PDA

View Full Version : Как да му кажа че го харесвам ? И как да го скрия от роднините си ?



qkohlape1
03-25-2013, 21:08
Здравейте ! Казвам се Алекс и съм на 16 години . Моят проблем е такъв - Аз съм хомосексуален харесвам момчета а незнам как да го кажа изобщо на някой смисал казвал съм го на приятелка много добра споделяме си но въпреки това всичко ми тежи страх ме е ако примерно някой от роднините ми разбере или най-вече майка ми баща ми имам чуство че ще ги убия по този начин . Писна ми вече постоянно да повтарям едно и също колко е готина тази колко е секси онази . Прекалено е трудно в нашата среда . Винаги се криеш винаги се притесняваш как изглеждаш какво правиш , пред кого. Отделно има едно момче което харесвам но незнам как да му го кажа или как да му го покажа закачаме се това онова но до там ! Тежи ми и факта че е на 1-2 метра от мен а когато не е мой и незнае нищо за мен се едно е на 200 км от мен :( Искам да ми кажете как да постъпя как да му покажа че го харесвам или че имам чуства защото става все по тежко и по тежко ! Благодаря :)

MarkKnight
03-25-2013, 23:08
Ако толкова се срамуваш....стани хетеро

WLBrown
03-25-2013, 23:16
Това наистина е доста трудно за теб.Като за начало се убеди,че не си бисексуален или нещо подобно.Попринцип ако родителите ти наистина те обичат ще те приемат такъв какъвто си,но за начало не им казвай всичко просто им намекни,че момичетата в училище са ти безразлични и нещо подобно,а ако нещо се получи между теб и това момче чак тогава би трябвало да им кажеш!В моят клас има едно момиче което е лезбийка и всички от училище знаят въпреки,че тя отрича,но миналата седмица ми призна и на никои не му прави кои знае какво впечатление.Най-трудното е да разбереш дали момчето и то е такова.Опитай се да спечелиш доверието му и обратното и след това можеш да обясниш за чувствата си,но трябва да си сигурен,че той няма да иска да прекратите отношенията си.Ти ще усетиш когато е дошло времето за всичко!Успех :)

Fucking_perfect
03-25-2013, 23:30
Не си хомосексуален,сигурен съм..объркан си.
Ако си сигурен,че си такъв,което много ме съмнява...какво ти пука за мнението на околните ? Ако вашите те обичат,ще те обичат и такъв какъвто си...не знам от какво толкова се притесняваш,но да...все пак повечето българи сме доста консервативни.

Magnolia13
03-26-2013, 13:34
Закачате се? Какво точно значи това? Той гей ли е?

Amore-Mio*
03-26-2013, 14:23
Престани да се криеш.
Вярно, не се приема толкова лесно от повечето хора, но пък ти сам решаваш какъв да бъдеш. Иначе не казвай, докато не си сигурен, че той също е с хомосексуални наклоности.

Tyler The Creator
03-26-2013, 16:55
Damn man, u re fag... Ше живееш сам доживот, отритнат от хомофобното общество (включвам и себе си...)

qkohlape1
03-26-2013, 16:58
Damn man, u re fag... Ше живееш сам доживот, отритнат от хомофобното общество (включвам и себе си...)

Хората са казали ! Ако няма да кажеш нещо умно по добре не казвай нищо !

Tyler The Creator
03-26-2013, 17:11
Хората са казали ! Ако няма да кажеш нещо умно по добре не казвай нищо !

Той и Господ те е създал с пишка, ама ти искаш да си я тикаш по мъжките дупки ?

p.s Съвсем сериозно ти говоря, че ще бъдеш отритнат от обществото. Ако не станеш тийн поп звезда, ще умреш изяден от котките си.

qkohlape1
03-26-2013, 17:15
Той и Господ те е създал с пишка, ама ти искаш да си я тикаш по мъжките дупки ?

p.s Съвсем сериозно ти говоря, че ще бъдеш отритнат от обществото. Ако не станеш тийн поп звезда, ще умреш изяден от котките си.

