PDA

View Full Version : На колко ви дойде ?



RebecKa_
03-27-2013, 13:25
Здравейте реших да разбера как е положението и при другите..
На колко ви дойде ?
Как казахте на родителите си?
Как го приеха те?
Какво направихте т.e. как реагирахте?

gimmesomemo
03-27-2013, 13:29
Кое?

Amore-Mio*
03-27-2013, 13:33
На колко ви дойде ?
Точно на рождения ми ден, когато навърших 12 години.
Как казахте на родителите си?
Мамо, имам кръв по гащичките. - в кръга на шегата, де, не помня. Мисля, че я помолих да ми купи превръзки, защото мен тогава ме беше срам.
Как го приеха те?
Защо по някакъв начин трябва да го приемат? Да не би да е дошъл края на света или пък съм болна от нещо.
Какво направихте т.e. как реагирахте?
Нормално. Бях наясно, че ще се случи и така нататък.

Your.Passion
03-27-2013, 13:46
На колко ви дойде ?
12
Как казахте на родителите си?
На баща ми не съм казвала,ама той сигурно е разбрал от майка ми. Инъче просто казах мамо дойде ми 8-)
Как го приеха те?
Ъъъ как трябва да го приемат?
Какво направихте т.e. как реагирахте?
Нормално.Бях подготвена.

marin4itu
03-27-2013, 13:48
На колко ви дойде ?
- 7ми клас, на 12-13 години.
Как казахте на родителите си?
- бях сама вкъщи и се обадих на мама, тя ми обясни къде стоят превръзките и така..
Как го приеха те?
- Нормално, без някакви особени реакции..
Какво направихте т.e. как реагирахте?
- Очаквах го, реагирах нормално..

tonssy
03-27-2013, 13:52
На колко ви дойде ? - на 14
Как казахте на родителите си? - "Мамо, мисля, че ми дойде."
Как го приеха те? - как да се "приеме" това, освен съвсем нормално..
Какво направихте т.e. как реагирахте? - нормално, очакваше се да се случи.

Your.Passion
03-27-2013, 15:25
Кое?

Мозъка :D :D :D
Твоя кога дойде ? :D

gimmesomemo
03-27-2013, 16:34
Мозъка :D :D :D
Твоя кога дойде ? :D

Все още го чакам с нетърпение ;Д

Ivaaaaa
03-27-2013, 16:59
На колко ви дойде ? - на 14, малко пред да стана на 15

Как казахте на родителите си? - просто казах на майка ми, всъщност й казах няколко месеца по-късно тъй като не беше в бг

Как го приеха те? - епа къ - нормално

Какво направихте т.e. как реагирахте? - не знамм какво толкова има да реагирам

DisappointedDreamer
03-27-2013, 17:02
На 12. Не им казах. Никак не реагирах. Гледах тъпо, сложих си превръзка, това беше. :D

psychopath
03-28-2013, 02:24
На 13.

sexa_na_kompleksa
03-28-2013, 07:56
Лятото между 6-ти и 7-ми клас, ако не се лъжа. Казах на баща ми нещо от рода на "На мен ми дойде" ;д, но не за друго, а просто заминавахме на море, и нямаше как да плувам в морето, той щеше да ме пита, защо не влизам във водата, и затова реших да кажа по-отрано. ;д Не мисля, че аз или той сме имали някаква по-специална реакция, все пак това са си нормални неща.

girlwithblueeyes
03-28-2013, 10:48
14

strawberry88
03-28-2013, 12:24
На 12-13.И какви ся тия въпроси как казахте на вашите и как го приеха те? :X

HollyGolightly
03-29-2013, 03:06
На колко ви дойде ? на около 13 и нещо
Как казахте на родителите си? не им казах, само на майка ми около година по-късно, понеже започна много да разпитва
Как го приеха те? никак
Какво направихте т.e. как реагирахте? ами не бях кой-знае колко щастлива, просто тоидох до магазина, купих си каквото ми трябва и така.

