PDA

View Full Version : Моето момиче



paladincho12345
03-28-2013, 19:06
Здравейте на всички. Наскоро открих този форум по препоръка на мой приятел и доста ми харесва. Моята история е малко глупава, но съм разколебан и желая да чуя мнение. За протокола аз съм на 16 години и не съм от най-общителните.
Всичко започна преди повече от три месеца. Моята компания от класа се организирахме да ходим на The Mall - за кино и Плейграунд-а, като едното момиче си покани приятелка - зайка, пак от нашето даскало. Ще я споменавам просто като К. Тя се оказа голяма сладурана, малко притеснителна като мен. Прекарахме си половин ден там и макар почти нищо да не си казахме с нея, щом се прибрах тя ми беше пратила молба във Фейсбук. Аз веднага я приех, защото ми стана интересно, и започнахме да си пишем. К. ме търсеше всеки ден и често си пишехме с часове - висял съм по малките часове заради нея. Оказа се прекрасно момиче - можехме да си говорим за всичко, забавляваше ме и ме разбираше. Моите хобита са писането и рисуването, а тя много ги хареса и ме насърчаваше. В училище обаче се засичахме много рядко и когато се случеше си разменяхме по две-три думи и толкова.
Няколко седмици по-късно отново се събрахме същата компания и отново много се забавлявахме, с едно условие - че К. се държеше малко дистанцирано от мен. Аз реших да поема инициативата и започнах да й пиша колко е красива и тн., задълбахме в разни лични теми. В училище ходех някои междучасия със съученичката ми да си лафим с К. Изтърколиха се още две седмици преди да се престраша да я поканя да излезем някъде само двамата. Държах се мило, забавлявах я и й правех дребни подаръчета. По това време осъзнах, че вечер си гледах очаквателно Фейса и изобщо си губя времето пред компютъра в дните когато тя не е на линия и я чакам.
След още две седмици, напълно хлътнал по К., аз организирах един романтичен следобед и й обясних чувствата си. Тя страшно се притесни, но откликна и тръгнахме.
До тук добре, ще си кажете вие, всичко се нареди както трябваше. Е, да, обаче не. Предната седмица К. започна да се държи странно, дистанцира се от мен и почти не си говорехме. Потърсих една от съученичките й ( моя и нейна близка приятелка ) и тя ми сподели едно безумие. В началото на учебната година тя си е харесала един съученик, но той я игнорирал, а сега изведнъж проявил огромен интерес към нея ( въпреки знанието му, че е обвързана с мен ). К. е била объркана и не знаела какво точно да прави.
Аз, от своя страна, бях бесен. Точно съученичката й ме възпря да насмета момчето. Когато се събрах с К. си казахме много силни думи, на които тя така лесно изневери. Разбирате ли, трудно е едно момиче да ме спечели, а тя ми взе ума и сърцето, готов съм да пожертвам и дам много, само да сме заедно. Вчера дойде при мен и се опита да ми обясни колко съжалява и ме моли да й простя за колебанието, че желае да се само с мен. Казах й, че не ми харесват такива лапешки изпълнения и няма да ги търпя, но все пак тя е моето момиче, приех я отново.
Мисълта ми е - дали не правя грешка по този начин? Тя е по-срамежливо момиче, предана и всеотдайна е във връзката ни, но ето, че по много глупав начин ме накара да се усъмня в нея. Ако толкова лесно може да бъде разколебана дали си заслужава да бъда с нея?

Amore-Mio*
03-28-2013, 19:17
Ако самия ти смяташ, че е грешно - то значи е.

li0n
03-28-2013, 19:46
Всеки прави грешки. Пробвай, според мен се е осъзнала.
Ти сам каза, че е всеотдайна що се отнася до вас двамата и това, което имате. Ако направи пак някакъв гаф обаче, трети шанс не и давай.

12h
03-28-2013, 20:12
Дай и малко време. Според мен не правиш грешка. Тя е била объркана просто, защото някога е имала чувства към това момче , но щом сега си е при теб не мисля, че има проблем.

SilverLinings
03-28-2013, 20:50
Не се занимавай с нея :)

Mary_Jane_69
03-28-2013, 21:02
Мисля, че трябва да и дадеш шанс. Дай и време и ти сам ще бъдеш способен да си отговориш струва ли си или не. В края на краищата не го приемай като губене на време, научаваш винаги по нещо, когато губиш! Пожелавам ти успех, вярно, няма безгрешни, случва се тоя номер доста често. :) Изясни си какво искаш и се бори за него, но ако намериш след време, че си се залъгвал относно желанията си, не съжалявай. Научил си нещо, това те прави по-добър от останалите.

Al3ksandra
03-28-2013, 21:09
Дай й малко време- то ще си покаже дали ти е вярна или просто си гони някакви свой интереси (както всички момичета, с малки изключения)... Надявам се всичко да потръгне между вас. Успех!

psychopath
03-29-2013, 01:37
Просто е малка...

Tsukuda_Hiroshi
03-29-2013, 04:43
И аз като повечето от хората, които са ти писали мисля, че трябва да й дадеш шанс. Да, онзи е кретен, че се опитва да ти вземе приятелката (мразя такива хора!!!), да тя е сгрешила, че след като я е игнорирал изобщо му е обЪрнала внимание (наистина е лАпешко и все пак ти си на 16, едва ли тя е по-голяма, а на тази вЪзраст сте си лАпета), но помисли - след като онзи е започнал да я сваля, а тя го е харесвала преди, то защо е избрала теб, вместо него?? Явно има някаква причина и както каза някой - осЪзнала се е. Всеки прави грешки. И ти не си идеален, може пЪк някой ден ти да сгафиш нещата и да я молиш за прошка. Помисли и над това... ;)
Ако продЪлжи и за напред да ти прави такива номерца, обаче, рЕжи я и не се занимавай повече с нея!