Ето точно това най-много ме дразни в мисленето на хората ! Господ ме е създал с пишка обаче и той ме е направил такъв какъвто съм сега едва ли бих искал да съм с по различна ориентация от останалите и да съм отриtнат от обществото нали се сещаш ? ?

qkohlape1
03-26-2013, 17:20
Това наистина е доста трудно за теб.Като за начало се убеди,че не си бисексуален или нещо подобно.Попринцип ако родителите ти наистина те обичат ще те приемат такъв какъвто си,но за начало не им казвай всичко просто им намекни,че момичетата в училище са ти безразлични и нещо подобно,а ако нещо се получи между теб и това момче чак тогава би трябвало да им кажеш!В моят клас има едно момиче което е лезбийка и всички от училище знаят въпреки,че тя отрича,но миналата седмица ми призна и на никои не му прави кои знае какво впечатление.Най-трудното е да разбереш дали момчето и то е такова.Опитай се да спечелиш доверието му и обратното и след това можеш да обясниш за чувствата си,но трябва да си сигурен,че той няма да иска да прекратите отношенията си.Ти ще усетиш когато е дошло времето за всичко!Успех :)
Не съм се изразил правилно ! Аз съм бисексуален обаче сега ме грабна това момче ! А да говоря на тази тема с когото и да било е прекалено трудно и именно заради това съм тук анонимно защото е много по лесно да намериш подкрепа ! Благодаря :)

qkohlape1
03-26-2013, 17:21
Закачате се? Какво точно значи това? Той гей ли е?

Опипва ме , намигаме си имали сме и по интимни и задълбочени моменти с него :)

Tyler The Creator
03-26-2013, 17:58
Ето точно това най-много ме дразни в мисленето на хората ! Господ ме е създал с пишка обаче и той ме е направил такъв какъвто съм сега едва ли бих искал да съм с по различна ориентация от останалите и да съм отриtнат от обществото нали се сещаш ? ?

Шанс братленка. Явно си наказан за греховете на предишните поколения.

WLBrown
03-26-2013, 21:22
Не съм се изразил правилно ! Аз съм бисексуален обаче сега ме грабна това момче ! А да говоря на тази тема с когото и да било е прекалено трудно и именно заради това съм тук анонимно защото е много по лесно да намериш подкрепа ! Благодаря :)

Пак ще ти кажа ... Излизай с него,срещай се изобщо по-често с него и си споделяйте и сам ще усетиш кога е моментът в които той е готов да го възприеме.Винаги родителите ти първоначално ще реагират много остро,но след това ще го възприемат и дори ще ти помагат.Нищо не се знае може би просто си объркан,може пък след време да си харесаш някое момиче. :)

qkohlape1
03-26-2013, 21:59
Пак ще ти кажа ... Излизай с него,срещай се изобщо по-често с него и си споделяйте и сам ще усетиш кога е моментът в които той е готов да го възприеме.Винаги родителите ти първоначално ще реагират много остро,но след това ще го възприемат и дори ще ти помагат.Нищо не се знае може би просто си объркан,може пък след време да си харесаш някое момиче. :)
Ами аз съм си харесвал момичета ,но незнам всичко е моментно и много объркващо . Смисал харесвам момиче примерно ли в случая момче и след това харесвам момиче и всичко е адски объркващо . Аз до някъде го разбирам но на моменти направо главата ми може да се пръсне :(

MarkKnight
03-26-2013, 22:02
за тва си седни на гъза за малко помисли малко,защото после ще береш срам цял живот

Magnolia13
03-26-2013, 22:36
Опипва ме , намигаме си имали сме и по интимни и задълбочени моменти с него :)

Ами тогава... излизайте, ако ще да е тайно. Според мен трябва да избереш собственото си щастие, пред това на родителите си,колкото и да ги обичаш. Все пак това си е твоя живот. Но помисли добре какво изпитваш, колко си сигурен в това, което си. Защото ако просто е някаква прищявка, ако е нещо моментно и всички разберат, а след време установиш, че това е било просто тийнейджърска грешка, ох не знам... ако си сигурен в себе си, прави това, което те прави щастлив, защото живота е твърде кратък....... Пожелавам ти късмет!

GluPAV
03-27-2013, 07:13
Шанс братленка. Явно си наказан за греховете на предишните поколения.

http://www.youtube.com/watch?v=UKjj4hk0pV4&list=RD02ws3Ks0FGxYM Поздрав tyler...

Tyler The Creator
03-27-2013, 11:03
http://www.youtube.com/watch?v=UKjj4hk0pV4&list=RD02ws3Ks0FGxYM Поздрав tyler...

http://24.media.tumblr.com/3cf76ad554abcfb379a37a2e4bd65854/tumblr_mk3xhf61Te1qcxjv8o1_500.gif

dimitar_ak
03-27-2013, 11:07
Бъди директна. Смелостта винаги се награждава.

