PDA

View Full Version : Помощ в избора на смартфон



WhyAlwaysMe?
03-27-2013, 11:14
Здравейте!
Колебая се между HTC Sensation XE и Samsung Galaxy SII. Кой от двата телефона бихте ми препоръчали? Интересуваме най-вече плюсове и минуси на двата телефона от личен опит (ако сте имали, или най-малко сте работили с такъв телефон), като характеристики съм ги разглеждал в интернет.

Телефонът мисля да го използвам главно за интернет и игри/приложения. Музика също, но не съм много взискателен - стига ми да свири, дет се вика. :D

Vesi. K
03-27-2013, 12:05
И двата модела са горе-долу на една възраст, но S II определено е по-добрият избор - Samsung се грижат за честите ъпдейти на смартфоните си. Скоро S II ще получи ъпдейт до 4.2 Jelly Bean, който ще бъде и последният, но XE няма и това.

WhyAlwaysMe?
03-27-2013, 12:19
А голяма ли е разликата между Ice-cream sandwich и въпросния Jelly Bean?
И в какво най-вече се изразява тя? Какви предимства има втория?

Vesi. K
03-27-2013, 12:30
Естествено, че е голяма разликата. Ice Cream Sandwich е по-старата версия и в нея липсват много от новите функции, които предлага Jelly Bean. Още повече, че S II ще получи най-новата и обновена версия на Jelly Bean.

WhyAlwaysMe?
03-27-2013, 13:35
Е, предполагах, че ще има разлика, нали все пак е ъпдейт. Но мисълта ми беше, в какво точно се изразява? Какви функции ще има, които липсват в Ice-cream sandwich?

Vesi. K
03-27-2013, 13:45
http://talantix.com/desk.php?desk_id=1356

asp1r1n94
03-27-2013, 15:04
Изчакай да излезе Galaxy s4 mini, ще бъде на достъпна цена, а и ще е доста добър .

Vesi. K
03-27-2013, 15:11
Има да го почака 3,4 месеца. А и ако помниш, S III mini в началото излезе на цена от 900 лева, която не мога да нарека достъпна.

notjustteen
03-27-2013, 21:47
Естествено, че е голяма разликата. Ice Cream Sandwich е по-старата версия и в нея липсват много от новите функции, които предлага Jelly Bean. Още повече, че S II ще получи най-новата и обновена версия на Jelly Bean.

И все пак - ти като потребител какво повече можеш да правиш на JB? Ти даже представа си нямаш в какво се изразява ъпдейта.

WhyAlwaysMe? - взимай който ти харесва повече. Аз съм фен на HTC и естествено ще ти препоръчам Сенсейшън-а

MrCreeper
03-28-2013, 07:03
^Подкрепям мнението отгоре, а и ако ти е толкова зор да си сложиш най-новия андройд, а официален ъпдейт няма, винаги можеш да сложиш циангенмод

WhyAlwaysMe?
03-28-2013, 12:24
И все пак - ти като потребител какво повече можеш да правиш на JB? Ти даже представа си нямаш в какво се изразява ъпдейта.
И на мен това най-много ме интересува - като потребител, какво повече ми предлага JB?

notjustteen
03-28-2013, 21:09
Нищо съществено. А и Сенс-а лично но мен повече ми харесва. Аз съм с Ice Cream Sandwich на Desire HD. Даже сега пиша от него.