват, излизат някъде... на ляво :
1. Тя вижда нейни набори, гледайки я окурително, за т'ва което е направила (смешно си е...)
2. Срещат НЕразвитите 15 годишни негови приятели и следват детските реплики и т.н... тъпо е.

Аз както съм мъж, не ми е готино да се занимавам с повече от 2 години по-малки от мен. Тъпо е. К'во да си говорим ? На к'ви теми ше говорим ? Разликата в годините има значение, и то огромно, в тийн годините.

fenastz
03-26-2013, 20:32
Брат тая сигурно 2 аборта има зад гърба си, ти се чудиш дали да ѝ пишеш.