PDA

View Full Version : ...



Misery888
03-29-2013, 11:17
Всичко започна когато бях малък и всичко беше наред .. може да нямахме всичко,но с моето семейство бяхме щастливи.Толкова много спомени избиват в съзнанието ми .. толкова много.. Но защо винаги всичко трябва да свърша .. толкова ли много искам .. искам просто всичко да е нормално..Някакви лигави позьорчета и кифльоци имат всичко,да но нямам късмета.Баща ми ни напусна преди година.. нищо не е същото.Влюбих се .. но естествено и там нямах късмет. Приятели .. ? Всички са едни и същи .. използват те докато си им нужен после те заебват и храчат след теб все едно не сте били никакви..Когато ти потрябват те всички изчезват с едно и също оправдание .. Нямам нищо и никой,сам самичък завинаги в тоя скапан труден свят .. Нямам никакво бъдеще .. редовно мисля от това да се отърва от всички тея гадни мъки и тегла,които всяка сутрин като се събудя трябва да тегля след себе си .. Задушавам се,притискат ме,искам да изчезна.. искам да ме няма.. едни и същи мисли всеки ден.. Изправиш ли глава,все някой ще те стъпче,защото си му крив.
Какво мога аз да сторя .. не виждам никакъв смисъл в жалкото ми съществуване .. нямам нищо и никой.. Семейство,любов,приятели? НИЩО!! Не знам какво ме задържа тук .. всеки ме мрази,всеки гледа да ме изстиска до последно,оковите натежават все повече.. всяка сутрин ми се иска да не се бях събуждал никога .. просто така .. да изчезна като на сън,да ме няма..

Pug_306
03-29-2013, 11:27
Я се стегни малко !! Кви са тея приказки ?? На колко години си ? Нямаш приятели - ще си намериш някой по-добри, които да не те използват, нямаш късмет в любовта - ми ще намериш друга любов, за семейството ти съжалявам наистина. Ама се стегни малко и влез в пътя, не да мислиш такива неща, нима на майката ще и стане приятно от това ? Помисли и за нея !