VampireLover3
03-29-2013, 21:19
На колко ви дойде ? 12
Как казахте на родителите си? обадих се първо на леля ми ;д
Как го приеха те? нормално, все пак е нещо което се случва на всяко момиче
Какво направихте т.e. как реагирахте? ми аз разбрах по-много странен начин и се радвам, че точно в него момент си бях в нас

stOlen``EyEs
03-29-2013, 22:29
На колко ви дойде ? На 11
Как казахте на родителите си? Не им казах, мама разбра после.
Как го приеха те? Никак, нормално.
Какво направихте т.e. как реагирахте? Очаквах го, защото бях ходила на едни профилактични прегледи и лекарката ми каза, че най-вероятно "събитието" ще е скоро.

t_doll
03-30-2013, 17:42
Малко преди да навърша 13 :)

BuBzzz
03-31-2013, 07:10
На колко ви дойде ? на 14
Как казахте на родителите си? майка ми и татко ми стояха в хола и аз викнах мама в коридора и и казах,че ми е дошло и се разревах :D :D :D и и казах да не казва на татко,ама едва ли го е спазила
Как го приеха те?еми нормално
Какво направихте т.e. как реагирахте?аз го очаквах вече,ама защо се разревах пред майка ми не знам хах

Miss.Miranda.Kerr
03-31-2013, 08:46
На колко ви дойде ?на 12
Как казахте на родителите си?Бях на училище и нямах превръзки ,питах и приятелките ми, но и те нямаха и излгах г-жата, че много ме боли корема, за да ме пусне и така се прибрах у нас звъннах на майка ми, казах й тя ми обясни къде са превръзките и какво трябва да правя, понеже тя не беше в града за известно време :D
Как го приеха те?Напълно нормално ...
Какво направихте т.e. как реагирахте? Ами отначало беше малко странно, но после свикнах.

UniCoWN
03-31-2013, 18:45
На 12 бях, 6 клас. Стана сутринта, притесних се, разплаках се и казах на мама чак следобед. А няколко месеца преди това тя ми беше обяснила всичко подробно, кое какво защо....
На тати не съм казвала, мама му е казала.
Общо взето се зарадваха, че пораствам. :D

invisible_girl
04-01-2013, 08:40
На колко ви дойде ?
12
Как казахте на родителите си?
На баща ми не съм казвала,ама той сигурно е разбрал от майка ми. Инъче просто казах мамо дойде ми 8-)
Как го приеха те?
Ъъъ как трябва да го приемат?
Какво направихте т.e. как реагирахте?
Нормално.Бях подготвена.

същото и при мен ;д :)

arsenalllbaby
04-01-2013, 12:47
На колко ви дойде ? - 12 и нещо.
Как казахте на родителите си? - Мама лежеше и гледаше ТВ и аз отидох и й казах. ;д
Как го приеха те? - Майка го прие нормално, на татко не съм казвала, разбрал е от майка сигурно. ;д
Какво направихте т.e. как реагирахте? - Странно ми беше, ново.. Сложих веднага превръзка, сещам се как ходих през 30 минути до тоалетна :D И докато свикна първите 2 дни ходех като патенце 8-)

ShtrudeL
04-01-2013, 15:02
На колко ви дойде ?
Точно на рождения ми ден, когато навърших 12 години.
Как казахте на родителите си?
Мамо, имам кръв по гащичките. - в кръга на шегата, де, не помня. Мисля, че я помолих да ми купи превръзки, защото мен тогава ме беше срам.
Как го приеха те?
Защо по някакъв начин трябва да го приемат? Да не би да е дошъл края на света или пък съм болна от нещо.
Какво направихте т.e. как реагирахте?
Нормално. Бях наясно, че ще се случи и така нататък.


Почти същото, само че ми дойде на 14 и то на рожденния ден на брат ми.. :о


+ че се чувствах странно и се пипах за корема, защото имах чувството, че ми се преобръщат червата.. 8-)

BeautyBeast
04-03-2013, 14:59
На колко ви дойде ?
Малко след като навърших 11
Как казахте на родителите си?
Казах на мама, че имам кръв ..
Как го приеха те?
Нормално
Какво направихте т.e. как реагирахте?
Сложих превръзка..