Tyler The Creator
03-27-2013, 12:43
Бъди директна. Смелостта винаги се награждава.

Опасявам се, че си прочел само заглавието :D :D :D

minchorna
03-27-2013, 12:49
ХАХАХАХХАХАХХАХХАХХАХААХХ ХАХАХАХА

qkohlape1
03-27-2013, 13:58
Опасявам се, че си прочел само заглавието :D :D :D

Ти ще спреш ли да пишеш ? Темата е моя и аз преценявам кой е прочел само заглавието или не !

qkohlape1
03-27-2013, 13:58
ХАХАХАХХАХАХХАХХАХХАХААХХ ХАХАХАХА

Кое е смешното ?

Tyler The Creator
03-27-2013, 14:31
Изпитвам нужда да дразня, педалската ти душичка.

Chacho
03-27-2013, 14:35
Тва твойто нищо вродено не е. Гордо самовнушение виждам само.

asp1r1n94
03-27-2013, 14:53
Гледай сега как стоят нещата.До сега не си се занимавал сериозно с момичета или просто не ти е било толкова интересно и затова си си казал да се пробваш с тези от твоята страна на реката...
Повечето на твоята възраст се занимават с игри,спорт,момИчета.
Замисли се какво харесваш повече в момчетата, отколкото в момичетата?
С кой от двата пола умееш да контактуваш по-добре?
Какво ще правите като станете гаЖета?
Каква е разликата от това да сте гаЖета и само приятели?

Chacho
03-27-2013, 15:04
Няма да ви разбере, докато не срещне някой, който да му заобяснява, че си пада по краставици.

Rebirthing
03-27-2013, 15:44
Е, очевидно си бисексуален, едно момче няма 'задълбочени интимни моменти' с друго, ако е хетеро.
Виждам, че си несигурен, затова не си разгласявай на висок глас забежката. Може да се окаже, че харесваш повече момичета и тези наклонности да си останат нещо моментно. Не предприемай подобни действия ако не си сигурен в ориентацията си. То и аз съм бисексуална, но никога не съм го казвала на родителите ми, защото отдавна имам връзка с мъж и няма нужда да се връщам към минали работи. Друго е ако имах задълбочена връзка с жена, това трудно щях да го скрия.

qkohlape1
03-27-2013, 16:23
Изпитвам нужда да дразня, педалската ти душичка.

Ами то хората казали малоумници от път и на път хаха :D

qkohlape1
03-27-2013, 16:29
Няма да ви разбере, докато не срещне някой, който да му заобяснява, че си пада по краставици.

Не аз разбирам всичко ,но това не е от скоро ! И както казах аз харесвам и момичета не е само момчета ! Ама както каза дамата по-надолу тя е бисексуална като мен,но има връзка с мъж така че :) Може би и аз ще си харесам някоя девойка :)

qkohlape1
03-27-2013, 16:30
Е, очевидно си бисексуален, едно момче няма 'задълбочени интимни моменти' с друго, ако е хетеро.
Виждам, че си несигурен, затова не си разгласявай на висок глас забежката. Може да се окаже, че харесваш повече момичета и тези наклонности да си останат нещо моментно. Не предприемай подобни действия ако не си сигурен в ориентацията си. То и аз съм бисексуална, но никога не съм го казвала на родителите ми, защото отдавна имам връзка с мъж и няма нужда да се връщам към минали работи. Друго е ако имах задълбочена връзка с жена, това трудно щях да го скрия.

Е не казвам че съм правил секс с него . Не се стигна до там :) Но ние сме всеки ден заедно има погледи заигравки и т.н !

Tyler The Creator
03-27-2013, 17:25
Ами то хората казали малоумници от път и на път хаха :D

Е ние малоумниците сме по-голямо съсловие от социопат-пенделите.

Разбери го момче, ще останеш самотен до края на живота си, и ще умреш изяден от 73-те си котки в 40 кв. апартамент.

Никой не обича пенделите.

Chacho
03-27-2013, 17:29
Не аз разбирам всичко ,но това не е от скоро ! И както казах аз харесвам и момичета не е само момчета ! Ама както каза дамата по-надолу тя е бисексуална като мен,но има връзка с мъж така че :) Може би и аз ще си харесам някоя девойка :)

Ако беше отведнъж, щеше да е още по-неразумно решение.

