PDA

View Full Version : Някой гледа ли шоуто на Слави?



ShtrudeL
03-26-2013, 20:09
аз съм така ---> : |

ShtrudeL
03-26-2013, 20:10
имам чувството, че ще ми се пръснат вътрешностите от напрежение..

102
03-26-2013, 20:11
За кво става въпрос...?

ShtrudeL
03-26-2013, 20:14
; (

BlackWings
03-26-2013, 20:17
Какво стана сега го пуснах?
Изтървах.
Резюме? Моля?

TrollFaace
03-26-2013, 20:18
Всички ще ходим по къси ръкави и ще подаряваме гребени на Слави

ShtrudeL
03-26-2013, 20:22
; ((((((

ShtrudeL
03-26-2013, 20:27
Какво стана сега го пуснах?
Изтървах.
Резюме? Моля?

Пуснаха едно видео.. бая дълго, в което един човек говореше най-общо казано за това, че иска справедливост.. и.. в знак на протест накрая си отряза пръста.. ; (
Преди да пуснат видеото, Слави каза, че ще покажат как човек си реже пръста и си представих някакъв ненормалник, а човека се изразяваше много добре и изобщо нямаше вид на психично болен..
ужас.. ; ( И после всичко, което казаха тези от екипа на Слави.. ; (

Ако трябва да се абстрахирам от случилото се, бих казала, че тоя човек не е наред и че това изобщо не го прави герой... защото спомена и онези, които се замозапалиха.. но всичко това е ТОЛКОВА тъжно.. ; (
Не знам кой от колегите на Слави каза: "Вие спомняте ли си някога хората да са извършвали такива неща в знак на протест?!" или нещо такова..
Тъжно е.. ; (

BlackWings
03-26-2013, 20:29
0_0
Не съм в състояние да разсъждавам по този въпрос.

minchorna
03-26-2013, 20:31
http://poligraff.net/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%8F/%D0%91%D1%83%D1%80%D0%B3%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B8%D 1%8F%D1%82-%D0%B1%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B5%D1%81%D0%BC%D0%B5%D 0%BD-%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE-%D0%97%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BE%D0%B2-%D1%81%D0%B8-%D0%BE%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D1%8A%D1%81%D1%82%D0%B0-%D0%B2-%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BA-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82/14530

ShtrudeL
03-26-2013, 20:36
: |

102
03-26-2013, 20:38
ХАхахахахахах! =). В знак на протест.... искал справедливост... ква справедливост бе, ебати.... Вече на секи идиот му се дава поле за изява.....

ShtrudeL
03-26-2013, 20:41
ХАхахахахахах! =). В знак на протест.... искал справедливост... ква справедливост бе, ебати.... Вече на секи идиот му се дава поле за изява.....

Много си зле.

minchorna
03-26-2013, 20:42
Много си зле.

Остави го,не си струва.

BlackWings
03-26-2013, 20:42
ShtrudeL , дай му поле за изява ;)

nqmaznacheniee
03-26-2013, 20:45
Предлагам да продължи протеста и да реже следващия 8-)

102
03-26-2013, 20:45
Седни и се замисли за момент, дали ти би направил/а такова нещо... смяташ ли се за Нормален човек... приветстваш ли постъпката му като правилна. Някой накарал ли го е да го направи или той сам го е решил.... ако сам го е решил... отново.. тва постъпка на Нормален човек ли е...? Отрязване на 1 пръст ли е мерилото за тва колко си дал за няква дадена Кауза.

Oy7ofCon7roL
03-26-2013, 20:50
Вие спомняте ли си някога хората да са извършвали такива неща в знак на протест?!" или нещо такова..


Не тва е най-лошото, най-лошото е това, че много голяма част от хората дори не разбират какво се случва в Бг

ShtrudeL
03-26-2013, 20:57
Седни и се замисли за момент, дали ти би направил/а такова нещо... смяташ ли се за Нормален човек... приветстваш ли постъпката му като правилна. Някой накарал ли го е да го направи или той сам го е решил.... ако сам го е решил... отново.. тва постъпка на Нормален човек ли е...? Отрязване на 1 пръст ли е мерилото за тва колко си дал за няква дадена Кауза.

Ама и аз не мисля, че е нещо нормално и точно за това, че не е нещо нормално, е тъжно, че се случват такива работи..
Защо хората трябва да си промиват мозъците? Ами ако утре всеки реши да протестира по тоя начин? Ужасно тъжно е да виждаш на къде отива света.. на къде отиват хората..

Направо ми се плаче като гледам как възрастни хора се блъскат, за да си вземат мляко, намалено с 10ст, или как се бутат в градския транспорт, за да 'си хванат' място, или пък как са готови да си счупят главите, защото при 'катастрофа' (чукване), единия шофьор е одраскал/пукнал фара на другия (била съм свидетел)..
Плаче ми се като виждам просещи хора по улицата, или да слушам как някое съвсем нормално семейство едва се издържа..
Веднъж се разхождах по центъра и видях човек, облечен в бяла... пелерина.. т.е.. правеше се на статуя и държеше цвете, а пред него имаше кошничка за пари.. честно, насълзиха ми се очите, подминах го и 10 крачки след това се върнах да му пусна левче, а той ми се усмихна и ми пожела приятен ден.. Целия беше в бяло и кой знае под всичката боя, с която се беше намацал какъв човек стои и какво го кара да стигне до там, че да стои вкаменен на сред центъра с кошничка пред краката с часове..
Тъжно е.

