PDA

View Full Version : Искам да му отмъстя



antoniq_96
03-29-2013, 13:03
Едно момче ми разби сърцето ,ще ви разкажа на кратко какво стана...
За мен той беше най-доброто момче ,което познавах,държеше се мило и аз се влюбих много в него.Ходихме си заедно от училище ,ходихме заедно и всичко уж беше наред докато не ми отвориха очите.Помолих една обща приятелка да го попита мнението му за мен тъй като се държеше доста странно тези дни веднъж мило друг път отнесено.И така тя го питала и той и казал следното: Да аз общувам с нея ,и после с приятелите ми умираме от смях...С други думи лицемерничил и ми се е подигравал зад гърба като съм го питала дали знаят другите той отричаше.Представяте ли си колко съм глупава.Но няма да оставя нещата така и ще му отмъстя незнам как ,но това е единственото което ме прави силна след като така ми се присмя.Дори нямаше смелост да ми каже в лицето въпреки ,че знаеше че го харесвам....някой да ме посъветва какво да правя....

li0n
03-29-2013, 13:05
Да отмъщаваш не показва сила, а слабост.
Той точно това иска - да му погалиш егото като му покажеш, че още имаш интерес и че си се засегнала. Не се хаби излишно, вредиш единствено на себе си.
Постъпил е гадно, наистина, но си запази достойнството и просто го подминавай като го видиш, нищо повече!

Chacho
03-29-2013, 13:06
Да не му отмъщаваш. Нищо няма да ти даде това, просто ще постъпиш тъпо. Ти си с чиста съвест, нищо лошо не си направила, няма какво да те огорчава. Той си е изиграл лошо картите. Като се е подиграл с доверието ти и не е доказал, че не те уважава, зарежи го и това е. Без да му падаш на нивото.

dimitar_ak
03-29-2013, 13:07
Най-доброто, което можеш да направиш е да не му даваш знаци, че още ти пука за него.

Pedigree
03-29-2013, 13:34
Е, вие много лесни и влюбчиви го давате бе, момичета.
Бил миличък, не знам си какво, той може да се направи на всякакъв, ако ти си достатъчно наивна да му повярваш. Няма какво да му отмъщаваш, въобще не се занимавай, по-добре забрави, че съществува.

MarkKnight
03-29-2013, 13:35
така сте наборите 96

ZeroDeathless
03-29-2013, 13:42
Аз ритам в топките и го оставям да се гърчи... Нека и той усети болката (да аз съм злобно и отмъстително)

ShtrudeL
03-29-2013, 13:52
фиииииииииииилм

Chacho
03-29-2013, 13:53
(да аз съм злобно и отмъстително)

В нашия край му викаме "просто".

Your.Passion
03-29-2013, 14:00
Прави се ,че ти е все едно.
Прави се ,че не ти пука въобще той какво мисли за теб.
А и само слабите отмъщават.
Не му падай на нивото.Подминавай го с пренебрежение.

Бий му шута и да се свъшва :) !

Your.Passion
03-29-2013, 14:00
В нашия край му викаме "просто".


Ххахаха точно 8-)

cyclops
03-29-2013, 14:03
Най-доброто, което можеш да направиш е да не правиш нищо, а напротив. Да покажеш, че не ти пука(дори и да не е така) и да покажеш, че си над тези детински истории.

ZeroDeathless
03-29-2013, 14:09
Ххахаха точно 8-)
Е, мерси....:\

Amore-Mio*
03-29-2013, 15:22
Отмъщението е безсмислено, глупаво, проява на слабост и проблеми. Не се занимавай, по - добре. Той, като си е идиот - идиот ще си остане. Остави го на произвола на съдбата - нали знаеш, че всичко се връща.

Chacho
03-29-2013, 15:22
Остави го на произвола на съдбата - нали знаеш, че всичко се връща.

Тва не е вярно.

Rebirthing
03-29-2013, 15:48
Пълен игнор на подобни индивиди. За 16-17 годишни, това са доста детски истории. Освен ако не иска секс, не виждам, защо му е да се занимава с теб ?

lubopitna_123
03-29-2013, 17:00
Нормално е да си ядосана и да се чустваш предадена.Постъпката му е отвратителна!Увери се обаче че е истина ,а не интрига.И в никакъв случай не взимай решение ,когато си ядосана опитай се да се успокоиш малко и помисли трезво ,за да не грешиш.

s40t4
03-29-2013, 18:36
Отмъщението само ще покаже колко ти пука за него. Бог забавя,но не забравя.. с други думи всичко се връща рано или късно ;)

draid
03-29-2013, 20:20
Кви са тия мъже дето са лицемери бе, това е женска черта, тцтцтцт срам. Не прави нищо, спри да контактуваш с него.

