PDA

View Full Version : Искам да съм с него..



Gabriella.Marinova.
03-26-2013, 16:14
Здравейте. Аз съм момиче на 14 :) Веднага щом видях едно момче го харесах , както той мен. Започнахме да си пишем и се разбрахме да излезем. Първия път когато излязохме аз си викнах една приятелка , защото ме беше срам да изляза с него насаме. Той разбра, че съм срамежлива и тръгна с друго момиче. След като скъсаха пак започна да се занимава с мен. Аз разбира се отново излязох с него. И това отново се повтори. Но едни ден излязохме само двамата и той ми предложи и аз приех. Той тъкмо беше скъсал с ''приятелката си''. И ходихме нямаше и една седмица и скъсахме. Той се върна при бившата си приятелка с която е само заради ..мххх да. Когато се разделихме той ми каза , че може би я обича , а аз си мисля ,че проблема е в мен защото преди е казал на приятелите си , че дори не мога да го целуна като хората.И ако не съм била такава(може би срамежлива и да се целувам по-добре) щял да бъде с мен , а не с тая курва (става дума за приятелката му). А на мен ми стана супер гадно. ОБИЧАМ ГО. Вече пак скъса с гаджето си а аз искам да се върна при него но не знам как, ако искам да съм с него аз трябва да предприема всичко. Моля ви помогнете ми искам да съм с него . Той е първото момче , което наистина обичам, но не знам какво да правя. ПЛС помогнете. Благодаря :)

anonymous708973
03-26-2013, 16:16
На колко е момчето?
Щото ако е на 17-18, нормално да ти се дръпне. Ти не искаш да излезеш с него насаме, момчето вече си представя как няма да искаш и секс да правиш, което си е разбираемо на 14, де.

Gabriella.Marinova.
03-26-2013, 16:18
Момчето е на 16. И според мен, не мисля , че му е само заради секса.

HollyGolightly
03-26-2013, 16:22
Той се върна при бившата си приятелка с която е само заради ..мххх да
Момчето е на 16. И според мен, не мисля , че му е само заради секса.
Последно?

Gabriella.Marinova.
03-26-2013, 16:25
С нея е само заради това, но с мен не. :) Демек използва я.

HollyGolightly
03-26-2013, 16:30
От къде си сигурна, че няма да използва и теб? Нещата, които ти ги говори на теб, колко си хубава и колко те обича, най-вероятно и на нея ги приказва. Освен това, дори и да тръгнете, ще се притесняваш да спиш с него, тоест той трябва да се лиши от това. Някак просто не ми се вярва да стане.

Gabriella.Marinova.
03-26-2013, 16:32
Искам да съм с него , но не знам какво да направя.

qkohlape1
03-26-2013, 16:47
Нямаш голям избор ! Или си лягаш с него или нищо няма да стане той се е върнал при нея заради сеска защото ти не му го даваш ! Помисли над това и успех с него :) Само да знаеш секса не винаги помага ! Първо го накарай да те хареса и да се влюби в теб ! Не бъди срамежлива а напротив бъди горда с самочуствие и му покажи че не всеки може да те има !

Gabriella.Marinova.
03-26-2013, 17:06
Благодаря ти qkohlape1 :)

Ospi
03-26-2013, 18:22
Или просто си няма работа и предлага наляво надясно. На тая възраст няма нищо сериозно според мен, недей си губи девствеността ей така. И още нещо да ти кажа, понякога ние самите се вкарваме в филм. Истината е прекалено неприятна и си внушаваме нещо, което ние искаме да приемем за вярно. В случая той уж не бил с теб заради секса и това онова, но както виждаш, оставил те е за да шиба бившата си. Е, мислиш ли, че ако те обича ще се интересува как си се целувала, колко си срамежлива и друго? Ако наистина те харесва каквато си, той би трябвало да няма проблеми с нищо в теб, а срамежливостта е практически черта на характера ти. В един момент се осъзнаваш, разбираш истината и тогава реалността те удря брутално. Foresight teaches gently; error teaches brutally

SHPAIdURmeN
03-26-2013, 20:25
С нея е само заради това, но с мен не. :) Демек използва я.
Ахахаха, ти какво си мислиш, че и теб ли не използва >?<

Като, носни кърпички ви използва всичките, съветвам те да не се занимаваш с него, само ще те наранява.

