PDA

View Full Version : Помагайте,момичетаа!



anyaaa
03-28-2013, 11:20
Здравейте! Обръщам се главно към момичетата,защото това си е в нашата сфера,но ако някое момче има да каже нещо по темата-добре дошъл. :D Проблемът е следният - предстои ми бал,а рокля все още не съм си купила.И не е защото не съм търсила,не ме разбирайте погрешно.Разгледах насам-натам из София,ходих до Романтика,ходих на изложението за абитуриенти в музея "Земята и хората" и НИЩО. Пълно разочарование. Насочете ме към дизайнер,ателие или магазин ,където има интересни и по-необикновени рокли от типичните лъскави кичове,които масово преобладават навсякъде.Не е от значение местоположението,ако знам ,че си струва ,бих отишла и до Космоса....Споделете впечатления и опит,всяко мнение би ми било от полза. :) В краен случай ще се шие нещо,но се надявам поне един от десетки(или стотици) дизайнери да ме грабне с някой от моделите си.
Ето неща ,които харесвам,за да имате представа какво търся:

http://3.bp.blogspot.com/-QXptNKad_n0/UBfgRywBS7I/AAAAAAAAAjk/3KXP-w2U7Zg/s1600/Bonang+in+Gert+Johan+1.jpg
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/483637_398020473608974_1762296955_n.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-iV9l4h7ENYA/T8t58tbO0oI/AAAAAAAAEk4/4DKrYNx-4d8/s1600/inbal-dror-haute-couture-backless-wedding-gown-with-pearls-and-a-bow.png

............................и така нататък. :)

girlwithblueeyes
03-28-2013, 11:46
Всичките са грозни без 2 -та която бива .

Едит -объркала съм се и втората е грозна :lol:

Chacho
03-28-2013, 11:53
Само да кажа, че целта на бала не е да си покажеш гъза. Толко от момчешкия ми акъл.

Едит: Освен ако не си се засилила да духаш на някой съученик или даскал в кенефа като жест на прощаване.

anyaaa
03-28-2013, 15:01
Знаете ли какво-обърнах се най-човешки към вас и останалите потребители в този сайт с молба за насока към магазин,а не за мнението ви.Момичето със сините очи,сигурна съм,че ти си най-стилната принцеса ,затова смирено скланям глава и ти се извинявам най-тържествено,че роклите,които АЗ харесвам,не покриват критериите ти за 'красота'.Чачо,аплодисменти за просташкия ти акъл.Мога да ти обещая,че гъза ми няма да се вижда и че няма да духам на нито един от съучениците си(с които съм от дете) ,нито пък на даскалите,които за добро или лошо са само трима и спокойно могат да ми бъдат дядовци.За сметка на това ,обаче, не благодарение на 'ценната' помощ ,която ми оказахте,а очевидно със собствени усилия ,аз ще намеря това ,което търся и ще ми е готино накрая.На вас ви пожелавам всичко хубаво,изпратете много поздрави на родителите си,които така старателно са ви възпитали.Вие сте истински постижения и те трябва да бъдат горди с вас.

Послепис: Ако все пак има някой будала(като мен),който се е регистрирал тук съвсем добронамерено,а не с цел да саботира и разваля настроението на хората,и който може да ми бъде полезен-please,be my guest.

Chacho
03-28-2013, 15:25
Да си знаеш, че това:

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/313736_435032883245783_1869301245_n.jpg
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/479981_419481074800964_2072482769_n.jpg

Ще продължи да оставя същите впечатления.


Иначе прекалих, признавам и се извинявам. Ядосах се покрай други работи, подходих с предубеждение и така. Не съм си търсил рокля, но една приятелка си поръча през нета, след като попълни хиляди мерки, но накрая си дойде точно това, което трябваше да дойде. А в нета е пълно с готини модели, които не са толкова скъпи и почти сигурно ще са различни и разчупени. Виж за някой сайт с доставки, особено от чужбина. Не е скъпо и е разнообразно.

Djara
03-28-2013, 15:32
Не допускаш ли вариант да ти ушият по поръчка. Хем и плат ще си избереш и всеки детайл ще те устройва. Има време все още.

anyaaa
03-28-2013, 15:43
:) Хаха,кефи ме коренната ти промяна.Точно тези двете най-малко ми харесват и дори да ги видя,със сигурност няма да ги купя.Даже не знам защо ги сложих,сега ще ги разкарам.Относно поръчването от интернет,обмисляла съм го,но съм много висока и не мога да си позволя да рискувам така.Като се знам какъв съм карък,роклята ,която поръчам,ще вземе да се окаже къса и да се чудя какво да я правя.Благодаря ти все пак. :)) Утре пътувам отново към София за изпити и през свободното си време ще пообиколя още малко.Пък ако има някой там горе,ще си намеря нещо най-накрая.

Chacho
03-28-2013, 15:46
Приятелката, която си я поръча, е над 175см.

anyaaa
03-28-2013, 15:57
Djara,сериозно го обмислям и ако този уикенд не си намеря нищо,най-вероятно ще прибегна точно към шиене.Ако знаеш добри шивачи,сега е моментът да им направиш пиар.
Chacho,аз съм 181-182 вече.Реално погледнато не съм много по - висока от твоята приятелка,но проблемът с каръщината си остава налице(не се шегувам,много лош късмет имам) и предпочитам да не рискувам,колкото и да ми се иска да поръчам някоя от роклите,по които са ми текли лигите из сайтовете.

therichbitch
03-29-2013, 22:01
Ако си решила да си шиеш, трябва скоро да се активизираш ми се струва, защото гледам, че малко джиджани модели си си избрала като кройка, със сигурност ще отнеме повече време, за да се ушият.

Мен от интернет ме беше 'страх' да си поръчвам, но много хора са доволни :)

Значи аз нито една от трите не бих облякла, защото не обичам дълги рокли по принцип,,но 1та ми хареса доста, на тая не й стои мн добре, защото има голям задник и като цяло е малко бъчвичка, но на по- висок строен човек ще стои мн добре, царствено (може би не толкова блещукащи да са камъните де, но като цяло говоря)

П.П. Такива не знам доколко ще намериш по магазините, а пък в ателие под 1000 не знам как може да ти излезне. АКо мислиш, че си струва, go ahead. :))