Hidayet
04-03-2013, 21:04
На колко ви дойде ? 13
Как казахте на родителите си? Нормално. Казах на мама, че ми е дошло и тя каза на баща ми после.
Как го приеха те? Е как да трябва да го приемат? Набиха ме .. смисъл естествено, че го приеха нормално :D
Какво направихте т.e. как реагирахте? Бях в една приятелка и я помолих за превръзка :D

3oPuTy
04-04-2013, 07:51
Лятото след 5-ти клас.Реагирах си напълно нормално - видях,че ми е дошло като влязох да се къпя,изкъпах се,сложих си една превръзка от тези на майка ми,а след това й се обадих и й казах да вземе още дневни,защото бяха останали малко.Как реагира тя?Ами нормално как иначе?!В крайна сметка съм момиче и на всички ни беше ясно,че този ден ще настъпи.Вярно,беше куцо още в 6-ти клас да започна да се освобождавам по физическо за по седмица (при все,че бях единствената с МЦ),но в началото си беше доста болезнено :?

GossipGirl89
04-04-2013, 11:10
На колко ви дойде ?6 срещу 7 калас... значи на 12-13
Как казахте на родителите си? Мама си беше вкъщи - просто я извиках и й казах
Как го приеха те? Нормално
Какво направихте т.e. как реагирахте? Бях чела бая по темата, а и мама също ми беше казвала така че нямаше изненади.

mimijessi
04-05-2013, 08:48
На колко ви дойде ?
- 7ми клас, на 12-13 години.
Как казахте на родителите си?
- бях сама вкъщи и се обадих на мама, тя ми обясни къде стоят превръзките и така..
Как го приеха те?
- Нормално, без някакви особени реакции..
Какво направихте т.e. как реагирахте?
- Очаквах го, реагирах нормално..

Същото, но ми дойде в 6ти клас..

IcanFeel
04-05-2013, 10:10
На колко ви дойде ?
13г
Как казахте на родителите си?
Смешна история беше..бях болна предните дни и мислех ,че кръвта е от друго и плаках и те казах на мен ,не аз на тях ама айде :ДДД
Как го приеха те?
Нормално
Какво направихте т.e. как реагирахте?
Не знаех особено какво става и по едно време ми светна ,че ми е дошло и си сложих превръзка...

EffinSick
04-07-2013, 23:38
На колко ви дойде ?
Един месец след като станах на 11 или 12 мисля..
Как казахте на родителите си?
Еми просто помолих майка ми да ми купи превръзки понеже скоро се прибираше от работа, а магазина й беше на път и тя се досети ;д
Как го приеха те? Нормално..
Какво направихте т.e. как реагирахте?
Не бях изненадана, очаквах го..

Barrborka
04-09-2013, 11:57
На колко ви дойде?
13. (беше днес, ще се побъркам, помо-о-ощ!)
Как казахте на родителите си?
Ами бях в тоалетната, беше сутрин, и извиках мама да я помоля да ми донесе бельо и да ми каже къде са превръзките... Панирах се, тя ми обясни всичко.
Как го приеха те?
Мама - не знам защо, но се зарадва. А знае, че имам хемофобия!
Какво направихте т.е. как реагирахте?
Ами... Да кажем, че цяла сутрин съм треперила като лист, а преди малко се разплаках при вида на цялата кръв...
Направих тема да ми помогнете за страха от кръв, ако може ми пишете или тук, или там... (а как да изтрия темата?) Нямаше да я направя, ако и по-рано знаех как да търся теми.

ch0c0late44
04-13-2013, 18:33
Бях на 13.

