PDA

View Full Version : Инфекция



shugababe112
03-26-2013, 18:51
Ще започна всичко от начало,за да придобиете по-ясна представа и надявам се,някой да може да ми помогне.Преди известно време започнах да се виждам с един мъж,в началото го правихме с презерватив,но с напредване на връзката ни си направихме и двамата тестове за болести,и на двама ни всичко беше отрицателно,и захвърлихме презервативите.Поне месец правихме необезопасен секс,след което го направихме веднъж на пясъка,не сам се опирала принципно до нищо,и ми се появи някакво странно течение с неприятна миризма.Чух се с гениколога ми,но той каза,че предполага какво ми има и направо ми каза да си взема Флажил.Поставих си 12те глобула,приятеля ми изпи нужните хапчета и мислех,че всичко се е оправило,но не.Отново се появи,отидох при друг гениколог,взе ми секрет,пусна ми изследвания,след което ми предписа хапчета и нови 12 глобули.Завърших и това лечение,уж всичко беше отшумяло и ето,че днес отново се появи.Не знам вече какво да правя...само да уточня,че откакто се появи за пръв път течението,не сме правили необезопасен секс.

li0n
03-26-2013, 18:56
Спрете да правите секс за известно време, смени гинеколога, не знам какво да ти кажа.

FuCKkK13
03-26-2013, 19:15
отново при гинеколог - при тоя,който до сега те е лекувал щото така знае какво ти е било предписвано и т.н. .. най вероятно просто инфекцията е по-упорита

shugababe112
03-26-2013, 19:31
Много се притеснявам... :(

FuCKkK13
03-26-2013, 19:38
според мен просто е по упорита инфекция.. не всичко минава с едни хапчета примерно.. а и ако не си отишла на време

SyllaBear
03-26-2013, 19:41
Забрави за секс със и без презарватив за 1,2 месеца и прави каквото ти каже Гинеколога ! Получава се пинк-понг ефект .. пази кръста носи боди прави топли бани ..Това е от мен..

Djara
03-26-2013, 20:14
И искай антибиограма винаги преди да ти изписват антибиотици. В този омагьосан кръг кой ли не е влизал :(

draid
03-27-2013, 11:25
Ама като ти пуска изследвания и ти предписва хапчета, поинтересувай се какво е излязло на тия изследвания. Да не говорим, че обикновено след лечението е хубаво да се пусне пак изследване за да се види дали всичко е ок. Какви са тия лекари, дето изписват лечения по телефона на база : "Предполагам какво ти е "

Amore-Mio*
03-27-2013, 13:54
Пусни си пак изследвания.

Violenza
03-27-2013, 15:21
Е колко пъти ти изписват Флажила, като явно нещо не е наред... Сериозните инфекции се лекуват и локално, и с антибиотици. И е важно какво показват изследванията, всеки път едно и също ли излиза?
Според мен търси мнение от 3ти доктор.

cyclops
03-27-2013, 19:18
Някои инфекции са доста упорити и им трябва време. Може и пак да се появи. Всъщност какво показаха изследванията, че не разбрах?