PDA

View Full Version : Боли я много



ddzwe
03-29-2013, 06:47
Здравейте,

с приятелката ми решихме да правим секс, но проблемът е, че и двамата сме девствени и имаме малки проблеми при отварянето. Не сме сигурни, че го правим както трябва, защото се опитваме първо с пръстче, а след това с пенис, но дори и при пръста, я боли жестоко. Вкарвам го повече от половината и стигаме до това, което трябва да се скъса може би и започва да я боли. Натискам, но не става така лесно и не иска да се къса. Дали го правим както трябва и нормално ли е да я боли дори при пръст вкаран повече от половината. Притеснявам се, че я отварям не както трябва и може би затова я боли много и не става да се скъса?

DisappointedDreamer
03-29-2013, 06:49
Лубрикант и повече езици. Тя да стиска зъби веднъж и да мине всичко, а не 10 пъти да опитвате и да напредвате със скоростта на сопол.

ddzwe
03-29-2013, 06:55
Това означава ли, че го правим, както трябва и че е нужно само да натисна повече и да се скъса? И нормално ли е да я боли толкова много дори само при пръст?

xXxPETYAxXx
03-29-2013, 06:59
Възбуди я максимално и тогава действай. Трябва да е възбудена, а не да се стиска, защото мисли за болката. И да-не протаквайте прекалено дълго, че съвсем ще се стяга заради мисълта, че боли. Ако не се овлажнява добре вземете лубрикант, ако е максимално възбудена наистина едва ли ще имате нужда от него, ама вземете за всеки случай.

Tsukuda_Hiroshi
03-29-2013, 07:00
Слушай сега, това не ти е уплЪтнител на капачка от бира, че да го напЪваш така! Казаха ти - лубрикант, за да е по-влажна и повече езици - демек шпаклички, пич! Ако не си я вЪзбудил достатЪчно, ще се мЪчите като грешни дяволи... За това ти е тоя език!
И да, мацката да изтЪрпи 1 пЪт болката, после ще е яко! Иначе ще я боли всеки пЪт преди да я отвориш... Боли я с прЪст, защото може би е прекалено суха. То не става така - за 5 минути целувчици, прЪста вЪтре и хайде! Отдели си поне половин час, 40 минути (най-малко!!) любовна игра! Чак после пробвай там прЪстчета, пениси и каквото и да е...

DisappointedDreamer
03-29-2013, 07:03
Това означава ли, че го правим, както трябва и че е нужно само да натисна повече и да се скъса? И нормално ли е да я боли толкова много дори само при пръст?

да.
да, нормално е.

предполагам знаете къде и е отвора ^^

Raven28
03-29-2013, 17:07
Слушай сега, това не ти е уплЪтнител на капачка от бира, че да го напЪваш така! Казаха ти - лубрикант, за да е по-влажна и повече езици - демек шпаклички, пич! Ако не си я вЪзбудил достатЪчно, ще се мЪчите като грешни дяволи... За това ти е тоя език!
И да, мацката да изтЪрпи 1 пЪт болката, после ще е яко! Иначе ще я боли всеки пЪт преди да я отвориш... Боли я с прЪст, защото може би е прекалено суха. То не става така - за 5 минути целувчици, прЪста вЪтре и хайде! Отдели си поне половин час, 40 минути (най-малко!!) любовна игра! Чак после пробвай там прЪстчета, пениси и каквото и да е...

+1

Fisherman
03-29-2013, 18:04
Пак няква история от детската градина,това се нарича химен и по принцип се намира в началото на влагалището,варира по форма и размери естевствено.Приятелката ти може да има дебел химен и да се наложи да я цепне медик или пък преигравате с тая болка не съм момиче не мога да кажа до каква степен боли.

li0n
03-29-2013, 19:09
Самия израз "отварям" ми е толкова смешен.
Както казаха, предразположи я по-добре. Възбуди я максимално, лубрикант, бутай (:D) и ще стане работата.

granger
03-29-2013, 19:28
Мда , май се изчерпа темата. Боли ,не боли, ще стисне зъби за 2 минути и постепенно ще почне да и харесва.
Айде успех.

marilyn
03-30-2013, 17:58
Гледайте да е влажна. Боли, боли, ще ѝ мине.

r0073x
03-31-2013, 17:07
Много добре ти го казаха: да се е овлажнила добре, че иначе е гадно (и на теб няма да ти хареса) :)
Щото иначе следва:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4t756qcBh1roxnzro1_400.jpg

dynamit
04-01-2013, 06:13
Като я боли, давай мен, натискай я повече и може би болката ще спре от прекалено многото натискане! сериозно ти говоря, при моята приятелка, положението беше същото!

Amore-Mio*
04-01-2013, 09:39
Лубрикант.
Да се отпусне.
Обърнете внимание също на любовната игра - нека е дълга и така нататък.
И да устиска малко.

Tsukuda_Hiroshi
04-01-2013, 19:48
Като я боли, давай мен, натискай я повече и може би болката ще спре от прекалено многото натискане! сериозно ти говоря, при моята приятелка, положението беше същото!

Е тука вече работата стана "палма в лицето'... Горката ти приятелка!

pifiella
04-02-2013, 16:03
Като я боли, давай мен, натискай я повече и може би болката ще спре от прекалено многото натискане! сериозно ти говоря, при моята приятелка, положението беше същото!

Ти сериозно ли? Да я натиска,а тя като пищи под него,к'во прави?Удря и два шамара да мълчи,а си я ръга,а?

the sniper guy
04-02-2013, 18:48
Като я боли, давай мен, натискай я повече и може би болката ще спре от прекалено многото натискане! сериозно ти говоря, при моята приятелка, положението беше същото!

FATALATY

li0n
04-02-2013, 19:31
Ти сериозно ли? Да я натиска,а тя като пищи под него,к'во прави?Удря и два шамара да мълчи,а си я ръга,а?

А, да, бе, два шамара.
Поне 3 удара с тояга в носа и 5 ритника в корема.

Tsukuda_Hiroshi
04-03-2013, 12:28
FATALATY

То си стана направо "фекалити"...