PDA

View Full Version : Супер много съм объркана



amor_imposible88
03-27-2013, 12:22
Привет на 16 съм той също, ужасно много съм объркана защото момчето което харесвам се държи доста странно според мен.Напоследък се пристраших и направих първата крачка ,тъй като е по-срамежлив.Говорим си след и преди училище ,изслушва ме дума по дума.Обаче незнам какво изпитва към мен веднъж се държи мило друг път не.Гледаме се в очите понякога.Сигорно според държанието ми си е дал сметка ,че го харесвам.Споделих с приятелките си за проблема ,че се колебая дали ме харесва.Реших да помоля за помощ една братовчедка която живее в чужбина ,да му пише в фейсбук от нейния профил и да се сприятели с него.Така и стана обаче нещата излязаха извън контрол и май той хлътна по нея.Започна да я сваля и т.н.Както и да е знам ,че сгреших но вече е късно.Тези дни го попитала как вървят нещата при него , а той разказал за през деня в училище когато ме сватосваха с този и онзи и се смяха ,а той само ме смееше.Разказал го и тя го питала дали ме харесва а той и казал ,че не ме харесва и че съм била ужасна такива лоши неща.Като преди това уж бяхме говорили за това и съм го питала не изглеждаше да има лошо мнение за мен ,поне не сега.Определено лъже една от двете ни ,незнам дали нея защото я сваля и иска да я накара да повярва че иска само нея или мен за да не ме нарани.Не изглежда лошо момче от добро семейство е...Незнам след това как да го погледна ,ако е вярно сигорно ще ми е супер трудно и много ще ме заболи...някой има ли някаква идея как да разбера истината каквато и да е тя..

Wednesday666
03-27-2013, 12:48
Примерно да го попиташ?
Аз не виждам какво толкова объркващо има, или те харесва, или не.
Ако те харесва супер, ако ли не - да не е последния.
И много лошо си направила, че си набъркала трети човек, така не се прави.

Tsukuda_Hiroshi
03-27-2013, 14:36
1: Нещата не са излязли извЪн контрол - станало е точно това, което е трябвало - разбрала си го що за стока е.
2:Казал е, че не те харесва и те смята за ужасна - нали това е било целта, да разбереш какво мисли. Сега вече знаеш... Ако пЪк говори така защото сваля братовчедка ти, то за какво ти е да те харесва?? Няма смисЪл!
3: "не изглежда лошо момче от добро семейство е..." - какво значи "добро семейство"? С благотворителност ли се занимават или са богати? Ако е за второто, богаташки лекета бол. Ще си хванеш някой с Мазерати, дето да ти плаща след всеки тек, споКС ;)
Освен това - ти сЪс семейството му ли искаш да си гадже или с него? Защото ако е второто - семейството не е фактор...
СЪвета ми е: get the fuck out от подобни типчета!!! Колкото се може, по-далеч!!

Amore-Mio*
03-27-2013, 18:35
Постъпила си грешно, когато вместо да действаш сама, си накарала някой друг да ти свърши работата - като нещата са се обърнали против теб. И сега вече е късно, и няма какво да правиш - освен да приемеш факта, да го преодолееш и да си продължиш напред. В живота ни не винаги става това, което желаем, така че смело напред - ще си намериш момчето за теб.

amor_imposible88
03-27-2013, 19:49
Има ли начин да разбера на коя казва истината?

TROLLDADLOLCAKE
03-27-2013, 20:38
Те на 12 вече се еб*т ти за целуване питаш ..

Tsukuda_Hiroshi
03-28-2013, 08:30
Има ли начин да разбера на коя казва истината?

Не.