Amore-Mio*
03-26-2013, 20:43
Не се занимавай с него.
За някакви си две седмици няма как да го заобичаш, внушаваш си го. А той, използва ви всичките, докато има изгода. Някои пък използва като резервен вариант - една, от които си ти.

Magnolia13
03-26-2013, 22:56
Значи... тръгва с теб, вижда,че не си лесна, оставя те и тръгва с друга, с която спи. Разделя се с нея, пак идва при теб, пак вижда,че си същата и няма да стане "работата" и пак се връща при бившата му, която му дава секс (не знам от къде знаеш), а за теб е говорил на приятелите си,че дори не се целуваш като хората. Не се занимавай, според мен. Сигурна ли си,че го обичаш? Ох, не знам... много е лесно да даваме акъли, но е друго, когато изживяваш нещо. Според мен му кажи "Знаеш ли какво, за мен ти беше много важен и специален, аз не съм детето, което бях, промених се, но ти ще си останеш същия... щом си обичаш приятелката и си щастлив с нея, бъди, но повече не ме търси!" Затвори тази страница от живота си и не се връщай повече там. Този човек няма какво да ти даде...

autumn_eyes
03-27-2013, 00:05
Значи човека ти просто използва наличния материал. Гледа да се пробва при която стане. Мислиш ли, че ако те харесваше щеше да каже, че не мжеш да се целуваш? Няма как да му харесваш, ако не му харесва физическия контакт с теб. Освен това нямаше да ви редува, на принципа тука има-тука нема.

qkohlape1
03-27-2013, 01:13
Значи... тръгва с теб, вижда,че не си лесна, оставя те и тръгва с друга, с която спи. Разделя се с нея, пак идва при теб, пак вижда,че си същата и няма да стане "работата" и пак се връща при бившата му, която му дава секс (не знам от къде знаеш), а за теб е говорил на приятелите си,че дори не се целуваш като хората. Не се занимавай, според мен. Сигурна ли си,че го обичаш? Ох, не знам... много е лесно да даваме акъли, но е друго, когато изживяваш нещо. Според мен му кажи "Знаеш ли какво, за мен ти беше много важен и специален, аз не съм детето, което бях, промених се, но ти ще си останеш същия... щом си обичаш приятелката и си щастлив с нея, бъди, но повече не ме търси!" Затвори тази страница от живота си и не се връщай повече там. Този човек няма какво да ти даде...

Не си я разбрала правилно . Тя е написала че иска тя да намери контакт с него понеже той сега се е разделил с тая ... няма да я цитирам :)

scandalousLady
03-27-2013, 09:39
Не ти трябва човек,който иска само секс.
Помисли си добре дали си заслужава да тичаш по такъв човек и да се тормозиш. Ако мислиш, че с теб е различно и наистина го обичаш, както твърдиш.. разберете се, излезте пак,поговорете си за това. Да иска секс е нормално, но ако ще му е само за това, а ти не си готова - няма смисъл. Каквото и да решиш - успех, дано в крайна сметка наистина да е различно с теб :).

Gabriella.Marinova.
03-27-2013, 10:04
Много благодаря за съветите и се надявам да постъпя правилно. :)

UniCoWN
03-27-2013, 13:14
Ей така някоя като каже, че обича някое момче, и то на какво отгоре - има няма една седмица ''ходене'', няколко несполучливи целувки, малко комплименти и мили думи от негова страна и на това отгоре те оставя, за да прави секс с друга, ей направо не знам какво ми става. Извинявай, че ти го казвам така, но помисли си - колкото и да го сърби, ако наистина те харесва, ще изчака малко, ще бъде до теб, ще ти покаже внимание и заинтересованост, а не като него - да те зарязва всеки път като му се до**е. След като първия път е видял, че се връщаш при него, след като те зареже, това му дава самочувствието, че те държи в ръцете си и оттук нататък може да си прави секс с други и да лъже теб, че го интересуваш.

balu4ka
03-27-2013, 13:16
Защо ли си мисля,че ти в съвитите няма да се вслушаш,а пак ще си правиш глупостите.Навила си си го на пръста,според мен.Не виждам какво самочувствие имаш при положение,че явно просто те иска само за едното ебане,което ти така или иначе не си му дала,затова и сега си без него.При положение,че ако се върне при теб,ще следва тема от рода:"Обичам го ,малка съм ,но се чудя дали да му пусна,за да го задържа?!"...или греша.Ползвай малкото си недоразвито сиво вещество ,запази си достойнстовото .Права си ,няма какво да му дадеш,а ако го направиш ти ще страдаш после.