Chacho
03-29-2013, 20:23
Бог забавя,но не забравя.. с други думи всичко се връща рано или късно ;)

Много сте суеверни, бе!

DisappointedDreamer
03-29-2013, 20:28
их, вчера ми мина черна котка пред пътя, забравих да плюя зад гърба си 3 пъти, какво ще ми се случи

:(

Blab
03-29-2013, 20:29
е, дано!
бате:Д
Руши и Джъстин фтв!

Muaythaifighter
03-29-2013, 20:30
Едно момче ми разби сърцето ,ще ви разкажа на кратко какво стана...
За мен той беше най-доброто момче ,което познавах,държеше се мило и аз се влюбих много в него.Ходихме си заедно от училище ,ходихме заедно и всичко уж беше наред докато не ми отвориха очите.Помолих една обща приятелка да го попита мнението му за мен тъй като се държеше доста странно тези дни веднъж мило друг път отнесено.И така тя го питала и той и казал следното: Да аз общувам с нея ,и после с приятелите ми умираме от смях...С други думи лицемерничил и ми се е подигравал зад гърба като съм го питала дали знаят другите той отричаше.Представяте ли си колко съм глупава.Но няма да оставя нещата така и ще му отмъстя незнам как ,но това е единственото което ме прави силна след като така ми се присмя.Дори нямаше смелост да ми каже в лицето въпреки ,че знаеше че го харесвам....някой да ме посъветва какво да правя....


скорпионче ли си

draid
03-29-2013, 20:40
Отмъщението само ще покаже колко ти пука за него. Бог забавя,но не забравя.. с други думи всичко се връща рано или късно ;)

Статистически погледнато, ако чакаш достатъчно дълго, рано или късно ще ти се случи нещо гадно, ама дали е възмездие или кръговрат не се знае ;)

selenaa56
03-29-2013, 20:51
Сигурна ли си че общата приятелка казва истината и в действителност се е подиграл с теб или тя лъже,за да направи интрига, защото го харесва.Въпросната приятелка близка ли ти е?Може ли да се разчита на нея и до колко е свястна?Има много случаи,в които приятелката лъже,за да направи интрига само,защото харесва момчето...Замисли си над това :) А ако наистина е вярно В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ОТМЪЩЕНИЕ.По този начин падаш на неговото ниво и той вижда,че ти пука.От безразличие най-боли..така че го подминавай...НО пък ако си толкова отмъстителна и не можеш да си намериш място,ако не дай си боже по натам се влюби в теб и ти си поиграй с него както той с теб :) Айде успех и не мисли много от далече си личи че е боклук и не си заслужава

БожиятАгнец
03-29-2013, 21:05
Уелкъм ту дъ рийл уърлд.

Мислиш си, че някой ти е длъжен, щото сте ходили заедно на училище?
Или мислиш, че това означава нещо?
И веднъж й обърнали внимание - и, хоп, влюбила се.
И трябва приятелката ти да го пита к'во мисли за теб - много зряло и въобще не е аутистко.
И сега нараненото ти его иска отмъщение...


Въобще не е красиво. Порасни. С такъв начин на мислене и мироглед ще си останеш сама.

soul1199
03-29-2013, 22:14
Не трябва да ти пука,тръгни с някой там и гледай,как ще реагира :Д

Chacho
03-29-2013, 22:16
Не трябва да ти пука

тръгни с някой там и гледай,как ще реагира :Д

Последно?

Al3ksandra
03-29-2013, 23:46
Направи се че е безцветен,безличен и прозрачен като минаваш покрай него сякаш е част от декора,да видиш реакцията му.Дори да ти говори или да те спира ти пак се прави че не го виждаш и така до края ;) Мисля че ще бъде голямо отмъщение. Може и да пофлиртуваш с някое друго момче, той определено ще се сдуха поне малко..макар че няма да го покаже.. хихи

balu4ka
03-30-2013, 05:57
Постъпил е доста подмолно спрямо теб,но трябва да си извлечеш поуката от всичко това.След като не си опознала човека,как може да твърдиш ,че си влюбена?Както виждаш видното-лъже.
Няма смисъл от отмъщение,то само ще те принизи до неговото ниво,което мисля,че си осъзнала какво е вече.Единствено незаинтересоваността ще го ядоса,повярвай ми.Не приказвай наляво-надясно за случилото се,единствено да си привлечеш подигравки и странични хора,които да те изнервят,това е.Аз също смятам,че всичко се връща,може да закъснее ,но определено не остава безнаказано : ).

