PDA

View Full Version : целулит, стрии



ButterFly23
03-28-2013, 19:06
какво правите за целулита и стриите, как се справяте с тях и по-точно със стриите по дупето?

Addicted__
03-28-2013, 21:16
Стриите трябва да са съвсем ''нови'' та да ги заличиш поне малко..
А за целулит не знам иаз търся в момента нещо
Гледах на Орифлейм ,а сега чета мнения за Дева и за Билка и не знам кой да си взема :S

girl91
03-28-2013, 21:35
Знам, че стриите не могат да се премахнат. Иначе не знам дали наистина помагат различните начини за леко заличаване.
Целулитът само с кремчета не може да се премахне. Днес точно забелязах, че имам малко целулит по дупето и се поразрових из нета. Намерих упражнения против целулит на една инструктурка, която между другото има разнообразни упражнения за всяка част от тялото - http://fitnesinstruktor.com/uprajnenia-protiv-celulit/

t_doll
03-30-2013, 12:18
За целулита нисковъглехидратна диета, а стриите нямат махане

Miss.Miranda.Kerr
03-30-2013, 16:22
За целулита има много кремове ,порови се и разбери, а за стриите няма как да се махнат, но можеш да си стегнеш дупето :)

zvezdiichkataa
03-31-2013, 18:12
И аз имам доста трии по външната част на бедрата и по дупето... ах, как ме дразняттттт... :( Не знам как можах да го допусна. За целулит съм чувала, че помага диета без сладки и тестени работи, горещи душове, масажи с разни масла и кремове, спорт .. и като цяло много трудно се маха. Но поне целулит нямам иначееее... :)