BornToDie
04-13-2013, 22:19
дойде ми на 12 бях в банята до тоалетна ..мама се оправяше за работа и много бързаше..така че просто ми даде превръзка..(предния ден ме болеше адски корема така че тя каза че ще ми дойде и така и стана на сутринта)стана ми лошо..причерня ми пред оччите стана ми топло и замалко да припадна..не от страх ами ддз просто от болката а и не само

DarkEmotionS
04-14-2013, 16:33
На колко ви дойде ? 11
Как казахте на родителите си? "мамо, дойде ми"
Как го приеха те? не говорим за сефтето, а за цикъл.. КАК да го приеме ?! ;дд
Какво направихте т.e. как реагирахте? абсолютно нормално, не е нещо ново под слънцето, очаква се от всяко момиче :)

Bonbonchencetyy
04-14-2013, 17:31
На колко ви дойде ? 12 беше,така мисля... :D
Как казахте на родителите си? На баща ми не съм казвала,той не се е досетил още,поне по мои наблюдения(успешно се прикривам),а и мама няма как да му каже,защото са разведени и се мразят доста.Мама и баба знаят,защото и те бяха в стаята и общо взето мама разбра първа,защото видя как съм се облещила и така...
Как го приеха те? Ами мама беше неутрална,т.е. нищо не каза,а баба ми така се зарадва,сякаш на нея ѝ идва.Какво да кажа,луда работа :D
Какво направихте т.e. как реагирахте? Ами бях в хола при мама и баба,май трябваше да си сменям бельото или нещо подобно,а то беше в гардероба в хола,сложено по погрешка :D Ии аз таман събувам гащите,май бях с ежедневна превръзка,и гледам,че върху нея има малко като кръв...Мама видя как се блещя и аз ѝ показах превръзката,тогава тя ми даде превръзки ии така...Общо взето се чувствах нормално и малко щастлива,обаче няколко дена по-късно бях настроена по съвсем различен начин и е така и до днес...

EternalDream
04-17-2013, 19:10
На колко ви дойде ? - 11
Как казахте на родителите си? - Дойде ми.
Как го приеха те? - Зарадваха се.
Какво направихте т.e. как реагирахте? - Уплаших се :D

ledenakrasota
04-17-2013, 19:20
На 11 ми дойде. Честитиха ми. Какво друго да кажат. :D

sweetycherry33
04-17-2013, 20:06
На колко ви дойде ?
На 12 и половина.
Как казахте на родителите си?
Беше вечер и си бяха легнали, затова казах на баба.
Как го приеха те?
Нормално ?!
Какво направихте т.e. как реагирахте?
Стреснах се.

paradaiz
04-18-2013, 18:00
На колко ви дойде ?
На 14.
Как казахте на родителите си?
Доста разтревожено казах на майка ми, а баща ми сам се е досетил, не съм му казвала нищо.
Как го приеха те?
Казаха ми, че вече съм голяма.
Какво направихте т.e. как реагирахте?
Много се уплаших, направо ми се ревеше, но искам или не беше факт и се примирих.
;)

kotenciiity
04-21-2013, 14:19
На колко ви дойде ?
На 11
Как казахте на родителите си?
Ами майка ми сама разбра :D Беше много конфузно
Как го приеха те?
Нормално
Какво направихте т.e. как реагирахте?
Ами бях уплашена

_sLaDuRaNa_
04-21-2013, 15:34
при всеки е различно но не смятам че като кажете на родителите си на тях ще им паднат чейнетата би трябвало да го приемат нормално

Kyisi
04-21-2013, 16:56
На колко ви дойде ? - 13
Как казахте на родителите си? -Мамооо, дойде ми. Къде са превръзките ? ;д
( не е нужно бащата да знае,той разбира в последствие. )
Как го приеха те? - Зарадваха се и мама ме попита имам ли нужда от помощ. ;д
Какво направихте т.e. как реагирахте? - Уплаших се, но знаех, че е нормално за всяка жена. Стана ми малко тъжно.

Ina23
04-21-2013, 17:05
Все още не ми е дошло! :D
Ама не го чакам с нетърпение...

SHPAIdURmeN
04-21-2013, 17:11
Никога :D

velislava23
04-27-2013, 20:01
На колко ви дойде ?
на 12 помня че беше точно преди екскурзията ни с класа
Как казахте на родителите си?
Казах на майка в един магазин
Как го приеха те?
Нормално отиде и ми взе превръзки
Какво направихте т.e. как реагирахте?
Помня че през 30 мин ходех до тоалетната и ми беше супер неудобно