PDA

View Full Version : Травми



Pothead334
03-28-2013, 20:26
Може би не е удачно да пиша точно тука ама така и така форума си има отдел за спорт :D Та моя въпрос е към хората които се занимават с фитнес и предимно гимнастика и лостове. Принципо имам 3 годишен опит в тренирането въобще дали било то дали с тежести , уреди , лостове , успоредки , нищо , тичане единственото , което не съм праивил е да практикувам някакъв боен спорт . От личен опит знам какво е една умерено сериозна травма и съм са научил да се пазя , загряване преди тренировка , внимаване с упражненията и т.н. Става въпрос за две травми . Едната се получи по възможно най - идиотския начин и тя е на китката . Просто една сутрина нещо се бях подпрял на едно бюро и кво стана същност и аз не можах да си обясня ама принципно имам проблеми със сухожилията ( наследствени ) и то на китките . Вече 1 седмица мина намалих физическото натоварване до минимум , като отначало въобще не товарих китките . Говорил съм много хора относно това и просто ако има някой тука , който може да ми даде допълнителен съвет ако е имал / има подобни проблеми да сподели как му е минал възстановителния период , защото при мене е много тегав :D Другия ми проблем е тазобедрената става в този случай проблем е просто че краката въобще не са ми силната страна. Става въпроса за лявата става . При вдигането на крака на ляво усещам болка . Като цяло усещам болка само при движения , в които изнасям крака на ляво . Ако някой може да сподели някое стречинг упражнение например бих се зарадвал :)
P.S : Съжалявам за пунктуационните грешки ( чисто си ме мързеше да слагам някои запетайки ) и въобще други грешки които съм допуснал ;д