PDA

View Full Version : първия път



katetohita
03-26-2013, 18:32
Здравей те :) Първо не знам дали темата е за тук, но аз да питам. Значи с приятеля ми искаме да го направим, но на мен ми е за първи път. В събота аз ще оставам да спа в тях и мислим тогава да го направим,но проблема е че аз ще съм в цикъл последен ден. Той е ок с това, но на мен една приятелка ми каза че не е хубаво защото каналите са ти по-отворени и може да се скъса нещо и да хванеш някаква болест... Та въпроса ми е да го направа или не ?

anonymous708973
03-26-2013, 18:57
защото каналите са ти по-отворени и може да се скъса нещо и да хванеш някаква болест...

М-о-л-я?! О.о Какво е това обяснение, бе?!
Прави си секс, не забравяйте гумата и лубрикант. (задължително лубрикант, защото бебешкото олио разгражда латекса на презерватива).

TheBobqk
03-26-2013, 18:59
Няма значение дали си в цикъл или не, за да правиш секс. Още повече, че ти е последен ден, а приятеля ти е окей с това. Не виждам място за притеснения, а и ако използвате презервативи няма опастност да се заразиш от нещо.
Не схванах какво може да се скъса?

DragonLady
03-26-2013, 19:35
Няма значение дали си в цикъл или не, за да правиш секс. Още повече, че ти е последен ден, а приятеля ти е окей с това. Не виждам място за притеснения, а и ако използвате презервативи няма опастност да се заразиш от нещо.
Не схванах какво може да се скъса?

И аз съм на това мнение. Вземате си презервативи и лубрикант, и сте вие :)

katetohita
03-26-2013, 19:42
мерси мацки :)

Amore-Mio*
03-26-2013, 20:50
Само не мога да разбера защо планувате нещата, вместо да се оставите в ритъма на живота и нещата просто да се случат спонтанно?

Иначе няма никакъв проблем, особено пък когато ще си последен ден.
Щом момчето е съгласно - няма от какво да се притесняваш. Отпускаш се максимално и се отдаваш на момента. Не забравяйте презервативите, обаче!

MarkKnight
03-26-2013, 21:21
ахуьухахуахухуа след 8 часа и 43 минути и 34 секунди мисля да правя секс... болни сте хора

тва за каналите не го разбрах и аз

Djara
03-27-2013, 07:03
Само не мога да разбера защо планувате нещата, вместо да се оставите в ритъма на живота и нещата просто да се случат спонтанно?

Сигурно защото и е първияТ път, какво толкова учудващо има :)

sToyAncHo
03-27-2013, 09:05
Въпроса й е дали да го направи и има ли опасност от нещо, а не как ви звучи това, че са си планирали сефтето. омг.. ;х

anonymous708973
03-27-2013, 11:04
Е, планирането си е супернормално за първи път. За тях е сууууперголяма работа да спинкат на едно място, естествено си е да го обмислят.

Wednesday666
03-27-2013, 13:07
Кажи на "компетентната" ти приятелка да се образова, че иначе нейните канали ще се запушат от тъпотия.

Пазете се, задължително презервативи, хубаво е и лубрикант да има, защото все пак ти е за първи път.
И да, защо да не го направите, нищо лошо няма в това.

helpEV
03-27-2013, 19:25
- Хайде !
- Какво ?
- Е как какво .. не помниш ли ? Нали се разбрахме да ме ебеш ?
- Е стана ли 20:34 ?

Съжалявам.. просто е адски глупаво цялото това нещо с плануването.
Иначе не, няма нищо да се къса.

