PDA

View Full Version : помощ...



sexysym
03-27-2013, 18:00
Здравейте,
На 16 години съм , правих секс с приятеля си (без презерватив) и от тогава когато уринирам ми пари и е смесено с кръв , закъснява ми , боли ме стомаха , припаднах. Няма как да отида на гинеколог защото не знам как да кажа на майка ми , пък до колкото знам не мога сама , защото нямам години? Какво може да ми е ? Ако може без да ме нападате..

sumoneuknow
03-27-2013, 18:14
Съжалявам, но си бременна. :(

Your.Passion
03-27-2013, 18:26
Можеш да отидеш на гинеколог сама. ;)
А тест правила ли си си?

sexysym
03-27-2013, 18:36
отрицателен.

magneticfields
03-27-2013, 19:16
Кажи на майка си и иди на гинеколог. Няма друг начин Така или иначе няма как да го криеш вечно. А ако си правила секс скоро, тестовете не са много надеждни.

Amore-Mio*
03-27-2013, 20:02
На гинеколог може и сама да отиде.

Но наистина, колко време след това си направи теста?

ZaicheNaXeroin
04-09-2013, 22:12
Отиди на гинеколог,за да не съжаляваш след време!Според мен майка ти да разбере е по-малкото зло на фона на това да си прихванала някоя венерическа болест или да си забременяла!

vladyman
04-10-2013, 08:20
Отиди на гинеколог,за да не съжаляваш след време!Според мен майка ти да разбере е по-малкото зло на фона на това да си прихванала някоя венерическа болест или да си забременяла!

Ами то със сигурност е едно от двете за съжаление. Веднага си взимай от ГПто направление за гинеколог и заминавай да те види. Само между другото, ако майка ти ти се кара за нещо, то няма да е това, че си правила секс, а е това че си го правила без презерватив.

До ден днешен не мога да схвана защото жените толкова лесно се навиват да правят секс без презерватив...

magi_dark
04-10-2013, 22:23
Отиди на гинеколог или си бременна или "господина" ти е лепнал нещо...... Майка ти ще ти се скара не защото си правила секс (това е свършен факт),а защото си го правила без презерватив! Ще се наложи да си изтърпиш конското и последиците от глупостта правиш секс без презерватив с неопитен и ненадежден "господин"