Magnolia13
03-30-2013, 08:38
Не му падай на нивото, не променяй доброто си сърце. Прави се,че не ти пука за него и това е. Забрави го просто, не ти трябват такива хора в живота!

Tuesday
03-30-2013, 08:58
Не се занимавай детинско е да му отмъщаваш ТОЙ губи не ти

ValLoveYa
03-30-2013, 09:19
Въобще не се занимавай с него. Гледай само напред.

Tsukuda_Hiroshi
03-31-2013, 07:33
Много сте суеверни, бе!

Да бе... Някой ще се подиграва с мен, аз ще чакам Бог или сЪдбата да си разчистват сметките с него... Как не! Колкото по-кЪсно, толкова по-мрЪсно, ама ще си му го вЪрна!

Щом той прави такива ЛАПЕШКИ простотий с теб, направи и ти нещо от сорта. Идея: чрез общи приятели го напийте до откат, облечете го в женско бельо (прашчици, сутиенчета, жартиерки...) и го оставете на някоя пейка. Ако ти се занимава, може да го гримираш ;)
После снимаш и качваш вЪв фейса така, че всички да го видят. После е лесно: who's the bitch now?

ledenakrasota
03-31-2013, 08:03
Отмъщението нищо няма а ти донесе. Равнодушието и пренебрежението са най-голямото наказание в подобни случаи. Този индивид е само за съжаление, защото е наистина жалък. ;)

gabe
03-31-2013, 08:54
Според мен имаш прекалено голямо доверие на общата ви приятелка. Истинско приятелство между жени почти не се среща, а пък ако тая ти завижда за връзката може просто от злоба да те филмира и да иска да те преебе и раздели с гаджето ти, за да го гепи тя. Един мъж никога не би споделил такова нещо за гаджето си пред жена, която на всичкото отгоре е някаква обща приятелка, защото знае, че тя ще го изклюкари. За разговор между мъже по-става. Така че вариантите са три:

1. Приятелката ти е трол
2. Ти си трол и просто проучваш общественото мнение за подобна ситуация
3. Ти си въпросната приятелка.
4. Възможо е историята ти е да истинска. За мен най-малко вероятния вариант.

Що за тъпанарска история е това, да молиш някаква твоя приятелка да пита гаджето ти какво мисли за теб - да не си в децката градина? Вие с гаджето си не си ли говорите? Що не го попиташ него какво мисли за въпросната ти приятелка?

antoniq_96
03-31-2013, 18:30
Да се правя ли ,че незнам нищо или да го питам директно?

ledenakrasota
04-01-2013, 07:03
Да се правя ли ,че незнам нищо или да го питам директно?

Не се прави, а действай, защото никой не заслужава такова отношение, дори да не споделят чувствата ти.

justasmile
04-01-2013, 07:35
Недей - не падай на неговото ниво :)

game
04-01-2013, 11:26
Игнорирай го и не се занимавай с него. Някой ден ще се влюбиш в някой, който наистина те заслужава. ;)

lubopitna_123
04-01-2013, 12:14
Да речем ,че не е знаел за чуствата ти да кажеш да речем по-друго ,но ако знае и се държи така ....аз лично не бих простила такова нещо и бих му го върнала някак и аз незнам как...

Chacho
04-01-2013, 12:36
Окей. Ето моята логика, що е тъпо да отмъщаваме. Някой трябва да те е засегнал/наранил, за да се наложи да му отмъщаваш. Отмъщението не ти решава проблема, щото същественият проблем е, че допускаш някой да те нарани така, че дори да зароди злоба в тебе. Което ти трови нервите. Човек трябва да се научи да преглъща разочарованието бързо и да продължава напред, защото утре вместо да виниш някой близък и да му отмъщаваш, ще се окаже, че си жертва на нещо, което е отвъд силите ти и ще те разяде ядът, щото не можеш да си отмъстиш на съдбата и обстоятелствата. С други думи, не разчитай на някой да си получи заслуженото, за да се почувстваш добре. Разчитай на себе си, за да си оправиш проблемите, без да намесваш някой друг. А щом се научиш да преглътнеш сам нещата и да продължиш напред, след това за какво ти е да отмъщаваш на някого? Ти вече си окей. Просто си изгубил емоционалната си привързаност към човека, затова го и игнорираш оттук нататък.

Eskapel4o
04-01-2013, 16:29
Не си ли си помисляла че може би твоята приятелка прави цялата работа ? maybe от завист.