Daniie
03-28-2013, 06:21
ии според мен тва с плануването е достаа зле.. като ще ходиш у тях отивай и се отдай на момента то всичко ще се случи без да разбереш а също жена в цикъл се възбужда по лесно :Д

Djara
03-28-2013, 08:39
Ох, като вземете да си повярвате всички, че сте адски спонтанни и мн напред, мн сте отпуснати и всичко ви е ок, свършвате всеки път, че и по 3-4 пъти и скуърта е помежду другото - баси. Пита се нещо конкретно по темата, толкова ли да не можете да се придържате??
Много си е в ред на нещата да планува, да си помисли, да се подготви. Пита нещо елементарно и веднага терен да блеснете. Ако иска и аларма на телефона ще си навие кога да си вдига краката. Ясно е, че не остава да спи всеки ден в приятеля си и че няма да го направи в парка засега.

helpEV
03-28-2013, 19:10
А я кажи коя част от твоя отговор беше по темата ?

CrazyLittleThing
03-28-2013, 19:22
Не схванах какво може да се скъса?
Девствената й ципа :D

Иначе по темата - казаха ти и преди мен че няма проблем да го правиш докато си в цикъл, стига той да е ок с това и ти да не се превиваш от болки в корема.

Djara
03-28-2013, 19:50
[QUOTE=helpEV;10648494]А я кажи коя част от твоя отговор беше по темата ?[/QUOTE

Когато подобен на моя отговор е даден не виждам смисъл да повтарям.

Но пък сте адски тварещи да се пънете на всеки, който няма вашия опит и ви попита за елементарни неща. 5 поста по ред вдявате акъл като част от анонимната виртуална глутницата - тон за песен и хор.

TheBobqk
03-28-2013, 22:45
Девствената й ципа :D


"Той е ок с това, но на мен една приятелка ми каза че не е хубаво защото каналите са ти по-отворени и може да се скъса нещо и да хванеш някаква болест." Идея си нямам как се превежда това изречение.

chushkopek
03-28-2013, 23:15
Вие сериозно ли я нападае за дето планува 1-вия си път? Не виждам нищо лошо в това.

Tsukuda_Hiroshi
03-29-2013, 05:51
Представям си разговора с приятелки след време:
-КрЪв имаше ли?
-Много ясно! Бях в цикЪл!!!

dynamit
04-01-2013, 03:27
Аве правете,какво ви пука. Давайте докат сте млади.

lulutka
05-16-2013, 19:37
Hey i az imam vupros :) Dnes s priqtelqt mi se opitahme da go napravim. I dvamata bqhme vuzbudeni, no ne se poluchi... Opitahme, no chlena ne uspq da vleze.. Bihte li mi dali nqkakvi suveti?

scioquoniamsuccedere
05-16-2013, 19:48
Hey i az imam vupros :) Dnes s priqtelqt mi se opitahme da go napravim. I dvamata bqhme vuzbudeni, no ne se poluchi... Opitahme, no chlena ne uspq da vleze.. Bihte li mi dali nqkakvi suveti?
ЛУБРИКАНТ! :)

scioquoniamsuccedere
05-16-2013, 19:51
Аз съм чувала, че когато си в цикъл и правиш секс кръвта се бута на вътре и може да стане инфекция, но все пак ти е последнен ден ... и спокойно нищо няма да се скъса и да се разболееш :D Успех :)

BAN.ili.NE
05-16-2013, 19:54
Някой от вас дали знае сайта, в който некви тролове ли са нз кво са пишат, че са правили секс с майките им, ебал ги е дедо им нещо подобно. На мен фр ми го даде сайта преди 1 2г сиг, а и сега се сетих за него. НЕКОЙ АКО ЗНАЕ ДА ГО КАЖЕ, ЧЕ СИ НЯМАМ НИКВА ПРЕДСТАВА КАК МОЖЕ ДА Е. Ей ся видех дали фр е онлине ама не е... да ако може да отговорите колкото се може по бързо, защото ще го питам утре, но може и да не знае та ми кажете ако някой от вас знае...

И ако може някой да отговори до 7мин...Писах и в друга тема и затова спирам със спама до тук. Това ще е последна тема ако незнаете...