PDA

View Full Version : Любовни дилеми, теории енд уат нот...



БожиятАгнец
03-26-2013, 19:43
And I'm all screwed up
But I feel all right.
Sinking deeper all the time
Inside a hole deep in my mind.
But I love you, I love you...
More than life...

В тази тема ще обсъждаме любовта и всичко около нея.
Краят, сълзи и раздели....Начало и събирания...Изневери и лъжи...Срам и вина...Красота и романтика....Всичко. Тъжно или прекрасно - тук.

TrollFaace
03-26-2013, 19:44
Пиша 1вия коментар

Wax
03-27-2013, 15:40
А аз последния :/

/thread

vankovvv
03-27-2013, 15:56
http://youtu.be/qex0OjXolzc

KadifWerewolf
03-27-2013, 18:22
Любов.. бях влюбен веднъж. Нямаше изневери, лъжи, само малко караници и сдърпвания, които завършваха приятно... Абе, яко е. Бих повторил

БожиятАгнец
03-27-2013, 22:40
А аз последния :/

/thread

http://i.imgur.com/q0bFTWg.jpg

Нали?

Но е все едно. Просто исках да имаме нещо хубаво. :/

RagioL
03-28-2013, 08:56
http://files.sharenator.com/funny_gifs_do_the_robot-s320x240-246640.gif

Mary_Jane_69
03-28-2013, 16:42
Скапано е. Не, имам впредвид скапан е резултата, тва е като да запалиш свещ, в началото гори ярко, красива е, дарява ти топлина, но започва да изгаря сама по себе си, или в резултат на други външни влияния и ти остава споменът, че е горяла тъй ярко. спомена за топлотата, с която си сгряваше ръцете и красивия игрив пламък, който се отразяваше в очите ти. но свеща е вече изгоряла, останало е прогорен фитил, аромат на барут и разтопен восък. няма вечни неща, но хубаво е понякога да вярваш, в това което го няма. само и само за да си оцветиш живота, нищо че знаеш много добре какво се случва в края на всяка приказка.

vankovvv
03-28-2013, 16:55
Скапано е. Не, имам впредвид скапан е резултата, тва е като да запалиш свещ, в началото гори ярко, красива е, дарява ти топлина, но започва да изгаря сама по себе си, или в резултат на други външни влияния и ти остава споменът, че е горяла тъй ярко. спомена за топлотата, с която си сгряваше ръцете и красивия игрив пламък, който се отразяваше в очите ти. но свеща е вече изгоряла, останало е прогорен фитил, аромат на барут и разтопен восък. няма вечни неща, но хубаво е понякога да вярваш, в това което го няма. само и само за да си оцветиш живота, нищо че знаеш много добре какво се случва в края на всяка приказка.
Ебахти ташака садна ме

Mary_Jane_69
03-28-2013, 16:58
щото аз съм садната, та затва...

feikk
03-28-2013, 19:01
Някой щастлив да пише, че да се порадвам на другите поне. :))))

БожиятАгнец
03-29-2013, 10:05
Повече от всичко имам нужда от приятелска любов.
Но не съм достойна. Или аз закъснях, или времето бързаше...
Всички са толкова далеч...По един или друг начин.
Дори и аз съм далеч от себе си - аз, най-добрият си приятел...И най-лошият си враг.
Искам да се освободя. Тези желания...Любовните...Те не са истински. Когато проникнеш дълбоко в себе си и бавно, и мъчително убиеш всичко там...Тогава се раждаш отново. Чист. Неопетнен. Тогава си над всичко, можеш да преживееш всичко, тогава си над себе си. Повече от себе си. Тогава не си достоен - повече си, надминал си.
Тогава нямаш нужда. Нямаш нужда от нищо. И точно, когато любовта не ти е нужна можеш да я изживееш истински, тя е истинска....Ти си истински.
Имам още толкова още да вървя...А дори не знам къде трябва да стигна.

Колко още трябва да се унищожа и да унищожавам, за да се срутят основите ми, и да ги изгаря отново?