Magnolia13
03-29-2013, 06:04
Всеки греши, нормално е, и ти ще допускаш грешки. Объркала се е, радвай се, че избра теб - можеше да избере него. Забрави я тази случка и бъдете щастливи :)

JoLLiE92
03-29-2013, 06:17
Прости на момичето. Но ако ПАК направи същата грешка - я отсвири много много грубо. Първият път е грешка - вторият път е избор. :)
И ако и простиш много важно е НИКОГА да не споменаваш тази случка - все едно не се е случвала, не и го натяквай, не я натоварвай - така и двамата няма да сте щастливи. Ако прощаваш, просто забрави за случилото се, но си имай едно наум да не стане пак.

xXxPETYAxXx
03-29-2013, 06:23
Взела е решение, че иска да е с теб, не с него. Щом го е направила, значи наистина иска теб, все пак преди е харесвала другия, нормално е да се чувства объркана, след като изведнъж се е случило това, което преди толкова е искала - той да прояви интерес. Кофти е, че така се е получило, но пък щом не те е зае*ала е хубаво. Само че, ако още веднъж се разколебае така прекрати всичко с нея.

balu4ka
03-29-2013, 07:49
Била е разколебана,защото е има чувства преди към този човек,а вие ходите отскоро.Все пак е предпочела да е с теб,мен също много ме дразнят странични хора,които всячески се опитват д те разделят със човека с когото имаш връзка,само за спорта.Видял я е ,че е заета и се е пробвал мискинина,но всякакви ги има.Ти и дай шанс,но наистина не и напомняй за случката,защото ще натоварваш и себе си и нея,тя е разбрала грешката си и те е помолила за прошка.Не забравяй ,че всички сме хора и правим грешки,някой ден и ти ще си на това място.

Pedigree
03-29-2013, 09:57
Не може да излизаш с малко момиченце, а да очакваш да се държи като възрастна дама. Прекалено много я приемаш като твоето момиче, ако питаш мен. Грешно правиш, като я идеализираш. Жените са долно племе, тихите води са най-дълбоки, а малките момиченца в много от случаите могат да те разиграват, защото са объркани.
Хубаво си й простил, но си помисли за това, което ти написах по-скоро, и не позволявай да те разиграват. Кучето скача според тоягата. :)

Pedigree
03-29-2013, 09:58
И без хейт само върху другия пич. Смайвате ме така като правите, хубаво той не може да брои до две, зарибява ти мацката, това е долно, ама тя ако е твоя, няма да му върже. Ако му дава надежди обаче, не мисля, че вината е само в другото момче. ;)

Tyler The Creator
03-29-2013, 10:06
Ходиш с 14 годишна братле, чакаш смислена връзка ли ??? ...

JoLLiE92
03-29-2013, 10:15
Ходиш с 14 годишна братле, чакаш смислена връзка ли ??? ...
Той е на 16, с 20+ годишна ли да тръгне?

Tyler The Creator
03-29-2013, 10:52
Еми на 16 и 14 каква връзка искаш да има ? Не съм казвал да си стой сам, казвам просто, че връзката ще е, колкото да има к'во да правят, да не скучаят...

paladincho12345
03-29-2013, 18:02
Не съм казал, че очаквам някаква невероятно сериозна връзка, млади сме все пак, обаче ми стана доста тъпо в тази ситуация. Не си търся връзка за две седмици, това имам предвид под по-сериозна връзка. Към Pedigree - какво означава това без хейт? Такива глупаци, които свалят заети момичета, си заслужават яко бой, независимо дали самото момиче им обръща внимание. И мерси за отзивите, ще остана с нея и се надявам всичко да е ок нататък.

Tyler The Creator
03-29-2013, 18:44
Като пораснеш, ше видиш как стоят нещата :)

li0n
03-29-2013, 19:04
Еми на 16 и 14 каква връзка искаш да има ? Не съм казвал да си стой сам, казвам просто, че връзката ще е, колкото да има к'во да правят, да не скучаят...

Е, айде само без такива изказвания. Има много различни момичета. На тази възраст мога да ти кажа, че има момичета, които размишляват много по-зряло от някои, които са на 16-17.

JoLLiE92
03-30-2013, 07:40
Такива глупаци, които свалят заети момичета, си заслужават яко бой, независимо дали самото момиче им обръща внимание.
И аз така мисля. ;)

paladincho12345
03-30-2013, 15:21
Не може да излизаш с малко момиченце, а да очакваш да се държи като възрастна дама. Прекалено много я приемаш като твоето момиче, ако питаш мен. Грешно правиш, като я идеализираш. Жените са долно племе, тихите води са най-дълбоки, а малките момиченца в много от случаите могат да те разиграват, защото са объркани.
Хубаво си й простил, но си помисли за това, което ти написах по-скоро, и не позволявай да те разиграват. Кучето скача според тоягата. :)

Всъщност не я идеализирам, явно така е прозвучало. Пък ще видим, може и аз грешно да я приемам.