PDA

View Full Version : Объркана приятелка...



VioletaDimitrova
03-29-2013, 13:12
Здравейте, искам да ви попитам нещо относно една моя приятелка - тя се казва С.

Тя харесваше едно момче от училище (Н.), но се премести в друго училище, за да има по-висок успех. Там се влюби (според нея) в едно друго момче. Да го наречем Д. След 3 дни в новото училище тя тръгна да ми разказва как е преодоляла Н., а пък Д. е истински джентълмен, много красив и забавен...На мен ми се струва малко странно това, защото от моята гледна точка преодоляването на Н. й беше станало като фикс-идея и затова толкова внезапно се влюби в Д. Започнаха да имат проблеми - Д. в прав текст и беше казал, че няма никакви чувства към нея, но тя си мислеше, че той го казва, само защото е в лошо настроение...Тя целуна неговия приятел, защото той я харесва и Д. изревнува и тръгна да й търси сметка...Това мен доста ме издразни, защото си е чисто разиграване от страна на Д. Писах му във ФБ и той каза, че му било забавно да я разиграва...Казах това на С., но тя го оправда с това, че той мен не ме познава и затова ми е казал така...Но той продължава да го прави...И това не е само мое мнение. Много хора, които го познават, казват, че той не знае как да се държи с момиче...Вие какво мислите? Приятелката ми казва, че й трябва време, за да разбере какво става, но според мен тя чисто и просто не може да приеме отказ. Според вас заслужава ли си тя да продължава да се опитва или трябва да продължи напред?

minchorna
03-29-2013, 13:14
A,b,c,d.... Изреди цялата азбука бе момиче,скоро ще почнеш и с римски цифри да ги именуваш :(

Tsukuda_Hiroshi
03-29-2013, 13:22
Според мен това е сбирщина на идиоти! Аз те харесвам, защото преодолявам друг, ти не ме харесваш, но си мисля, че ме харесваш, целувам еди-кой си, за да изревнуваш, ти не ме харесваш, но се правиш, че ревнуваш, за да ме дразниш, а искаш да ме дразниш, защото не ти пука дали те харесвам или не, но аз не вярвам, че искаш да ме дразниш, защото вярвам, че ме харесваш...
Според мен, приятелката ти си ТИ самата! Вкарала си си целия този филм и ти трябва странично мнение. Тегли черта!
Ако греша и все пак приятелката ти сЪществува и прави всичко това - да, тези хора, за които ми разказа са идиоти! Просто ги остави да се вкарват вЪв филми един-друг и им гледай сеира... Вземи си и голям пакет пуканки, защото от толкова кретенясали хора, простотията ще е на биг-мак-порций!

VioletaDimitrova
03-29-2013, 13:22
A,b,c,d.... Изреди цялата азбука бе момиче,скоро ще почнеш и с римски цифри да ги именуваш :(

Ами, сори, ама имена няма да казвам :D Поне кажи какво мислиш, че само за тоя Д. ми говори - колко бил готин и тн...Дори Black Devil си взе, за да го впечатлява *FACEPALM*

VioletaDimitrova
03-29-2013, 13:23
Според мен това е сбирщина на идиоти! Аз те харесвам, защото преодолявам друг, ти не ме харесваш, но си мисля, че ме харесваш, целувам еди-кой си, за да изревнуваш, ти не ме харесваш, но се правиш, че ревнуваш, за да ме дразниш, а искаш да ме дразниш, защото не ти пука дали те харесвам или не, но аз не вярвам, че искаш да ме дразниш, защото вярвам, че ме харесваш...
Според мен, приятелката ти си ТИ самата! Вкарала си си целия този филм и ти трябва странично мнение. Тегли черта!
Ако греша и все пак приятелката ти сЪществува и прави всичко това - да, тези хора, за които ми разказа са идиоти! Просто ги остави да се вкарват вЪв филми един-друг и им гледай сеира... Вземи си и голям пакет пуканки, защото от толкова кретенясали хора, простотията ще е на биг-мак-порций!

Не съм аз...не бих се оставила така да ме манипулират. Проблема е, че не мога да гледам отстрани как я прави на глупачка, защото ми пука за нея.

minchorna
03-29-2013, 13:28
Какво е Black Devil ?

VioletaDimitrova
03-29-2013, 13:30
Цигари :D

minchorna
03-29-2013, 13:31
На 12 ли сте ?

VioletaDimitrova
03-29-2013, 13:32
14...ама пак се държи незряло...всъщност той спомена Black Devil в чата и като и казах, тя вика "Ми аз ще взема да ги пробвам."

minchorna
03-29-2013, 13:37
14....Мисля,че няма какво да се каже по темата.Детски истории правят всичките букви от азбуката изредени в тази любовна драма.

VioletaDimitrova
03-29-2013, 13:39
И аз това се опитвам да й обясня...Че това са простотии...обаче тя не ми вярва. Идеята ми е да й покажа, че и по-зрели хора от нас мислят като мен.

minchorna
03-29-2013, 13:42
Дай й линк към форума и да се регне да й набием акъл..за да не й набият нещо друго разни черни дяволи :d

VioletaDimitrova
03-29-2013, 13:48
Става...Че напоследък само се караме заради тоя...казвам й мнението си, а тя го отрича така сякаш току-що съм казала, че искам да се самоубия...Казва "Не ми пълни главата с врели-некипели, Д. си е страхотен и тн...". Сериозно има нужда от малко акъл тва момиче...

Al3ksandra
03-30-2013, 00:50
Мятай я тука,нии ще я опра'им ;) :P

Tsukuda_Hiroshi
03-30-2013, 05:08
Става...Че напоследък само се караме заради тоя...казвам й мнението си, а тя го отрича така сякаш току-що съм казала, че искам да се самоубия...Казва "Не ми пълни главата с врели-некипели, Д. си е страхотен и тн...". Сериозно има нужда от малко акъл тва момиче...

E, явно сЪм сгрешил, че питаш за себе си. Добре че. Остава варианта с пуканките. Купи си голям пакет и се наслаждавай на сеира... А, да - приготви си фейса "Казах ли ти" и си го сложи в края на представлението ;)
Няма какво повече да направим за теб и твоята приятелка...

balu4ka
03-30-2013, 06:47
^Точно
Тя си го е навила на пръста и това е .След като е толкова глуповата и заслепена,няма какво да направиш.Все пак някои хора,докато не си строшат главите сами,не мирясват.Тя е от тях ,за съжаление.А ти вече си направила каквото е трябвало,най-накрая ще те изкара ,че си падаш по Д и затова и говориш така,всякакви филмарки има,не се бутай между шамарите.След като я резне директно,ще си седне на гъзА,дано не е много късно това.

Magnolia13
03-30-2013, 09:41
Колкото и да й обясняваш, че огъня пари, явно иска да пипа и това е :)

tHe_COolEst_GIrl
04-02-2013, 12:07
E, явно сЪм сгрешил, че питаш за себе си. Добре че. Остава варианта с пуканките. Купи си голям пакет и се наслаждавай на сеира... А, да - приготви си фейса "Казах ли ти" и си го сложи в края на представлението ;)
Няма какво повече да направим за теб и твоята приятелка...

+1 :D