PDA

View Full Version : Малък проблем



marin_9867
03-25-2013, 19:31
Значи ходя с едно момиче от 1 седмица вече почти 2 и всеки път малко и е гаден дъха смисъл първия път като се целунахме беше добре, втория път на другия ден миришеше на зеле викам си няма нищо. На всеки може да се случи попитах я дали иска дъвка след около 5 мин тя каза не мерси добре съм си и така, от 5-6 пъти отвращава ми се направо като си помисля Не е голям проблем обаче искам поне едно нещо да е като с хората, пък момичето е хубаво не е няква надута крава дето си мисли, че всичко до нея опира, всички момчета покрай нея отиват... Та въпроса ми е как да я накарам да вземе проклета дъвка или нещо подобно не мога да и кажа мирише ти устата взимай дъвка, не само на мен, но и на нея ще и стане кофти :/

Ospi
03-25-2013, 19:43
Сега ми хрумна нещо: Не си мий зъбите, че и твоята уста да мирише, изчакай да ти направи забележка и и предложи двамата да си ги измиете да е интересно :D. С един такъв забавен тон. Тя е длъжна да се поддържа, не я разбирам.

iliopsoas
03-25-2013, 19:45
По лесно би било да се наяде с чесън , риска от кариеси ще намалее и в същото време ще и направи впечатление .

error92
03-25-2013, 19:46
втория път на другия ден миришеше на зеле

Усмихнете се, кажете "ЗЕЛЕЕЕЕЕЕ" и щракккк, снимката е готова (happy)

vladkata
03-25-2013, 19:59
предложи и ти да измиеш зъбите звучи много романтично .. примерно да речев едвали не

Magnolia13
03-26-2013, 13:53
Може да е болна нещо... при проблемен стомах често пъти избива на гаден дъх. Незнам аз какво бих направила и как бих го казала. С моя приятел сме заедно от 3 години и бих му казала "Слънчице, малко ти е гаден дъха" и той не би се обидил, нито пък аз на него :)

Amore-Mio*
03-26-2013, 14:20
Предложи й дъвка, като й кажеш, че примерно и двамата ще дъвчете.
Може пък да схване намека.

RebecKa_
03-26-2013, 14:24
Ами има няколко начина - и ти да я отвратиш с нещо ... да й направиш една забележка но не от сорта - офф мирише ти устата ами измисли нещо таm :D аз например също имах едно такова гадже и един път му казах на шега - ти да не си ял лук бе и той вика - не ама ядах зеле и той самия се притесни от сутиацията но това го кажи пред голяма компания няма как да не я стреснеш малко :D :D xD но пък щом момичето си е свястно изтърпи още малко и виж как ще са нещата между вас или пък си запуши носа ? :)

DisappointedDreamer
03-26-2013, 14:26
при развалени зъби също мирише дъхът :С
не знам как да и го намекнеш.

fenastz
03-26-2013, 20:40
Кажи ѝ, че дъха ѝ смърди и да направи нещо по въпроса.

sneering
03-26-2013, 20:44
Може да е миризлива ама поне си сигурен че не се цИлуа с други :D

Magnolia13
03-26-2013, 22:48
Единия ден може да играете на истина или предизвикателство, и като и се падне "предизвикателство", то да е да излапа 5 дъвки наведнъж, на другия ден може да се състезавате кой ще изяде повече дъвки. Може да я съблазняваш с яки бонбонки, на които да не може да устои, от рода на Теменужките,ама това до кога? Кажи и " Ти си много важна за мен, но последните няколко дни дъха ти мирише, за мен това не е проблем, просто толкова много те обичам и съм загрижен за здравето ти, защото може да е нещо сериозно!!!" Де да знам/// :D

GluPAV
03-27-2013, 07:05
Братле кажи и че ако се жабури с белина ще е по красива ....

RebecKa_
03-27-2013, 16:52
Братле кажи и че ако се жабури с белина ще е по красива ....
Ахахаххаха :D съгласна съм с него !!!