PDA

View Full Version : Проблем с възбуждането



noone111
03-29-2013, 07:24
Здравейте. Имам един доста сериозен проблем. Ще започна с това,че съм на 16,и не би трябвало да имам такива проблеми,затова и се притеснявам. Правя секс от половин година и малко и преди 2 седмици се прояви проблемът - започнах да се възбуждам изключително трудно,едва задържах ерекция (която беше доста слаба...),на всеки 5-6 фрикции пък се появяваше някаква вяла възбуда,която пък ме караше да свършвам. Ако се сдържа,тя изчезваше и отново не усещах почти нищо за няколко фрикции и след това отново така. Ако пък свърша,оргазмът е изключително слаб...
Тогава това беше от първият път,след като "свършех" веднъж,съумявах да се справя добре вторият. Но това което започна много вече да ме притеснява,е че вече дори не мога да мастурбирам нормално,защото се случва същото - почти никаква възбуда,едва успявам да го вдигна,появява се някакво вяло усещане чат-пат,което ме кара да свършвам,ако го нарправя,много слаб оргазъм. А лошото е,че сега вече същото се случва и вторият път (поне когато мастурбирам,за секс още не съм имал фейлове след първият път,но не знам дали няма да е същото,защото не съм го правил с приятелката ми от седмица,защото нямахме възможност...). Какво се очаква от мен да направя,има ли някакъв начин да се оправя без нужда от лекар или виагра...? Не мисля,че е нормално да имам подобни проблеми,след като до този момент всичко е било съвсем наред и съм на 16 години...

li0n
03-29-2013, 07:51
Колко често правиш секс? Не, наистина, ако е прекалено често поспри се за малко. Сега след като не сте правили секс седмица, остави и ръчната, пък виж дали няма да се оправиш. В противен случай уролог.

dynamit
04-01-2013, 03:25
Пробвай да го вдигаш няколко пъти последователно и мисли за нещо, което винаги те възбужда.

WohooMAD
04-01-2013, 14:25
Пробвай да го вдигаш няколко пъти последователно и мисли за нещо, което винаги те възбужда.

WTF тва тренировки за пенис ли са o.O

@noone111 дай си малко почивка, без чекии и без секс, и да се надяваме, че всичко ще бъде окей! Ако не наистина отиди на уролог, защото може да е сериозен проблем !