PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!! Не знам какво да правя ...



Danielss
03-26-2013, 16:59
Аз съм момиче на 13 . Имам си гадже , и той е на 13 и ходим от 3 месеца и нещо . Преди 2 седмици всичко беше много хубаво , не се карахме , прегръщахме се целувахме се , нормални отношения за двойка . Казвахме си , че се обичаме и подобни . В началото на следващата седмица се оказа , че ходим , но той харесва друго момиче . В момента още сме заедно , но не знам какво да правя . Ако пробвам да поговоря с него и да го питам дали иска да късаме или нещо от сорта той ще каже , че не иска . Предполагам , не защото ме обича , а защото харесва нея , но тя не отвръща на чувствата му . Последните дни пак се държа мило и се прегръщахме и тем подобни . Но той още я харесва и не знам дали го прави само защото не иска да скъсаме и да е сам или защото харесва поне още малко и мен ... Не знам какво да правя , как да говоря с него и да реша нещата . Ако харесва нея няма смисъл да ходим и трябва да скъсаме , но аз не съм сигурна дали харесва нея , но обича мен или нещо от сорта или просто не иска да е сам . Ако скъсам с него сама ще се прецакам ... Какво да правя ?

marin4itu
03-26-2013, 19:52
Ти от къде разбра, че той харесва някакво друго момиче?

Dark_Heartbreaker
03-26-2013, 20:04
Той ли ти заяви, че харесва другото момиче или си чула от някъде другаде (по-вероятно)? Потвърдил ли е това като истина, показал ли го е с нещо? Като казваш "Трябва да скъсаме" ми звучи сякаш това е някакво неотменимо задължение. Не го питай дали иска да скъсате, а го питай за истината. Ако ти признае, че харесва друга (малко вероятно), просто слагате край на отношенията си. И не, няма да си "прецакана", ще оживееш и без гадже.... Ако това не е истина, съветът ми е да престанеш да слушаш завистливите клюкари. Ако случайно "подочуеш" някой слух, отиваш и говориш с него. Нямате проблем с прегръдките и целувките, няма да имате проблем и с говоренето.

iveetyy
03-26-2013, 20:05
Ако не е фейк темата . .
Първо той е на 13 - и сам не знае коя харесва..
Второ защо да се прецакаш ако го скъсаш след като не иска да е с теб?

Danielss
03-26-2013, 20:08
На мен сам не иска да ми признае , че я харесва . Но то е явно . Едно , че сам в аск.фм си призна , второ , че в аска на въпросното момиче има въпроси само дали тя го харесва , как той я харесва , и е явно , че въпросите ги е задал той . Защо да съм прецакана , ами защото не мога да съм сигурна дали не ме харесва повече или има някаква надежда ...

SHPAIdURmeN
03-26-2013, 20:17
Защо в теен-а няма (facepalm) емотикона.

Amore-Mio*
03-26-2013, 20:59
Като знаеш, че харесва друга - какво правиш още с него?

Много сте ми интересни.
Малки сте, не сте наясно с нещата, не сте готова за връзка, обаче имат тримесечни връзки и вече се обичат, като че ли кой знае какво толкова сте преживяли заедно.

Magnolia13
03-26-2013, 22:46
Ти луда ли си? Или ще си единствена в списъка или по-добре да те няма. Ти се притесняваш да го оставиш? Нали ти е ясно, че онази ако му беше казала "харесвам те" нямаше да го видиш повече. Зарежи го този пич. Толкова си малка, ще си намериш някой на когото ще си му достатъчна!!

minchorna
03-27-2013, 07:10
На мен сам не иска да ми признае , че я харесва . Но то е явно . Едно , че сам в аск.фм си призна , второ , че в аска на въпросното момиче има въпроси само дали тя го харесва , как той я харесва , и е явно , че въпросите ги е задал той . Защо да съм прецакана , ами защото не мога да съм сигурна дали не ме харесва повече или има някаква надежда ...

http://media.tumblr.com/8fe5b6b50e695b954566c2c32cd53488/tumblr_inline_mjs916gDot1qz4rgp.gif
Момиче,говори с него.Остави ги тия сайтове и т.н.Доколкото знам там не се ли пишеха въпросите анонимно ? Как може да знаеш,че е той освен ако не се е регнал ?

Danielss
03-27-2013, 07:30
То вече стана със сигурност ясно , че я харесва . Просто не къса с мен , защото тя не му отвръща . Решено е , че трябва да скъсаме . Сега въпроса е как . Звучи тъпо за 13 годишно момиче да има такива проблеми , не ме нападайте , но така стана ... Сега трябва да скъсам с него , но не знам как . На съобщение ще е прекалено грубо предполагам ... На живо ако му кажа , че късаме той просто ще почне да се държи толкова грубо с мен от сега нататък ...

Chacho
03-27-2013, 07:57
На живо. Той, ако ще се държи грубо, ще се държи така или иначе. Ти обаче скъсай както си му е реда, да ти е чиста съвестта, и да не му даваш повод да се отнася с теб така. Пък ако няма повод и го прави, ще си се покаже жалкарството му.

Danielss
03-27-2013, 08:18
Мерси много :) .

Dark_Heartbreaker
03-27-2013, 08:44
http://media.tumblr.com/8fe5b6b50e695b954566c2c32cd53488/tumblr_inline_mjs916gDot1qz4rgp.gif
Момиче,говори с него.Остави ги тия сайтове и т.н.Доколкото знам там не се ли пишеха въпросите анонимно ? Как може да знаеш,че е той освен ако не се е регнал ?

+1
Ако пък вече си толкова сигурна, късайте, то се е видяло. Момчето явно не знае коя от всички да хареса и върви от цвят на цвят. Някой ден ще му дойде повече, пък дано се осъзнае :D