PDA

View Full Version : Обичам двама !



danityyrosii
03-25-2013, 19:05
Здравейте, имам голям проблем и много ще се радвам някой да ми помогне. Преди 2-3 години имах връзка с едно момче А. Всичко с него беше много хубаво и го обичах. Но един ден се разделихме по негово желание. Много скоро той пак ме потърси, но пак ме нарани. И така 3 пъти той ме изостави и се подигра с моите чувства.Преди година и половина се запознах с друго момче Б. С него сме си заедно, обичаме се, разбираме се. Много сме преживяли с него, много трудни моменти, какво ли не и въпреки всичко още сме заедно.
Проблемът е, че това момче А. отново ме потърси, знаеше че си имам сериозен приятел и въпреки това искаше да се видим. Каза ми, че още ме обича, не може да ме забрави, че иска да е с мен, че е направил грешка преди и много съжалява за това. А аз още имам чувства към него. Видяхме се 4-5 пъти и той наистина се държи много добре, мил е, кара ме да се чувствам много щастлива и специална. Когато съм с него, съм много спокойна, не мисля за нищо, все едно съм в приказка. И сега трябва да избера един от двамата, но и двамата ги обичам и с двамата искам да съм. Не мога да оставя Б., защото той е почти всичко за мен, а пък с А. се чувствам много по-добре, но пък не мога да му се доверя напълно. И двамата си имат своите добри и лоши черти. Побърквам се така, постоянно мисля за това и не знам какво да правя. Честно Ви казвам не мога да спя даже. Моля дайте ми съвет кой да избера, кое е правилното? Да рискувам всичко и да се върна при А. или да продължа живота си с Б.?

selenaa56
03-25-2013, 19:13
Всички момчета когато осъзнаят казват ''направих грешка,но повече няма да се повтори'' така 1,2 седмици ще сте добре и после пак ще почне да си прави същото..3 пъти се е подигравал с чувствата ти нищо чудно и 4-ти път да го направи...Според мен продължи живота си с Б.но ако е насила недей...бъди с този който обичаш,но онзи май доста пъти те е разочаровал...ние няма как да ти помогнем,слушай сърцето си,бъди с този с който се чувстваш най-добре,най-го обичаш,най-ти е приятно и т.н

marin4itu
03-25-2013, 21:05
Ако се върнеш при А според мен ще съжаляваш. Давала си му прекалено много шансове, вече е твой ред да си щастлива. А за да спреш да се чуди, спри контакт с А. Гледайте си с Б да ви е добре и не се занимавай с призраци от миналото.

minchorna
03-26-2013, 06:29
А не заслужава да му дадеш шанс,а Б трябва да ти бие шута,че се подиграваш така зад гърба му! Зарежи двамата най-добре!

shmatarok
03-26-2013, 07:32
А не заслужава да му дадеш шанс,а Б трябва да ти бие шута,че се подиграваш така зад гърба му! Зарежи двамата най-добре!

Като цяло съм на това мнение, но понеже днес съм в много добро настроение, ще ти кажа само да спреш всякакви контакти с А. и да си гледаш връзката както трябва.
От личен опит мога да ти кажа, че с А едва ли ще бъдеш щастлива дълго.

NqkfaNikakva21
03-26-2013, 08:21
А не заслужава да му дадеш шанс,а Б трябва да ти бие шута,че се подиграваш така зад гърба му! Зарежи двамата най-добре!


+
Някои хора са големи мазохисти. Предишният те е зарязвал няколко пъти, а ти се чудиш дали да му дадеш пак шанс?
Къде ти е самоуважението, девойко?

Kristianc95
03-26-2013, 09:22
Ти не знаеш какво е любов. Зарежи тая история и си пусни детското.

DisappointedDreamer
03-26-2013, 09:43
Една от приятелките ми е като теб с А. "Връзка" 5 месеца, в които 3 пъти раздяли, защото:

1. той имаше чувства към бившата си
2. преспа с бившата си
3. посегна и; отново чувства към бивша.

Съветът ми е изобщо да си го избиеш от главата. Не го обичаш. Просто ти харесва да ти чешат крастата. А пък Б щом не го "харесваш достатъчно" го зарязвай. Търси си друг.

s40t4
03-26-2013, 10:10
Зачеркни А от живота си.. той ще те търси само като има полза и нужда да те използва...

Rebirthing
03-26-2013, 12:12
Ти в час ли си изобщо или наистина искаш да ти бият шута за 4ти път ??? Зарежи А.

Amore-Mio*
03-26-2013, 12:31
Зарежи и двамата.
Няма такова чудо като "обичам двама" - накрая , както си седнала на два стола, ще паднеш и от двата. Глупаво е да си играеш с чувствата на Б. Той дава всичко за теб и се опитва по всевъзможни начини да си с него, да ти е забавно и добре. Докато в един момент се появява А., за който си само една играчка и резерва. Всеки път, когато остане сам - идва при теб. И я се замисли - искаш ли да те зареже за четвърти път?

Magnolia13
03-26-2013, 13:27
А. те иска като те няма, но когато те получи се подиграва с теб и пак те приема за даденост. Ще разбиеш сърцето на невинното момче. Щом имаш чувства към един,зашо тръгваш с друг? Ще тръгнеш да четеш книга,която вече си чела и знаеш какъв ще е края. Хората не могат да се променят, не и напълно. Успех!

li0n
03-26-2013, 13:31
Остани с Б.
Никога не се връщай при бивш. Щом веднъж не е потръгнало, няма да потръгне нито втория, нито третия, нито стотния път.