TheNormalGuy
03-29-2013, 10:46
Аз нямам какво да кажа за любовта, аз само не споделена любов знам какво е.
http://25.media.tumblr.com/660a674e1f8e69f87e809e7c50322053/tumblr_mi1mxaDUUH1rqfhi2o1_400.gif

Pedigree
03-29-2013, 12:03
Връзката ми не ми се коментира в момента, а и някак не съм в любовно настроение днес. Постът ми е свързан по-скоро с приятелската зона.
Имам нужда от жена. Жена до мен - не просто приятелка, а и сродна душа. Проблемът с общуването ми с жени си е от край време, никога не съм се разбирала с тях, но не съм се натъжавала от този факт, не съм държала, все още не държа да е така. Броят се на едната ми ръка жените, с които съм имала отношения, приемала съм ги като близки. В момента обаче нямам жена до себе си, а имам нужда, въпреки че имам приятели момчета, с които ми е много приятно.
Както казах по-горе, имам нужда от жена, която не е глупава, дори напротив, ще ме впечатли с интелекта си, различно устроеният си мозък, с когото малко жени, както и малко хора могат да се похвалят. Тя трябва да умее да ме разсмива, да знае как да се забавлява, да бъде разкрепостена, да бъде емоционална, да бъде ценител на хиляди неща, да умее да ме оборва подобаващо, да е прекрасна.
Нямам я в момента, липсва ми, но няма да променя критериите си, знам, че Тя съществува. 8-)

NaOH
03-29-2013, 12:31
http://i.imgur.com/H9vEK.jpg

БожиятАгнец
03-29-2013, 20:38
Ами ти щом мина на страната на злото, е редно да си търсиш, квото търсиш, там.
А пък не знам всъщност, то може да е заложено в теб по рождение.

Сега кажи "Люк, аз съм баща ти".
Това обяснява защо постоянно казваш, че баща ми е никой.

/Люк Скайуокър ми беше любим псевдоним преди. 8-)/

БожиятАгнец
03-29-2013, 20:39
Глобале, прие ли джедайството за религия вече? Щото масоните скоро ще започнат да те издирват...

БожиятАгнец
03-29-2013, 23:35
Не е и нужно да бъдеш религиозен, за да оцениш, че това, което върши групичката на оня екстремист е зло.

Масоните ли?

БожиятАгнец
03-31-2013, 05:17
Не, ти колко екстремисти познаваш?

300.

TheNormalGuy
03-31-2013, 08:45
Т'ва глобъла е много долно и досадно същество.
http://www.reactiongifs.us/wp-content/uploads/2013/03/kill_it_with_fire.gif

Wax
03-31-2013, 19:21
демн

БожиятАгнец
04-01-2013, 06:22
Така си мислиш. Изброй ги и ще видиш, че е само един.

-Аз
-Ти
-Мама
-Баба
-Оня
-Тоя
-Оная
-Тоя, бе
-Жоро
-Пенка
-Ал Кайда
-Тоя в ляво
-Масоните
-Евреите
-Бебетата
-Котките
-Некрофилите
-Хипарите
-Хората от НДК
-Ушеф
-Хората от подлеза на Софийския
-Портокалите
-Плодчетата
-Том и Джери
-Хитлер
-Нов Български
-Дечо от квартала
-Травеститите
-Гугутките
-Вампирите
-Производителите на боб
-Сирьеееене
-Наркоманите
-Щрудел
-Спайди
-le 9gag army lоlol :/
-Анелия
-Илко
-Зоофилите

Да продължавам ли?

Wax
04-01-2013, 06:58
-Аз

-Жоро
-Пенка
-Ал Кайда
-Масоните
-Евреите
-Ушеф
-Хитлер
-Сирьеееене
-Наркоманите
-Щрудел
-Анелия
-Илко


Да продължавам ли?

да добавя и мачока, господ, педала до мене, лявата ръка на yakuza, и хората в шахтите

RagioL
04-01-2013, 06:59
Защо масоните да са екстремисти?

RagioL
04-01-2013, 07:01
господ

Кой от всички божества?

Wax
04-02-2013, 06:17
Кой от всички божества?

Fgt.
Не съм фен на аллах или другите геичета