PDA

View Full Version : Объркана съм, какво да правя?



ttst
03-27-2013, 13:45
Здравейте, аз съм момиче на 16. Преди известно време една приятелка(която въобще не ми е близка) ни запозна с момче(което и беше бивше гадже). Изкефи ме,но аз знаех че са били заедно и че е било сериозно и си повтарях че трябва да го забравя и че той най-вероятно не ме харесва. Но се оказа че той се е опитвал през това време да се свърже с мен ,когато успя :Д ми пишеше почти всяка вечер доста време и ме канеше да излезем ,но аз съм супер срамежлива и си казвах че не е редно да излизам с бившето гадже на приятелката си (а тя още беше влюбена в него), но в крайна сметка излизахме няколко пъти ,но с други хора(не на среща) защото мен ми беше неудобно да остана сама с него, а той винаги ми казваше да оставим останалите и да отидем някъде само двамата, но не беше супер настоятелен,защото знаеше че ме е срам. И веднъж излязохме най-накрая само двамата ,говорихме си ,той ме гушкаше ,защото ми беше студено, по-едно време се отвори въпрос дали го харесвам и аз тогава бях супер страхлива,а и се чувствах виновна, той с 300 зора измъкна че го харесвам ,опита се да ме целуне няколко пъти ,но аз все извръщах глава притеснена ,и той ми каза че развалям момента ,че няма нищо лошо :Д тогава дойде време да си тръгна и станахме и той ме дръпна и ме целуна ,а аз веднага се отдръпнах и той ме гледаше стреснато и му казах че съжалявам...като се прибрах той ми писа ,и аз бях ужасно объркана за това му казах че нямам чувства към него и той беше ок ,каза че няма да ме занимава тогава... след 1-2 седмици аз му писах че вече знам че го харесвам,но той ми каза че вече е с бившата си (моята приятелка ,която вече ме мразеше...) и ми каза че не може да я остави ,защото я обича и знае че и тя го обича ,а аз даже не съм знаела какво искам. Той от време на време ми пишеше. Случиха се още 1000 неща ,аз му се обаждах ,той ми се обаждаше и накрая го питах защо все още иска да излиза с мен ,след като си има гадже, той ми каза че просто не може да ме забрави, скарахме се защото аз не му вярвах ,казах му че лъже ,че въобще не му пука за мен ,а той беше много ядосан и каза кажи ми какво да направя за да спечеля доверието ти, аз му намеквах че трябва да скъса с гаджето си ,той ми говори някви глупости че не можел ,защото тя е доказала че го обича ,а с мен е получавал само отблъскване ,несигурност и такива..приятелката му разбра за тея случки ,още са заедно ,аз не съм си говорила с него ,нито той с мен.
Какво да правя? Ужасно объркана съм ,мисля че го харесвам ,той е ужасно мил и забавен, но не мога да разбера,има ли чувства към мен или просто ме заиграва?

Pug_306
03-27-2013, 13:54
Оставяй го и продължавай напред, наистина не те харесва, а по-скоро гледа как да се възползва от теб. Кажи му повече да не те търси и това е - продължавай напред !

ttst
03-27-2013, 16:21
и аз така си мисля ,и му го казвам винаги,казвам му че ако иска да се възползва няма да стане ,но той отрича,казва че не е такъв и продължава да ми пише и иска да излезем (последните седмици спря) не знам ,много съм объркана, но не изпитвам някви супер силни чувства към него ,просто ми е интересно ,защо го прави,защо продължава?

Amore-Mio*
03-27-2013, 16:33
Да си мислила навреме.
Имала си възможност - изпуснала си го. Вероятно вече не иска да се пробва да е с теб, именно защото веднъж си му направила впечатление на човек, който не знае какво иска.

GRINGO-93
03-27-2013, 17:14
Да си мислила навреме.
Имала си възможност - изпуснала си го. Вероятно вече не иска да се пробва да е с теб, именно защото веднъж си му направила впечатление на човек, който не знае какво иска.

точно. той няма да те търси цял живот а ти да не му вярваш

notlike
03-27-2013, 17:27
Гони си интереса да последно и това е. А това, че си го изпуснала, е твоя грешка. Той се е опитал доста настоятелно, а ти си се правила на непревземаема крепост. Научи едно нещо - истинският мъж не е като по филмите, няма да ти ходи зад гъза през цялото време. Ще се опита веднъж, два, три пъти.. и накрая ще каже "СТОП". И това е. Другия път да ти е обеца на ухото, че в тоя живот хубавите моменти не чакат - или ги улавяш, или ги изпускаш. А с тая твоя приятелка може след известно време хич да не се разбирате и тогава ще си гризеш ноктите що си изпуснала такъв пич.