PDA

View Full Version : Помощ! Забава с джудже...



cherrynka
03-28-2013, 14:48
Здравейте! Имам нужда от малко помощ. Като малки (10-тина годишни) освен традиционното викане на Дама Пика и производните, с братовчедка ми викахме едно ДОБРО джудже. Технологията е: взимаме малко огледалце пръскаме го с малко дезодорант в единия край и оставяме блокче шоколад в другия (има разновидност с малки дрешки) слагаме го на пода и го покриваме със стъклена чаша. Гаси се лампата, казват се някои неща и като светнеш има стъпчици по огледалото и малка хапчица на шоколада (или липсващи дрешки).

Въпросът е - Някой правил ли го е и може ли да ми каже какви са думите???

-Patrick.Star
03-29-2013, 15:55
За пръв път го чувам това

freakydeakymonster
04-14-2013, 09:28
Аз със компания като малки правихме подобно нещо,но беше с "Пастичко" ..

nosferatu23
04-20-2013, 21:20
Здравейте! Имам нужда от малко помощ. Като малки (10-тина годишни) освен традиционното викане на Дама Пика и производните, с братовчедка ми викахме едно ДОБРО джудже. Технологията е: взимаме малко огледалце пръскаме го с малко дезодорант в единия край и оставяме блокче шоколад в другия (има разновидност с малки дрешки) слагаме го на пода и го покриваме със стъклена чаша. Гаси се лампата, казват се някои неща и като светнеш има стъпчици по огледалото и малка хапчица на шоколада (или липсващи дрешки).

Въпросът е - Някой правил ли го е и може ли да ми каже какви са думите???

черешке май си пуснала котката в стаята и ти е изяла шоколадо

highgirl
05-02-2013, 11:40
Не съм го чувала, камо ли да съм го правила.

lux_aeterna
05-02-2013, 19:04
Здравейте! Имам нужда от малко помощ. Като малки (10-тина годишни) освен традиционното викане на Дама Пика и производните, с братовчедка ми викахме едно ДОБРО джудже. Технологията е: взимаме малко огледалце пръскаме го с малко дезодорант в единия край и оставяме блокче шоколад в другия (има разновидност с малки дрешки) слагаме го на пода и го покриваме със стъклена чаша. Гаси се лампата, казват се някои неща и като светнеш има стъпчици по огледалото и малка хапчица на шоколада (или липсващи дрешки).

Въпросът е - Някой правил ли го е и може ли да ми каже какви са думите???


И аз за първи път го чувам. Звучи много интересно. Трябва да разберем как става :) .

Supermassive____
05-03-2013, 06:45
Пълни простащини са това. :D

Chacho
05-03-2013, 06:52
Освен да питаш тоя, дето ти е казал, надали ще разбереш приживе.