PDA

View Full Version : притеснения относно ...



vffd
03-29-2013, 00:26
Здравейте ... преди 3 дни се напих и правих секс с едно момиче, като за кратко време не използвах презерватив и го сложих по-късно... а след това разбрах, че това момиче е спало с доста момчета. Таа притеснявам се, че може да съм хванал нещо.. от тогава ми се гади, отпаднал съм и изпитвам лека болка в мускулите и четох, че това са симптомите на СПИН... Някой, който е по-информиран може ли да каже нещо по въпроса, защото на истина започнах да се притеснявам сериозно. Започнах да се чувствам така веднага след контакта, което ме навява на мисълта, че може би просто имам някаква настинка, защото не мисля че симптомите се проявават толкова бързо, но може и да греша.

MarkKnight
03-29-2013, 00:44
..симптомите се проявяват едва между 3тата и 4тата седмица...за твое успокоение,може да се излседваш,но за да е достоверен теста трябва да е 1 месец,след контакта...

xXxPETYAxXx
03-29-2013, 05:05
Не 1 месец, а 3(от 3 до 6 най-добре) след контакта се прави тест. И да - симптомите ти могат да са от нещо друго, а може и да са от внушенията ти, че може да хванеш нещо. Психиката е владетел на цялото тяло.

kalpazanka
03-29-2013, 05:09
Може и след 6 седмици да се тестваш за ХИВ, но най-достоверно е както ти написа xXxPETYAxXx
:)
Не е зле да се тестваш и за други зарази. ;)

Tsukuda_Hiroshi
03-29-2013, 05:45
Брат, не го ли отдаваш на махмурлука...? И аз се чувствам наистина кофти след запой... Освен това - мислиш ли, че си чак такЪв кЪсметлия, че да се окаже, че си попаднал на спинозна? Сифилис, може, някое херпесче - ок, ама СПИН...! Недей се филмира толкова. Ако прочетеш симптомите на други срамни болести на бас, че ще откриеш поне още няколко, които отговарят на сЪстоянието ти.