Кога за първи път си отговори категорично дали си падаш по момчета?

Може да има някаква причина в семейството, приятелската среда или знам ли и аз, което да ти е насадило семенцето, чийто цъфтеж наблюдаваш в момента. Което крие риска един ден да се събудиш и да решиш, че си хетеросексуален.

Rebirthing
03-27-2013, 21:24
Е не казвам че съм правил секс с него . Не се стигна до там :) Но ние сме всеки ден заедно има погледи заигравки и т.н !

То и аз не визирах някакви сексуални отношения, но щом има привличане към собствения пол, човек почва да си задава въпроси относно ориентацията си. Но аз не бих го разгласявала много много освен ако не е сериозна връзка и не съм сигурна в чувствата си.
Преди да се обявиш пред обществото като еди какъв си трябва да си наясно със себе си.

WesSneijder
03-28-2013, 10:19
Пак ще ти кажа ... Излизай с него,срещай се изобщо по-често с него и си споделяйте и сам ще усетиш кога е моментът в които той е готов да го възприеме.Винаги родителите ти първоначално ще реагират много остро,но след това ще го възприемат и дори ще ти помагат.Нищо не се знае може би просто си объркан,може пък след време да си харесаш някое момиче. :)
Да, освен това да избягва да ходят хванати за ръка по улицата, защото шансът да си изядат боя е много висок! Гнусна история...

Chacho
03-28-2013, 10:24
Има и риска да го праснат 5-6 момчета и после да реши, че е хетеро, ма да му седи цял живот злощастния опит.

WesSneijder
03-28-2013, 10:29
Има и риска да го праснат 5-6 момчета и после да реши, че е хетеро, ма да му седи цял живот злощастния опит.
Абсолютно, ама бой и ебане не се връща :D :D :D

qkohlape1
03-28-2013, 15:53
Малеее колко смешно ! Нямате си и на представа колко се забавлявам ;д Така сега нека да кажа : Не съм спал с момче . Бои не съм ял ! Не живея в България . Освен малоумници като българите визирам няколко човека които са писали ! Никой друг няма да го направи ! А аз определено няма да живея с котки в 40кв. не се притеснявайте хаха . Обаче хора които са толкова против като са сами и видят някой такъв мълчат като ПУТКИ обаче тука анонимно или по скоро на разстояние е много лесно да се пише . Ако можех да се видя с вас ама очи в очи и особено на големите биячи да ви забия по един щях толкова да бъда щастлив точно сега хаха .. И след това да видим дали се съди кой е по силен и по умен и можещ по сексуалноста ! А сега малоумниците да ВАЗИРАТ !

GreenLantern
03-28-2013, 21:45
Разбирам, че това е форум и уважавам правото на всеки да има мнение, ама вие, хора, прекалявате наистина. Човекът търсеше съвет за конкретен проблем, а не да му обяснявате как да се промени и как да върви срещу природата си. Все едно е толкова важно кой каква ориентация има и какво мислят хората за това... И дори да не хареса някога друго момче, дори да е моментна прищявка, защо да не пробва? Истинските му приятели ще останат до него, вярвам в това, а за другите няма какво толкова да мисли.
Авторе, така както го описваш излиза, че той не е безразличен към теб. Говорили ли сте изобщо някога за сексуалните си предпочитания? Намекни някой път пред него, че харесваш момчета и виж как ще реагира. Ако обсъждате някой актьор или певец, спомени колко е привлекателен, знам за хора, които по този начин са се разкрили пред познати.
Не знам какви са родителите ти, но според мен е най-добре да изчакаш да станеш малко по-голям, да имаш относителна самостоятелност и тогава да им кажеш, за да не изпаднеш в много лошо положение. Или поне докато не си в сериозна връзка с някое момче.

tHe_COolEst_GIrl
04-02-2013, 11:47
Той и Господ те е създал с пишка, ама ти искаш да си я тикаш по мъжките дупки ?

p.s Съвсем сериозно ти говоря, че ще бъдеш отритнат от обществото. Ако не станеш тийн поп звезда, ще умреш изяден от котките си.

Ха, и откога е нередно или забранено да си хомосексуален?! Що за расизъм! Я се стегни малко и приеми различните! Може и да нямат сексуална ориентация като теб, но и те са хора, които чувстват и обичат! Това се отнася за Tyler The Creator.