PDA

View Full Version : :)))



baby_baby
03-26-2013, 17:49
Здравейте значи ходих с едно момче преди но скъсахме и вчера ми звани един номер и ми казва да отида на едно място аз отивам ,и идва един приятел гаджето му бившия ми и още 2 момчета и един приятел ми каза че бившия ми ми е званел и бившия ми почна да ме пита кво права абе общи работи. Обаче нестана дума да се събираме аз искам много да съм пак с него мисля постоянно за него кажете ми какво да правя и дали той има интерес към мен и може ли пак станем гаджета? (извинявам се за правописа но го написах на бързо защото не съм в нас )

weezy.
03-26-2013, 18:11
Нищо не разбрах ...

li0n
03-26-2013, 18:16
Лапешки истории.

HollyGolightly
03-26-2013, 19:50
Като чета как обясняваш, нищо чудно, че не е попитал теб, а приятелят ти как си :? Бива ли такова нещо?

fenastz
03-26-2013, 20:30
Ами като начало кажи на бившия си да каже на приятеля ти, че ти си казала да му бъде казано, че ти си му казала, без да се налага той да казва, но в никой случай да не казва, че ти си му казала.

Amore-Mio*
03-26-2013, 20:39
Евала, цялата история успя да я побереш в цяло изречение.

Та, какво искаш от нас?
Лапета сте, малки сте, явно и изобщо не сте наясно, че ако искате нещо - трябва да действате, не да карате някой да пита вместо вас другия дали е добре, какво правиш и така нататък.

weezy.
03-26-2013, 21:20
Евала, цялата история успя да я побереш в цяло изречение.


:D

Magnolia13
03-26-2013, 22:42
Нормално е да ти се обади, да се видите и т.н., а той си е накарал приятелчето, при което ти е говорил за съвсем различни неща от вашата връзка. Няма как да знам какво е искал да направи. Аз ако искам да се събера с гаджето си, ще му звънна да се видим и ще му призная чувствата си и идеята си. Няма да накарам приятелката ми да го викне и аз да изскоча там и да се правя на две и половина. Детска работа... ти и ти... да не си някакво кученце? Звънне ти непознат и отиваш и после ти се прави на чукнат... зарежи я тая работа!

Tsukuda_Hiroshi
03-27-2013, 14:41
Ако ти звЪннат и ти кажат да отидеш в 3 през нощта в подлезите на Централна - дали ще го направиш? Извинявай, че май ще те налея, ама ти си голяма идиотка! Не знаеш кой ти звЪни, какво те чака и кой е там, но отиваш! Едва ли дори си казала на някого кЪде отиваш...
Така - следващият пЪт, когато "тайнствения" глас почне да ти звЪни, пЪрво питай кой е. А като зЕмеш, че отидеш и видиш, че е бившия ти - питай го: "Искаш ли да ходим пак, че ми звЪниш или си губя времето като ти тЪрча по гласа??"

Josefinne
03-27-2013, 15:01
Може пък бившия ти да иска да те уреди с някой от своите приятели и да извършили "оглед" :D Или пък да е решил, че много те обича, или пък да иска да спи с теб. Абе, от къде да знаем, да не сме кабелно медиумно шоу?