PDA

View Full Version : Една объркана история за невъзможната любов



vlubenata8
03-25-2013, 19:52
Много ми се иска да споделя чуствата си и това което изпитвам някъде и ще го направя тук....Аз съм момиче на 18 ,преди време бях влюбена в едно момче с което бяхме съученици от началното до гимназията.Може би ще се попитате как така на тези години съм изпитвала такива чуства...ами просто се случи.
В началото ми харесваше от началното после след време се влюбих в него дори мога да кажа че го обичах ,той ме караше да смея в час развеселяваше всички и беше душата на компанията с него никога не беше скучно.Той беше причината да се будя сутрин и да ходя всяка сутрин на училище.Само като знаех ,че ще го видя пак се усмихвах чак до ушите както се казва.Въпросното момче въпреки ,че знаеше за чуствата ми не му пукаше така да се каже или поне така показваше.По-просто казано любовта ми беше несподелена и аз го знаех ,но въпреки това си го исках тайно.Вечер или когато бях сама се измъчвах като тайно ревах за него ,като си мислих че ако беше до мен света щеше да бъде по-различен и не толкова мрачен.Хранех надежди нали знаете тя умира последна ,докато той не си намери друга.Това ме съсипа още повече.Дните и нощите се превърнаха в истиски ад.Обвинявах себи си ,че не направих почти нищо за да спечеля вниманието му.Те буха заедно пред очите ми той я показваше на всички и изглеждаха щастливи заедно ,докато сърцето ми се късаше.После се разделиха ,но той страдаше да нея и въпреки че се стараеше да не личи много ,аз го позвнавах доста добре и виждах тъгата в очите му.Незнам какво точно ме накара да утеша болката може би човека който срещнах когато смених училището ,също съученик но напълно различен от него.И аз го харесвам,обаче когато видя отново другия се връщат назад толкова спомени и не мога да разбера дали още изпитвам чуства към него или съм го превъзмогнала и искам новото момче...наистина дълга и объркана история....Само тези които са го преживели могат да разберат...Като видя новото момче усещам ток по цялото си тяло ,гледам го като хипнотизирана и незнам наистина какво става с мен...

marin4itu
03-25-2013, 20:51
Още ти е тръпка, защото е било несподелено. Но щом не са се получили нещата, значи има някаква причина. Трябва да намериш сили да продължиш напред, прекалено много време си загубила да мислиш по него. Може би си и изпуснала през това време по-добра възможност, както може би ще изпуснеш и сега.

Magnolia13
03-26-2013, 13:41
Както е казала Ванга, всяко нещо стои в пространството и чака своето време да се случи. Може би така е трябвало да стане, щом изпитваш пеперуди в стомаха към новото момче, това е хубаво. Опитай с него и бъди щастлива, тегли Х-са на г-н Душата на компанията!

Tyler The Creator
03-26-2013, 13:46
Ток, мок, хипнотизирана... така ше е за цял живот. Няа да е толкова силно, но винаги като го видиш, ше усещаш тръпката. Първия човек успял да ти влезе надълбоко в душата, не се забравя до живот.

Amore-Mio*
03-26-2013, 13:51
Искаш или не - той ще ти остане тръпка, докато не дойде ден, в който не осъзнаеш, че няма смисъл да се връщаш и живееш в миналото. И все пак нали знаеш, че всеки иска това, което не може да има.

И все пак: продължаваш напред, не гледаш в миналото и пробваш с новото момче. Преди и аз съм си мислела като теб, но в един момент се привързах към новото момче, което бях срещнала и имах доста сериозна връзка с него.

lubopitna_123
03-26-2013, 14:35
Невъзможната любов е една душевна рана.И дори и години да минат според мене тръпката си остава ,особедно ако е първата любов

Tyler The Creator
03-26-2013, 15:20
Искаш или не - той ще ти остане тръпка, докато не дойде ден, в който не осъзнаеш, че няма смисъл да се връщаш и живееш в миналото. И все пак нали знаеш, че всеки иска това, което не може да има.

И все пак: продължаваш напред, не гледаш в миналото и пробваш с новото момче. Преди и аз съм си мислела като теб, но в един момент се привързах към новото момче, което бях срещнала и имах доста сериозна връзка с него.

Имах ожесточен спор с бившата ми приятелка, на тема любов. Тя не искаше да приеме, че когато, не си с дадения човек с когото имаш чувства, те са много по силни. Когато знаеш, че няма начин да си с един човек, го искаш все повече и повече, така е остроен човешкия мозък. Смятам да пиша книга на тая тема (rofl)

Gabriella.Marinova.
03-26-2013, 16:24
И аз се чувствам по същия начин .

fenastz
03-26-2013, 20:36
Знаеш ли, ще ти споделя една истина за несподелената любов - приятна е само за едната страна и това не е твоята, така че стегни се и си потърси друг.

minchorna
03-27-2013, 07:15
Невъзможната любов е една душевна рана.И дори и години да минат според мене тръпката си остава ,особедно ако е първата любов

+1

otka4enata
03-27-2013, 09:30
Сподели му чувствата си.