Chacho
03-27-2013, 13:37
Няма да приказвам и аз за тоя, останалите обясниха вече.

И ти обаче не си цвете за мирисане.
Първо, оная била курва, щото спи с приятеля си. Логиката на 6. Важното е, че ще се напикаеш от злоба по нея, а никое момче не харесва злобни момичета и такова поведение е в пъти по-курвенско.
Второ, държиш една връзка да не е само секс, ама си мислиш, че ако можеш да си връткаш езичето в устата му по-правилно, значи всичко ще се нареди между вас. Колко по-повърхностни взаимоотношения от твоите?

Айде третото няма да го споменавам, че вземеш да го изтълкуваш грешно.

Злобата гледай да ти изчезне от главата, щото ще те захвърлят много пъти заради тва. А на несподелена любов можеш да се натъкнеш по-лесно отколкото на споделена. Трябва да се научиш да си кажеш, "край, приключи, ако продължа да се напъвам, само ще се унижа" и да си тръгнеш с достойнство. Ще преглътнеш, че не е станало с някой определен, ще си поносиш малко мъките, пък после ще срещнеш друг.

HakunaMatata
03-27-2013, 14:01
Ахахахахх... на 14 пък влюбена! Абе ей я да се стегнеш!! Ще ходиш след някой батко дето иска да те ш*ба и после да те зареже?!? Ах на къде отива света -_- Нека позная: въпросния батко да не е типичния подрастващ, който се прави на як; показва мускули и се перчи; който е разбрал как се прави с*кс на 15 и сега се мисли за гол майстор и играч? Единственото нещо, което имам да ти кажа, различно от другите е, че си уникално проста и трябва да разбереш, че няма смисъл да ходиш и да преследваш някой, който те иска, за да си поиграе за 30 секунди с теб и да свърши.

"Той се върна при бившата си приятелка с която е само заради ..мххх да." И ти какво? Ще си разтвориш краката, за да зарадваш "играча" (пхахахахах)? Не ги слушай тея, които те съветват да направиш така... ще бъде най-тъпата постъпка в живота ти и после ще съжаляваш!

Tsukuda_Hiroshi
03-27-2013, 14:21
С нея е само заради това, но с мен не. :) Демек използва я.

Да бе... и 1 мармот загЪва шоколада в станиол...
Какво искаш да имаш с това момче, след като те е срам да напишеш "секс"? Какво можеш да предложиш ти, дето онази "курва", както я наричаш да не може?? По-красива ли си? По-умна ли си?
Да, в една врЪзка не е важен САМО секса, но той сЪщо е доста важен. След като той вече го прави или ще иска да спи с теб и като му откажеш ще ти тегли майните, или няма да ти обЪрне много внимание, докато получава секса от друга. Ти за какво си му?
Няма да е лошо да почнеш поне да го целуваш и да се дЪржиш с него като с гадже, а не сЪученик.

katrinivanovaaa
03-27-2013, 17:59
ako naistina go obichash spi s nego i toi moje bi shte te zaobich nqma dr izhod skypa ti reshavash :P

Chacho
03-27-2013, 18:43
ako naistina go obichash spi s nego i toi moje bi shte te zaobich nqma dr izhod skypa ti reshavash :P

Ти пък кво си?

Gabriella.Marinova.
03-27-2013, 19:09
Ако нямате нищо смислено за казване , моля спестете си коментара. Не съм искала нещо кой знае какво ..просто искам съвет от по-опитни хора от мен ..Пък и не съм питала дали го обичам ..това си го знам само аз .Знаех си че ще има коментари от сорта „Че ти си малка , каквва любов на 14 години ..” и някви такива . Затова , моля без hate и опрекване . :)

Tsukuda_Hiroshi
03-27-2013, 19:34
Понеже се чувствам "засегнат" от горния пост: не те хейтвам, просто така виждам нещата. Няма начин да дадеш на момче това, което може да му даде някоя какичка(какичка спрямо теб), особено ако вЪпросната се чука, а ти не. Секса вЪрти света - приеми го.