102
03-26-2013, 21:12
Тъжно е, че някви ненормалници си правят ненормалните неща и това го дават по национална телевизия...? Наистина си е тъжно, но за теб и мен. Ти си няква изстрадала душа, кефиш ме. Айде и ти да си със 100 лева пенсия, дали няма да се блъскаш за айрянче..., а това за бутането... Хахах.... едни ги бутат, други бутат.... знаем за монетата и нейните страни.. =)
И тва, че си дал/а 1 лев на някъв си случайник те прави възвишен човек ли..? Хаха, смях... що не го покани да пренощува у вас.

Uzerneim
03-26-2013, 21:20
Ето ви 2 крайности. Щрудел, която умее да мисли задълбочено, но и депресирано и 102, който е твърд, но и прост.
И двамата са слабохарактерни.
П.Т. Този човек се говори, че бил адвокат на мафията. Може да има добър мотив примерно да са го заплашили, че ако не си отреже пръста ще му отрежат ръката.
Но пък думите му изглеждат искренни, както и очите му. Може би има право, но нека не сме наивни.
А пък може и да е луд.
Не знам наистина, толкова много теории плъзнаха а нямам време за подобни работи сега.

Oy7ofCon7roL
03-26-2013, 21:24
Щрудел, която умее да мисли задълбочено

ти ме разстреля с тва твърдение :shock:

102
03-26-2013, 21:28
Радвам се, че има на кво още да се посмея в тая тема.. ХАхах... Чичко Фройд, ще ми кажеш ли и къв цвят са ми чорапите или си твърде зает да разнищваш конспирации по искрените очи на хората и по това, че "..този човек се говори.."

ShtrudeL
03-27-2013, 03:52
Тъжно е, че някви ненормалници си правят ненормалните неща и това го дават по национална телевизия...? Наистина си е тъжно, но за теб и мен. Ти си няква изстрадала душа, кефиш ме. Айде и ти да си със 100 лева пенсия, дали няма да се блъскаш за айрянче..., а това за бутането... Хахах.... едни ги бутат, други бутат.... знаем за монетата и нейните страни.. =)
И тва, че си дал/а 1 лев на някъв си случайник те прави възвишен човек ли..? Хаха, смях... що не го покани да пренощува у вас.

Ти наблягаш и виждаш само левчето, така ли? За какво си говорим тогава?



Uzerneim, всъщност съм ужасно позитивен човек.

embraceme
03-27-2013, 12:53
И на мен ми е гадно като гледам как при -5 градуса ,някои стои на центъра в Пловдив и свири на инструмент,но какво да се прави ..България.

ShtrudeL
03-27-2013, 13:06
Ivo Siromahov (поста му от фейсбук и всъщност това, което каза вчера)


На тази територия от доста време съществуват две Българии.
В едната България живеят 95 процента от българите. Това са нормални хора, които всеки ден са на ръба на оцеляването. Хора, които искат прости неща - да има справедливост, да не бъдат мачкани, да могат нормално да отгледат и изучат децата си.
В другата България живеят депутатите, министрите, мутрите, хората облечени във административна, съдебна или полицейска власт. Тези хора всеки ден ни казват: вие сте роби, вие нямате значение, вие трябва само да си плащате данъците и сметките и да си мълчите. Нямате никакви права.
Ивайло Зартов си отряза пръста, защото от години търси справедливост.
Обърна ли му някой внимание?
Разбрахте ли изобщо какъв е проблемът му?
Поговорихте ли с него?
Поговорихте ли с Пламен Горанов?
Разбрахте ли защо се палят хората?
Чухте ли какво ви казват хората, които мизерията прогони на улицата?
Питали ли сте се някога как живеят с двеста лева на месец семейства с две деца?
Интересували ли сте се как един учител си плаща сметката за тока, която е по-висока от месечната му заплата?
Вълнува ли ви как оцеляват сираците, хората с увреждания, болните от рак?
Или през стъклата на държавните мерцедеси тези неща не се виждат?
И какво ще кажете на хората сега? Гласувайте за нас, продължавайте да ни плащате заплатите, докато ликвидираме и последния българин...
Вие, които толкова години си прехвърляте един на друг властта като топка за тенис, направихте така, че за много хора смъртта да е по-привлекателна от живота.
Проклети да сте!

psychopath
03-28-2013, 01:41
Не, супер изчерпано е, а слави трифонов е най-противния човек на планетата (да пукне)!

yakuza_
03-28-2013, 07:20
Отдавна не го гледам тая подлога, егото му е мега голямо, ама главата му е същата хралупа.

kolegata88
03-28-2013, 07:36
Вчера за сефте гледах танцувалното състезание в предаването и ми направи впечатление че участват Метин и Мирослав,двама участници от "Танцувай с мен".Може и повече да са били аз само тия видях.Слави нов бардак не се прави със стари к*рви,по добре се замисли за оттегляне,изчерпан си от всекъде.