PDA

View Full Version : Гърбица на носа



aurora_188
03-28-2013, 16:51
Имам проблем е то доста неприятен.Става въпрос за носа ми има гърбица и хората ми се подиграват и искам да я махна да да се чуствам по-добре.Някои има ли идея колко струва такава операция ,каква е процедурата?

Your.Passion
03-28-2013, 17:52
Просто съвет : Харесвай се такъв ,какъвто си :)

Fisherman
03-28-2013, 18:06
Па те хората на всичко се подиграват.

Djara
03-28-2013, 19:39
Към 3500 лв или повече. Провери по сайтовете на пластичните клиники. Процедура - отиваш и се консултираш какво може да постигнете като ефект, ти какво искаш, време за възстановяване, рискове и т.н. Не искам да те плаша, но знам от познати, че е болезнена тази интервенция.

Fisherman
03-28-2013, 19:54
Не може някой да меси в работата на Господ и да не боли :)

HollyGolightly
03-29-2013, 02:56
Па те хората на всичко се подиграват.
Именно, а след операцията ще ти се смеят, за това че си се подлагала на такива процедури.
Скъпа, болезнена и безсмислена е такава операция.

Cameo
03-29-2013, 11:03
До колкото знам, освен че е и болезнена тази процедура, възстановителния период после е доста дълъг- около година... :(

vladyman
03-29-2013, 11:54
Една прятелка-актриса си направи подобна операция навремето, при един от най-реномираните (поне според нея) пластични хирурзи. Плати МНОГО (мисля, че ми каза някъде около 4-5 000 лева), след това я болеше много, имаше трудности с дишането през носа, пиеше хапчета. Освен всичко останало, сега (година и нещо-две по-късно) може и да няма "гърбица", но пък си има хубав червен белег на носа. Не е особено подобрение ако питаш мен...

Deni_028
03-29-2013, 16:34
Бях гледала в едно предаване последиците от такива операции. Трябва да знаеш, че може да стане по-зле. Казаха, че при 1 на всеки 8 души се налага втора операция поради объркване и получен нежелан резултат. Приеми се с недостатъците си и се харесвай такава, каквато си! ;)

supersonic0
04-01-2013, 17:41
Белег няма как да ти остане, но може да се наложи да ти направят повторна операция и това не се случва никак рядко... Една позната си направи, след това й се наложи да й я направят още веднъж, сега вече няколко години след това няма никакви проблеми, никакви белези и всичко е идеално, но възтановителния период наистина е дълъг, едва след няколко (доста) месеци отока започва да изчезва... Преди това намалява, но изчезва напълно след доста дълго време.

anonymous708973
04-01-2013, 18:28
Именно, а след операцията ще ти се смеят, за това че си се подлагала на такива процедури.
Скъпа, болезнена и безсмислена е такава операция.

Ти пък коя си, че да определяш кое е безмислено? Всяко нещо, което те кара да се чувстваш по-добре, е смислено.

Масово дрънкате пълни глупости.
Операцията е около 1500 лв. Гледах я с 400 лв надолу. Възстановяването не е месеци, пхах (година-възстановителен период :Д:Д). Тампоните, които ти слагат в носа след операцията, се махат след 2-3 дни, поставят се метални пластини, които вече не знам колко време стоят, но няма да е повече от месец-два, ако много са ти раздробявали носа. Има отоци, има хрема понякога, не е суперприятно, но с обезболяващи нещата стават поносими. Само кървенето е дразнещо, защото постоянно изтича кървава слуз в първите дни след операцията.
Водещ в тази област е Д-р Джамбазов, записването за него става месеци предварително и ужасно трудно.

Авторке, малко несериозно ми се вижда да пишеш във форум, при това този. Отвори форума в тялото, има 460 страници тема за ринопластика, сигурна съм, че и бгмама имат подобна и също толкова изчерпателна.