PDA

View Full Version : България - Дания



LovEsIckk
03-26-2013, 21:22
До като се вълнувате от някакъв, който си реже пръста и позьора Слави се възползва от това да си вдигне рейтинга, по телевизията майка излъчваха важен мач от квалификациите за световното между България и Дания.
1:1
Нашите момчета се бориха много, Манолев отново вкара гол, а турския съдия подпря датчаните и отсъди дузпа в тяхна полза, при положение, че датския футболист имаше игра с ръка.
Както и да е. Яд ме е много, кофти късмет.. Ако не беше тая дузпа, щяхме да си тръгнем с победата,точките и първото място в групата ни за квалификациите.

TrollFaace
03-26-2013, 21:23
Как така не са ни били ... да не повярваш направо

LovEsIckk
03-26-2013, 21:27
Ти остави, ами щяхме ние да ги бием, ако не беше анадолското съдийче.
Пф........ Много набрах.

minchorna
03-26-2013, 21:29
Телевизията майка,която излъчва новини на турски,мхм.

Oy7ofCon7roL
03-26-2013, 21:32
Добре играхме аз съм доволен трябваше да бием

nqmaznacheniee
03-26-2013, 21:35
Глупости и без дузпата щяха да си ни изравнят. Вярно е че играхме много добре, но защитата правеше трагични грешки и трудно щеше да издържи на натиска.

Oy7ofCon7roL
03-26-2013, 21:35
До като се вълнувате от някакъв, който си реже пръста и позьора Слави се възползва от това да си вдигне рейтинга, по телевизията майка излъчваха важен мач от квалификациите за световното между България и

Нз кое е по-лошо да имаш мнение и да покажеш на хората какво се случва или да си платена шушумига, която и казват какво да отразява и какво не............ заради такива платени подлоги сме на тва дередже

LovEsIckk
03-26-2013, 21:38
Не, Босфор ТВ, която излъчва и насажда по цял ден турска култура и турски манталитет в българина.
А,може е Турция7, по която дават филми възхваляващи турски паши,султани и тем подобни управници, изклали хиляди българи.
Чакай, чудя се на коя турска телевизия в България да превключа..?!

..Къде другаде да си гледам мача бе, минчорна?

LovEsIckk
03-26-2013, 21:39
От къде да знам бе, гЛОБале.Не си ли чувал, че Търново/Г. Оряховица и региона за наситени със сладкарски и захарни заводи. Дреме ми..не обичам и не ям сладко.

minchorna
03-26-2013, 21:39
Да съм казал,че другите не излъчват ? Гледай си го,ама не я наричай телевизията МАЙКА ;)

Oy7ofCon7roL
03-26-2013, 21:45
Чакай, чудя се на коя турска телевизия в България да превключа..?!



Майната им кой кви серияли пускат тва ни е най-малкия проблем в телевизиите

LovEsIckk
03-26-2013, 21:46
майка,щото може би е 1-ва ;)
нищо друго..

Не е най-малкия, щото баба ти и още кой знае колко като нея си промиват мозъците с тия анадолски бози. Писна ми където и да превлючва да гледам Айшета и Онурвци. За това и не гледам ТВ.

DieselBlood
03-26-2013, 21:52
Кур за КУРнелиус, 2 за съдията.

Oy7ofCon7roL
03-26-2013, 21:52
Не е най-малкия, щото баба ти и още кой знае колко като нея си промиват мозъците с тия анадолски бози. Писна ми където и да превлючва да гледам Айшета и Онурвци. За това и не гледам ТВ.

нямам живи баби и дядовци, нямам и никви роднини, които гледат турски серияли

psychopath
03-28-2013, 02:47
Такива дузпи се дават на Малеш Микрево и Места Хаджидимово.

Трябва да сме доволни от хикса, защото особено първото полувреме ни смачкаха и беше цяло чудо как не беше 2/3 : 0 за тях.

Иначе ни порязаха, факт, но играхме прилично, важното е, че не загубихме все пак (пък и може би не заслужавахме)
А Тонев можеше да пробва още 4-5 удара от 20+ метра, вместо да подаде...