PDA

View Full Version : Приятелство или любов?



Loken
03-27-2013, 18:41
От едно известно време(може би беше миналото лято)с едно момиче от моя клас сме си някак си близки, защото се пробвах с най-добрата й приятелка, след това като се сближихме аз се опитвах да и давам съвети за момчета и някак си си създадохме приятелство, но 90 процента от това приятелство е писане във фейсбук.Та утре се оговорихме да излезем да гледаме някакви плакати на justin bieber(o god why :@) ама се пак се навих и се замислих, ами ако сме повече от приятели?Дали го искам, а дали тя го иска?И тези мисли от 15сетина минути ме ядът от вътре и просто си мисля за нея, в двата и аспекта(на добър приятел и красиво момиче)и се надявам тук някой да ми каже какво да направя.А иначе никой не е предлагал тая среща аз просто се избазиках, че и аз исках да ги глеам тея плакати и от базик стана на истина и така.. :D

Loken
03-27-2013, 19:25
И другото е как да разбера дали ме харесва?Някви намеци нещо?

Амфетка
03-28-2013, 07:28
Като за начало трябва и двамата да сте напълно сигурни, че го желаете, за да не завърши всичко зле... и да развалите и приятелството и връзката.

Loken
03-28-2013, 17:50
Ами аз изобщо не съм сигурен дали тя иска нещо повече и нз как да разбера.

addi70
03-29-2013, 17:28
Първо в какви отношения си с най-добрата й приятелка? В смисъл нали няма да се развалят отношенията им ако стане нещо между вас? Иначе ясно е,че трябва да й правиш намеци.Но не забравяй, че има хора, които не разбират от намеци. Така, че не е ли по-добре без да премълчаваш да бъдеш искрен с нея и да й признаеш чувствата си ? Сигурна съм,че тя ще оцени искренноста ти, а и нали знаеш по-добре да си опитал и да не си успял, отколкото никога да не опиташ и да се питаш какво е :) Бъди уверен в себе си и й признай какво чувстваш. Успех!!!

fenastz
03-29-2013, 19:57
Като за начало трябва и двамата да сте напълно сигурни, че го желаете, за да не завърши всичко зле... и да развалите и приятелството и връзката.

АМФЕТКА, ахахахахахахаххахахахах :razz: