PDA

View Full Version : Каква да ми е репликата ?



ForevverYoungg
03-27-2013, 14:11
Така..
Измислила съм си нещо като план как да се върна при бившия ми
Вземете ме на сериозно..звънях писах, карах се с него, приятели бяхме, врагове..Накрая нищо отново.
Бяхме ходили месец и след това се разделихме по незнайни причини( и това преди около 5 месеца) По нова година пак щяхме да се съберем, но се отметна..
И да знам, че не заслужава и т.н. , но щом преминах през всичко това струва си да опитам.
Всъщност това една приятелка ми каза да го пробвам .. ;д
Отивам при него и го целувам
Но въпросът е : Какво да му кажа ?
Не се сещам..дали да кажа "Има ли някакъв шанс да сме заедно отново" или нещо подобно да..
адски много искам да се съберем и да..няма да изпадам в обяснения колко го обичам :)
Моля без hate, че съм адската депресия..и ако имате мнение което ще ми помогне давайте.

Chacho
03-27-2013, 14:12
Връчвам ти златния скункс на форума.

ForevverYoungg
03-27-2013, 14:16
Мне мерси ;)

Tsukuda_Hiroshi
03-27-2013, 14:16
Пробвай и на него с "hello dears" ;) Кажи как сте се разделили и при какви обстоятелства. То така...

ForevverYoungg
03-27-2013, 14:17
Добре ще се редактира ; )

Chacho
03-27-2013, 14:21
Кажи как сте се разделили и при какви обстоятелства. То така...

А, ти па... Тва кво значение има? Важното е, че тя иска да се съберат и го обича много. Пък кво е в неговата глава - подробности.

granger
03-27-2013, 14:22
"Много те обичам,ама не знам какво да ти кажа,затова попитах във форум,но там се оказаха задници и не ми казаха."

ForevverYoungg
03-27-2013, 14:26
"Много те обичам,ама не знам какво да ти кажа,затова попитах във форум,но там се оказаха задници и не ми казаха."

хах

anonymous708973
03-27-2013, 14:53
По нова година пак щяхме да се съберем, но се отметна..

Вие с уговорка ли сте щели да се събирате?
"Айде на 31 да се съберем"
"Ок."... (2 дни по-късно) "Ами, промених си мнението"

Ти имаш ли някакво достойнство въобще?

Gabriella.Marinova.
03-27-2013, 14:58
Вие с уговорка ли сте щели да се събирате?
"Айде на 31 да се съберем"
"Ок."... (2 дни по-късно) "Ами, промених си мнението"

Ти имаш ли някакво достойнство въобще?

Чувала ли си че любовта не пита?

Chacho
03-27-2013, 15:01
Чувала ли си че любовта не пита?

А чувала ли си, че не винаги може да получиш това, което искаш? Няма вълшебна реплика. Греда.

Докато не изгладите старите проблеми, няма да можете да започнете начисто. Звучи логично, не мислиш ли?

Josefinne
03-27-2013, 15:05
Абе, целия план не ми се струва много добър. Щом като сте щели да се съберете по Нова година, което е било само преди 3 месеца, обаче изрично той се е отметнал, може би не е готов все още. Ти от къде си сигурна, че въобще ще ти даде да го целунеш? Като оставим романтичните филми настрана, където обикновено работата става точно така, по-вероятна е ситуацията, в която той те гледа също толкова втренчено, колкото и ти, докато го приближаваш, но когато се опиташ да го целунеш, той просто се дръпва и цялата ситуация става достойна за серия на "Awkard."

ForevverYoungg
03-27-2013, 15:11
Вие с уговорка ли сте щели да се събирате?
"Айде на 31 да се съберем"
"Ок."... (2 дни по-късно) "Ами, промених си мнението"

Ти имаш ли някакво достойнство въобще?
..Да имам..реалността не е такава каквато я четеш..просто не обичам да изпадам в подробности и обяснения..

ForevverYoungg
03-27-2013, 15:13
Абе, целия план не ми се струва много добър. Щом като сте щели да се съберете по Нова година, което е било само преди 3 месеца, обаче изрично той се е отметнал, може би не е готов все още. Ти от къде си сигурна, че въобще ще ти даде да го целунеш? Като оставим романтичните филми настрана, където обикновено работата става точно така, по-вероятна е ситуацията, в която той те гледа също толкова втренчено, колкото и ти, докато го приближаваш, но когато се опиташ да го целунеш, той просто се дръпва и цялата ситуация става достойна за серия на "Awkard."
Явно отново забравих да добава.
Имаше скоро признаци, че може да се оправим и да..пх всичко е адски объркано

Violenza
03-27-2013, 15:15
Чувала ли си че любовта не пита?
Аз пък съм чувала, че пита.

anonymous708973
03-27-2013, 15:21
Чувала ли си че любовта не пита?

Глупаво клише.
Също колкото и "любовта е сляпа". Ако говорим за интелигентен и мислещ човек, разбира се.

Събирането в моите очи би следвало да стане спонтанно. Виждате се, спомените идват, настава онази особена ситуация с присвиването в корема и втренчването в чуждите устни, целувате се, давате си сметка какво правите и се събирате.
Какви са тия уговорки?!

Amore-Mio*
03-27-2013, 16:37
Каква реплика, какво уговорено събиране, какви пет лева?
Не мислиш, че е време да пораснеш и да вземеш да мислиш? Не става с "хайде днес да се съберем", нещата трябва да се случат, проблемите от миналото да се разрешат, да се започне начисто.

urlittlelady
03-27-2013, 18:44
и да...
:)

shmatarok
03-27-2013, 18:53
Не му лази в краката, имай някакво достойнство и не се унижавай така. Ако той няма чувства към теб, и да го целунеш кво? Само ще се унизиш още повече.

DENKAZ
03-27-2013, 20:23
И да знам, че не заслужава и т.н.
Пхах.

s40t4
03-27-2013, 21:05
Каква реплика, какво уговорено събиране, какви пет лева?
Не мислиш, че е време да пораснеш и да вземеш да мислиш? Не става с "хайде днес да се съберем", нещата трябва да се случат, проблемите от миналото да се разрешат, да се започне начисто.
мда, но някой май нямат акъл...

HollyGolightly
03-27-2013, 23:02
http://24.media.tumblr.com/tumblr_ls979dD93T1qf28p4o3_250.gif

psychopath
03-28-2013, 03:47
Толкова мразя глупави хора и такива, които не знаят какво искат.

XTREMEFREERIDE
03-29-2013, 12:20
Нямам представа какво да напиша. Наистина, помисли си пак за златния скункс. Мисля, че го засужаваш. :)

Започни да използваш мозъка си.

krisSs.
03-29-2013, 15:20
Ей, замисли се малко, ако той имаше някакви чувства към теб нямаше да се замисля иска ли да бъде с теб или не. Опитай да продължиш напред. Казваш, че след толкова опити си заслужава да опиташ още веднъж.... на протов това трябва да ти говори, че трябва да спреш дотук.

Al3ksandra
03-29-2013, 23:41
:D Блаффф... Незнам ама плана не изглежда много свестен.. След като не става нищо,по добре не се надявай..но ти си знаеш де .. ;) мое мнение

SorrowNeverDies
04-16-2013, 19:26
"Awkard."

AwkWard.

Anyway, ситуацията е глупава. Момчето не те иска. Get over it.